اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظرتون كي مياد؟
    اگر هم بیاد مثل a4 باگ زیاد داره!
    من که به شدت منتظر ورژن 5.1 هستم

نظر

• امروز 30 دسامبر هست ..دو روز بیشتر تا کریسمس نمونده...
      مطمئنا کریسمس ریلیز می کنه .احتمالش هست فردا شب بخواد عیدی بده به طرفدارانش ...
      تا فردا شب معلوم میکنه.فردا شب عیده امیدوارم که حداقل یه خبری بده ... البته ریلیز هم کنه تا چند وقت نمیشه از سایدیا استفاده کرد.الان ریختن سر سایدیا دارن دانلود میکنن به کلی سایدیا هنگ کرده... دیشب خودم رو کشتم تا تونستم برنامه استفاده از برنامه های کرک رو دانلود کنم
      اما من میگم به احتمال خیلی زیاد فردا شب یه خبری میده.حتی اگر نخواد ریلیز کنه

نظر

• منم به شدت منتظر 5.1 هستم... اماکانتش خیلی بهتره مصرف باتری هم که دیگه زندگی ..
        سایدیا رو فقط به خاطر siri می خوام... اما به نظرم اپل سر 5.1 خطا نمیکنه... نمیزاره به این راحتی ها جیلبریک بشه ... اگر comex بود یه چیزی.. اگر جیلبریک 5.1 اصلی هم که بیاد چی میشه ...

نظر

• جیل اپل تیوی رو هم بیرون داده ۱؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
            جیل اپل تیوی رو هم بیرون داده ۱؟
            نه. فقط یه چیزایی در موردش گفته... هنوز ریلیز نکرده

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
              اگر جیلبریک 5.1 اصلی هم که بیاد چی میشه ...
              مگه 5.1 اصلی و غیر اصلی دلره؟
              فکر کنم اگر بیاد فینالش میاد دیگه چون الان 20 روز از ریلیز Beta2 میگذره

نظر

• منظورم نسخه فاینال هست...
                2 تا احتمال هست
                خبر هایی که هست انگار 5.1 هنوز اماده نیست و اپل شاید 5.0.2 رو بده تا باگی که توسط اون 5.0.1 رو جیلبریک کرده فعلا بسته بشه... به نظر نمیاد اپل بخواد بیکار بشینه... هنوز هم ریستور به 5.0.1 رو نبسته...
                مخصوصا که الان هم اعلام کردن 5.1 بتا جیلبریک میشه بخواد روش بیشتر کار کنه و شاید هم طولش بده...
                البته مشکل pod2g توی باگ نیست ... توی 2 هسته ای بودن A5 هست .اگر بتونه حلش کنه ازش بگذره بفهمه قضیه چطوری سر A5 ها احتمال اینکه باگی بتونه 5.1 هم زیاده

نظر

• منظور از 5.1 نسخه بتاست که i0nic توش باگ پیدا کرده

نظر

امروز 30 دسامبر هست ..دو روز بیشتر تا کریسمس نمونده...
                    تا فردا شب معلوم میکنه.فردا شب عیده امیدوارم که حداقل یه خبری بده ... البته ریلیز هم کنه تا چند وقت نمیشه از سایدیا استفاده کرد.الان ریختن سر سایدیا دارن دانلود میکنن به کلی سایدیا هنگ کرده... دیشب خودم رو کشتم تا تونستم برنامه استفاده از برنامه های کرک رو دانلود کنم
                    امیدوارم که تا فردا پس فردا ریلیز کنه چون من رو آیفونم 5.0.1 دارم دیگه واقعا این 4.3.3 رو آیپدم رو نمیتونم تحمل کنم.
                    اینکه که میگید جیلبریک A4 باگ زیاد داره درست مییگید البته ظاهرا برای دیوایسهای مختلف متفاوته برای من خوب بود مشکل خاصی نداشتم همه سورسها رو هم تونستم add کنم و استفاده کنم. نرم افزار اولیش رو هم 2 تا آپدیت براش دادن که خیلی مشکلاتش ظاهرا حل شده. برای A5 هم به احتمال زیاد همین وضعیت باشه.

