اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من الان shsh پنج رو دارم برم 5 یا 5.0.1 برای امید به جیلبریک؟

نظر

• سلام .
      یه سوال دموده دارم.اخه ماشاالله همه استادن واین سوالای ما هم مبتدی . به بزرگی خودتون ببخشید.
      الان که ورزن 5 بسته شده ایا من الان میتونم shsh ورژن 5 روبگیرم تا با خیال راحت برم رو5.01 . اگه جواب مثبت لینک اموزش گرفتنش رو بی زحمت فراوان واسم بزارید. ممنون. بعدشم یه پیشنهاد خوب واسه من که روios5 هستم بدید تا از این سردرگمی ایپدم اونم تو این فرجه ی امتحانام بیام بیرون.

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
        سلام .
        یه سوال دموده دارم.اخه ماشاالله همه استادن واین سوالای ما هم مبتدی . به بزرگی خودتون ببخشید.
        الان که ورزن 5 بسته شده ایا من الان میتونم shsh ورژن 5 روبگیرم تا با خیال راحت برم رو5.01 . اگه جواب مثبت لینک اموزش گرفتنش رو بی زحمت فراوان واسم بزارید. ممنون. بعدشم یه پیشنهاد خوب واسه من که روios5 هستم بدید تا از این سردرگمی ایپدم اونم تو این فرجه ی امتحانام بیام بیرون.
        اگر روی 5 هستین میتونین shsh رو بگیرین و بیاین 5.0.1
        shsh رو با tiny بگیرید: (اگه جیلبریک نیستین تیک save shsh to cydia رو از تب ادونس بردارید)

Download TinyUmbrella 5.10.03 For Windows +Supports Apple TV 4.4.3
        ویرایش توسط jcs.w : https://i-phone.ir/forums/member/76850-jcs-w در ساعت 31-12-2011, 12:51 PM

نظر

• ممنون دوست عزیز .اما از کجا میتونم مطمئن شم که shsh که گرفتم سالمه یا مراحل درسته؟

نظر

• سلام من به ٥.١ آپديت كردم يعني جيلبرينك و از دست دادم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Shayana30 نمایش پست ها
              سلام من به ٥.١ آپديت كردم يعني جيلبرينك و از دست دادم؟

دوست عزيز مگه 5.1 اومده؟ اگه منظورتون 5.0.1 هستش احتمال زياد جيلبريك ميشه تا چند وقته ديگه!

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                امروز 30 دسامبر هست ..دو روز بیشتر تا کریسمس نمونده...
                مطمئنا کریسمس ریلیز می کنه .احتمالش هست فردا شب بخواد عیدی بده به طرفدارانش ...
                تا فردا شب معلوم میکنه.فردا شب عیده امیدوارم که حداقل یه خبری بده ... البته ریلیز هم کنه تا چند وقت نمیشه از سایدیا استفاده کرد.الان ریختن سر سایدیا دارن دانلود میکنن به کلی سایدیا هنگ کرده... دیشب خودم رو کشتم تا تونستم برنامه استفاده از برنامه های کرک رو دانلود کنم
                اما من میگم به احتمال خیلی زیاد فردا شب یه خبری میده.حتی اگر نخواد ریلیز کنه
                کریسمس که رفت (25 دسامبر)، سال 2012 هم اومد و خبری از جیلبرک نشد ... من اگه جای هکرها بودم به این همه " خوش بینی و حسن نیت" تبریک میگفتم دو سه ماه دیگه نسل سوم میاد خیلی دور از احتمال میبینم که دیگه روی نسل 2 اینها بخوان وقت بذارن ... برای آیفون 4 اس شاید ...
                ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 31-12-2011, 04:19 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
                  سلام .
                  عزيز شما نميتوني shsh ورژن ٥ رو بگيري ، فقط ميتوني اخرين ورژني كه هست shsh بگيري شما فقط ميتوني از ورژن ٥.٠.١ و 5.1 بتا shsh بگيري
                  من به نهظرم برو ٥.٠.١ من خودم همين كلرو كردم البته shsh ٥ رو داشتم
                  نوشته اصلی توسط abcdefg نمایش پست ها
                  دوستان من الان shsh پنج رو دارم برم 5 یا 5.0.1 برای امید به جیلبریک؟
                  اره عزیز اگر shsh داری حتما برو به 5.0.1 حداقل مصرف باتریش خیلی بهتره
                  نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                  کریسمس که رفت (25 دسلمبر)، سال 2012 هم اومد و خبری از جیلبرک نشد ... من اگه جای هکرها بودم به این همه " خوش بینی و حسن نیت" تبریک میگفتم دو سه ماه دیگه نسل سوم میاد خیلی دور از احتمال میبینم که دیگه روی نسل 2 اینها بخوان وقت بذارن ... برای آیفون 4 اس شاید ...
                  دوست هزیز تا شب سال نو یه مونده .یعنی امشب ..
                  قبول کنید که باید بشون حق داد .comex با اون همه نابغه گیش 4 ماه طول گشید تا 4.3.3 رو جیلبریک کنه .... pod2g داره از روش comex استفاده می کنه پس هرچقدر طول بکشه باید حق داد بش... هیچی معلوم نیست ممکنه بزاره 5.1 بیاد بعدش بره سراغ جیلبریک اون یا ممکنه قبلش رو بده .. اگر من خوش بینم فقط به خاطر 4 ماه طول کشیدن جیلبریک توسط comex هست
                  ممنون عزیز

