اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خبر جدیدی که فقط هست البته یکم قدیمیه یعنی مال دیروز هست اینکه
    Stefan Esser @i0n1c گفته که یه باگی توی 5.1 هست که میشه اون رو هم جیلبریک کرد... البته هنوز 5.1 نهایی ریلیز نشده و فقط بتا 2 ان برای برنامه نویسان منتشر شده است...
    اگر اپل 5.1 فاینال رو ریلیز کنه و حفره ای که Stefan Esser @i0n1c گفته رو نبسته باشه و نفهمه که کدوم حفره رو میگه . احتمالش هست که بشه به راحتی 5.1 رو جیلبریک کرد...
    البته اگر pod2g موفق بشه که A5 رو جیلبریک کنه به احتمال زیاد شاید هم بشود که 5.1 رو برای ایپد2 نیز جیلبریک کرد
    خبر بدی هم که باز هم یکیم قدیمیه و برای دیروز هست
    pod2g به@i0n1c گفته که دیگه مشکل با هسته A5 نداره و اما مشکل با یک چیزه دیگه پیدا کرده...
    موفق باشید

نظر

• آقا الان ما به ۵.۰.۱ آپدیت کنیم یا نه یه وقت آپدیت نکنیم بعد فقط برا ۵ بیاد و ۵.۰.۱ نیاد

تکلیف چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mihanclub نمایش پست ها
        آقا الان ما به ۵.۰.۱ آپدیت کنیم یا نه یه وقت آپدیت نکنیم بعد فقط برا ۵ بیاد و ۵.۰.۱ نیاد

تکلیف چیه؟
        برای A4 که فقط 5.0.1 بود احتمالا هم برای ایپد 2 برای 5.0.1 هست ..
        من خودم اومدم به 5.0.1 البته من shsh5 رو دارم
        اما یکی از هکر ها گفته که می خواد روی 5 هم ریلیز کنه ...
        من به نظرم برید بهتره ... البته نظره کاملا شخصی هست ...

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
          دوست عزیز خق با شماست .اما ایشون نتوسنتن چیزی که دنبالش می گردن رو پیدا کنن بنده هم کمکشون کردم .در تمام اون مدت هم نگاه می کردم به تو..ئیتر pod2g خبر خواستی ارائه نکرده و فقط خوشو بش بود با شخصی به نام 0xcharlie
          مطمئن باشید خبری ارائه بشه حتما به اطلاعتون میرسونم
          باز هم معذرت می خوام
          موفق باشید
          هر چند که گرفتن shsh تا حدودی مربوط به بحث و تبادل نظر راجع به جیلبریک ipad 2 میشه ولی من عذر خواهی میکنم اگه بحث طول کشید و از راهنمایی و وقتی که دوست عزیزمون kaboom هم گذاشتن تشکر میکنم

نظر

• ميگم اگه همون كه اي بوكش كار نميكنه رو هم بده به خدا راضيم.....فقط بدههههه اي خدااا

نظر

• نوشته اصلی توسط filikyfilik نمایش پست ها
              ميگم اگه همون كه اي بوكش كار نميكنه رو هم بده به خدا راضيم.....فقط بدههههه اي خدااا
              مطمئناًًً قضيه جيلبريك كنسل نشده اگر كنسل شده مطمئنا خبري ميداد فعلا كسي هم بش كمك مالي نميكنه ، البته به جز a4 دارها
              مشكل ايبوك يكي از مشكلات كوچيك هست كه توي A4 هم هست،البته مشكل با چندهسته اي بودن A5 رو حلكرده براي جيلبريك اما مشكل جديد پيدا كرده
              همه كه دارن بش كمك ميكنن اميدوارم بتونه يا حداقل يه خبري بگه
              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 29-12-2011, 02:18 PM

نظر

• من رو ۴.۳.۳ هستم ش ش هم دارم از ۴.۳.۳ و ۴.۳.۵ و ۵.۰.۱ الان چیکار کنم همینجا بمونم یا بیام ۵.۰.۱ ؟؟؟؟ یوخت جیل بریک نیاد بره تو پاچم نتونم بیام ورژن جدید

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                  من رو ۴.۳.۳ هستم ش ش هم دارم از ۴.۳.۳ و ۴.۳.۵ و ۵.۰.۱ الان چیکار کنم همینجا بمونم یا بیام ۵.۰.۱ ؟؟؟؟ یوخت جیل بریک نیاد بره تو پاچم نتونم بیام ورژن جدید

sent from my ipad using tapatalk
                  سیاست اپل اینه که وقتی جیلبریک ورژن خاصی میاد ریستور به اون ورزن رو میبنده
                  البته برای پردازنه های a4 رو هنوز نبسته
                  از یه طرف دیگه هم با ارائه ی 5.1 یا 5.0.2 (ممکنه به خاطر جیلبریک 5.0.1 و اماده نشدن 5.1 برای بستن حفره 5.0.2 ارئه کنه البته ممکنه) ممکن نتونیسد از 5.1 به 5.0.1 برید ...
                  اومدن جیلبریک برای 5.0.1 به احتمال زیاد 80 درصدی هست اما خوب امکانش هم هست موفق نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
                    من رو ۴.۳.۳ هستم ش ش هم دارم از ۴.۳.۳ و ۴.۳.۵ و ۵.۰.۱ الان چیکار کنم همینجا بمونم یا بیام ۵.۰.۱ ؟؟؟؟ یوخت جیل بریک نیاد بره تو پاچم نتونم بیام ورژن جدید

sent from my ipad using tapatalk
                    نه عزیز جان اگر آیپد ۲ دارید روی ۴.۳.۳ بمونید فقط وقتی آپگرید کنید که جیلبریکش اومده باشه.
                    اگه الآن برید به ۵.۰.۱ جیلبریک ندارید و نمی تونید برگردید.

نظر

• آقا ميشه برگشت.من تا حالا دوبار اومدم به ٥.٠.١ و دوباره برگشتم به ٤.٣.٣ البته با shsh

نظر

• بله میشه برگشت ... یکم ممکنه پیچیده باشه اما میشه ...

نظر

• خبري نشد؟

نظر

• اينطور كه معلومه جيلبريك واسه آيفون ٤ خيلي باگ داره.تو تاپيكش رفتم هر كس يه مشكلي داره

نظر

• نه متاسفانه نه وبلاگش رو اپدیت کرده نه تو...ئی تر
                              البته تو .. ئی .. تر ش رو انگا در مورد apple tv ها اپدیت کرده اما درباره ی A5 هیچی نگفته
                              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 30-12-2011, 01:18 PM

نظر

• به نظرتون كي مياد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X