اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
    دوستان كسي امتحان كرده اينو؟ آنتتر هست؟

روی iphone 4 امتحان شد و کار کرد

نظر

• آقا من آیپد 2 4.3.5 دارم الان می تونم shsh بگیرم ؟ اگه برم به 5.0.1 می تونم shsh بگیرم ؟ اگه برم یهو جیلبریک 4.3.5 بیاد چی ؟ کلا تکلیف چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m252 نمایش پست ها
        آقا من آیپد 2 4.3.5 دارم الان می تونم shsh بگیرم ؟ اگه برم به 5.0.1 می تونم shsh بگیرم ؟ اگه برم یهو جیلبریک 4.3.5 بیاد چی ؟ کلا تکلیف چیه ؟
        دوست عزیز شما الان نمی تونید shsh بگیرید از 4.3.5 .. فقط از ورژنی که الان ریلیز شده می تونید shsh بگیرید...
        شما الان هم که 4.3.5 هستید می تونی با tiny umbrella الان 5.0.1 روshsh بگیرید ...
        مععلوم نیست که 4.3.5 جیلبریکش بیاد .. فقط یکی از هکر ها گفته که می خواد روش کار کنه..
        اما احتمال اینکه جیلبریک 5.0.1 بیاد خیلی بیشتره ... مخصوصا الان هم که یکی از تستر های pod2g اعلام کرده توی جیلبریک ibook مشکل داره که داره روی باگش کار می کنه . تنهای چیزی که الان pod2g داره کار می کنه جیلبریک A5 هست ... تقریبا یه جور ریسک هست به نظر من اما احتمال جیل شدن 4.3.5 هم کم هست ...
        5.0.1 فقط مصرف باتریش بیشتر از 4.3.5 هست ... ولی کلی امکانات دیگه داره
        ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 27-12-2011, 06:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط xenups نمایش پست ها
          روی iphone 4 امتحان شد و کار کرد
          5.0.1 یا 5 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m252 نمایش پست ها
            آقا من آیپد 2 4.3.5 دارم الان می تونم shsh بگیرم ؟ اگه برم به 5.0.1 می تونم shsh بگیرم ؟ اگه برم یهو جیلبریک 4.3.5 بیاد چی ؟ کلا تکلیف چیه ؟
            این جیلبریک برای آیپد ۲ نیست. آپگرید نکنید چون مصرف باطری ورژن ۵ وحشتناکه!
            ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 27-12-2011, 06:23 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
              5.0.1 یا 5 ؟
              5.0.1

نظر

• پس احتمالا تا دو سه روز دیگه جیلبریک برای a5 میاد

نظر

• ما كه نفهميديم چرا هنوزم نميگن واسه a5 رو چه ورژنى ساپورت ميشه دقيقا؟

نظر

• اتفاقا مصرف باطری رو 5خیلی خوبه بنظر من...رو 5.0.1 هم اگه کمتر نباشه بیشتر نیست...من که خیلی کم آیپدم نیاز به شارژ پیدا میکنه نسبت به 4.3.3
                    اگرم قرار باشه جیلبریک بیاد مطمئنا واسه 5.0.1 میاد یعنی رو این ورژن دارن کار میکنن...مگرنه واسه بقیه دیوایسها هم آنتتر رو 5 و 4.3.5 و... میدادن ولی فقط واسه 5.0.1 دادن
                    من که خودم رفتم رو 5.0.1 چون اگه احتمال جیبریک باشه بنظرم واسه این ورژن هست،اگرم این ورژن نشه چیز خاصی رو از دست ندادم چون احتمال جیلبریک ورژن پایین خیلی خیلی ضعیفه

نظر

• سلام
                      الان جیلبریک برای A4 اومده یعنی این باگ استفاده شده و اپل میتونه جلوی اون رو بگیره پس اگه تا چند روز دیگه جیلبریک برای A5 نیاد می فهمیم که این باگ روی a5 کار نمیکرده.اگه این طور باشه الان دارن دنبال یه باگ دیگه توی A5 میگردن که مطمئنا خیلی طول میکشه!
                      نتیجه این که باید پولامون رو جمع کنیم و برای خرید گیفت کارت اماده بشیم

نظر

• به نظرم pod2g اشتباه كرد جيل رو ارايه كرد
                        البته شايد هم از a5 نااميد شده

نظر

• @p0sixninja Joshua Hill
                          5.0 untether will be coming soon, we still have some testing and bugs to work out
                          p0sixninja اعلام کرد جیلبریک ios5.0 هم بزودی ارائه میشه..

نظر

• نوشته اصلی توسط sami1375 نمایش پست ها
                            به نظرم pod2g اشتباه كرد جيل رو ارايه كرد
                            البته شايد هم از a5 نااميد شده
                            نه دوست عزیز نا امید نشده ... برای A5 داره از هسته سیستم عامل استفاده میکنه ، همون کاری که comex کرد ...
                            اما برای A4 ها از باگ هست ... یه بار می خواست روش A4 ها رو انجام بده که تو وبلاگش نوشت که شکست خورده..
                            بعد از ارائه ی جیلبریک ایپد 2 (البته اگر کامل بشه و بیاد) اپل می فهمه باگش کجاست ...

نظر

• من رو یه موضوعی موندم الان ایپد 2 رو ببرم به 5.0.1 یا روی 5 بمونم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                                اگر shsh5 یا 4.3.3 رو دارید حتما حتما برید به 5.0.1 . احتمالش 90 درصد جیلبریک A5 برای 5.0.1 باشه
                                دوست عزیز من الان رو 4.3.3 جیلبریک شده هستم و توی سیدیا (بالای صفحه اش) نوشته shsh 4.3.3 4.3.5 این یعنی اینکه الان ش ش 4.3.3 من سیو هست و با خیال راحت میتونم برم 5.0.1 و اگه نیاز باشه میتونم دوباره به 4.3.3 برگردم یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X