نوشته اصلی توسط abcdefg نمایش پست ها
                  اگر روی 5 هستین میتونین shsh رو بگیرین و بیاین 5.0.1
                  shsh رو با tiny بگیرید: (اگه جیلبریک نیستین تیک save shsh to cydia رو از تب ادونس بردارید)

Download TinyUmbrella 5.10.03 For Windows +Supports Apple TV 4.4.3
                  ذوست عزیز به هیچ وجه نمیشود که shsh ورژن 5 رو گرفت فقط میشه shsh ورژهای اخری رو گرفت مثل 5.0.1 و 5.1 بتا 1

نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
                  ممنون دوست عزیز .اما از کجا میتونم مطمئن شم که shsh که گرفتم سالمه یا مراحل درسته؟
                  اگر قبلا سایدیا رو دستگاتون نصب بود و یا از برنامه ی tinyumbrella استفاده کرده باشید shsh هاتون توی ادرس زیر هست
                  C:\Users\Administrator
                  نکته :
                  برید تو درایو ویندوزتون
                  Administrator نام کاربری ویندوز من هست . تو قسمت Users هم وارد نام کاربری خودتون بشید
                  یه پوشه به نامshsh.
                  ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 31-12-2011, 02:08 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط filikyfilik
                    اي خدا قند داره تو دلم اب ميشهههه به نظرتون امشب چيزي ميزاره؟اگه نميتونه حداقل بگه نميشه ما يه كار ديگه كنيم
                    امیدوارم حداقل یه خبری بده ... نخواستیم الان بگه بفرمائید این جیلبریک حداقل بگه تا کجا پیشرفته اصلا امید داره میتونه یا نمیتونه..Comex خدااااااااااااااااا بکشتت نمیشد دیر تر بری اپل

نظر

• دوستان صبور باشيد
                      از زندگي لذت ببريد
                      همه چيز آيپد نصب برنامه هاي پولي نيست از امكانات ديگش لذت ببريد
                      سال نوي ميلادي تون هم مبارك

نظر

• کمک مالی بهش شده؟

نمیدونستم فکر میکردم اول کارو انجام میدن بعد پول میگیرن نه اول پول بگیرن بعد معلوم نباشه انجام میدن یا نه

نظر

• هر چقدر هم كمك مالي گيرش بياد حقشه. عمرشو گذاشته واسه كسب دانش و البته استعداد خيلي بالا هم داره. با اين جمله چرت مخالفم كه پشتكار مهمتره. هوش نباشه پشتكار دوزارم نميارزه.

نظر

• نوشته اصلی توسط elec60 نمایش پست ها
                            هر چقدر هم كمك مالي گيرش بياد حقشه. عمرشو گذاشته واسه كسب دانش و البته استعداد خيلي بالا هم داره. با اين جمله چرت مخالفم كه پشتكار مهمتره. هوش نباشه پشتكار دوزارم نميارزه.
                            کاملا اشتباه فکر میکنین ، با تلاش و پشتکار میرسن به اینجا ، هر کی جیلبریک میکنه که نابغه نیست ، طرف انقدر وقت خودش رو میزاره تا بتونه یه راهی پیدا کنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_jgn
                              دوستان باید ببخشید ولی بنظر شما این چندتا پست آخر رو میشه اسمشون رو گذاشت بحث و تبادل نظر در خصوص جیلبریک آیپد ۲؟؟
                              دوست عزيز تايپيك از موضوع خيلي هم دور نشد. ما هم از خبري نزديم و نشسته باشيم با هم بگيم وبخنديم بنده و بقيه دوستان تا الا بيدار مونديم كه اگ خبري بود قرار بديم نه اينجا خوش باشيم وبخنديم ,تايپيك بحث و تبادل نظر در مورد جيلبريك هست نه فقط خبر درمورد جيلبريك اين پست هاي اخري هم نظر هاي ما بود فقط با كمي شوخي
                              موفق باشيد
                              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 01-01-2012, 03:00 AM

نظر

• چه شبهایی که انتظار کشیدیم comex ورژن 4.3.3 رو جیلبرک کنه. اما الان انتظار نمی کشیم به همون 4.3.3 اکتفا می کنیم اکه جیلبرک کردن یه خدا پدرت رو بیامرزه میگیم. البته فراموش نکنیم که فردی بی مزد و منت اینکار رو انجام میده پس طلبکارانه برخورد نکنیم.

Sent from my @SHPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X