حالا ریلیزش کنه باگ هاش پیش کش!!

نظر

امروز 30 دسامبر هست ..دو روز بیشتر تا کریسمس نمونده...
                      عزیزم اینو بگم واسه اطلاعات عمومیت کریسمس تموم شد اون new year که فرداست

نظر

• یه سوال ؟ اقا من که ios5 روایپدمه ایا هیچ خطری منو تهدید میکنه؟منظورم اینه که مثلا جیلبریک ورزن بالایی بیاد و ماهم با این وضعیت اینترنت ایرانسل دیر بفهمیم و حالا دیدم که فهمیدیمو تا بریم واسه فریمور و دانلودو نصب دیرشه واپل اپگرید به اون ورزن رو ببنده.بدش دستمون به جایی بند میشه یا همون اش و کاسه ی ios4.3.3 واسمون رلیز میشه.

نظر

• ای بابا تویت داده در مورد 4.3.3 و 4.4.4 اپل تیوی!!!
                          فکر نمیکنم چیزی قرار باشه ریلیز بشه!
                          امیدوارم که همون باگ دار رو واسه ایپد هم بده بیرون@!!
                          کلا روزگاری بود دنبال جیل نبودیم!الانم میخواییم جیل کنیم!

نظر

• نوشته اصلی توسط dooroozz نمایش پست ها
                            یه سوال ؟ اقا من که ios5 روایپدمه ایا هیچ خطری منو تهدید میکنه؟منظورم اینه که مثلا جیلبریک ورزن بالایی بیاد و ماهم با این وضعیت اینترنت ایرانسل دیر بفهمیم و حالا دیدم که فهمیدیمو تا بریم واسه فریمور و دانلودو نصب دیرشه واپل اپگرید به اون ورزن رو ببنده.بدش دستمون به جایی بند میشه یا همون اش و کاسه ی ios4.3.3 واسمون رلیز میشه.
                            ببین دوست عزیز احتمال همه چی هست ... ممکنه 5.1 ریلیز بشه بعدش جیلبریک بیاد ... و بعدش اپل ریستور رو در 5.1 ببنده . یا ممکنه هم جیلبریک بیاد بعد 5.1 بیاد ... ممکنه هم جیلبریک بیاد اما اپل ریستور به 5.0.1 رو ببنده .. هیچی معلوم نیست ... ممکنه هم فقط برای 5.0.1 ریلیز بشه ... a4 که فکر کنم فقط برای 5.0.1 هست ... من که برای ایفون چیلبریک کردم نوشته بود 5.0.1 نمیدونم الان کاری کردن که ساپورت شه یا نه . اخه قرار بود که ساپورت شه .
                            اگر نمیخوای بری به 5.0.1 حداقل ازش یه shsh بگیر... اگر هم که shsh5 رو داری با خیال راحت برو به 5.0.1
                            اما به نظر من به احتمال زیاد pod2g روی 5.0.1 کار میکنه
                            ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 31-12-2011, 12:48 AM

نظر

• اين كه ميگن اپل ريستور رو ميبنده يعني چي؟اصن رستور يعني جي؟يه سوال ديگه.اموزش جلبريك ايبد ٢ كجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                                اين كه ميگن اپل ريستور رو ميبنده يعني چي؟اصن رستور يعني جي؟يه سوال ديگه.اموزش جلبريك ايبد ٢ كجاست؟
                                سلام
                                اينه اپل ريستور رو ميبنده يعني اجازه نميده ديگه به اون ورژني كه جيلبريك شده بريد
                                اپل فقط ميزاره شما به اخرين ورژن موجودي كه خودش ريليز كرده بريد يعني اگر ٥.٠.١ هست اجازه نميده به ٥ بريد اما اگر shsh ورژن ٥ رو داشته باشيد ميتونيد بريد به ٥.٠.١ و بعدش برگرديد به ٥ اين يعني ريستور
                                اموزش جيلبريك چه ورژن ايپد ٢ ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X