اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعلا که دارن حسابی بازی در میارن توی ت.و.ی.ت.ر p0sixninja گفته که باید inspiration/motivation بفرستن براش تا جیلبریک بده بیرون حالا این یعنی چی من نمیدونم
    نمیدونم انگیزه رو چجوری میخواد براش بفرستن اینه که میگم بازی دارن در میارن و خبری از جیلبریک نخواهد بود
    ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 23-12-2011, 04:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mesr نمایش پست ها
      دوستان چرا قاتي كردن؟!! اينكه يه خبر خوب براي همه idevice هاست. از يه طرف گروه قوي chronic dev و در راسشون p0sixninja روي ريليز نهايي جلبريك دستگاه هاي a4(كه خيلي نزديكه) كار ميكنن از طرفي هم خود pod2g نشون داده كه جلبريك a5 شدنيه
      دوست عزيز خيلي هم خبرجالبي نبود اين يعني حداقل يك ماه ديگه طول داره،حالا اگر واقعاً ايپد٣ فوريه بياد كه كلاً بازم همه چي قاطي ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
        دوستان چطور میتونم shsh 4.3.3 رو توی ipad2 سیو کنم؟؟؟

لطفا آموزش بدین یا لینک بدین
        ممنون
        دوست عزیز برای استفاده از tinyumbrella دیر شده از اون طرف هم برنامه ifaith هم ایپد2 رو ساپورت نمیکنه.فعلا باید منتظر ماند!احتمال داره روش دانگرید تغییر پیدا بکنه و برای این کار نیازی به ذخیره shsh نباشه.در ضمن شما میتونید با مراجعه به تایپیک زیر خیلی راحت به 4.3.3 دانگرید کنید.البته اگردر ios5 هستید یا می خواهید بروید!
        http://www.i-phone.ir/forums/thread55341.html
        ویرایش توسط hamid fc : https://i-phone.ir/forums/member/39988-hamid-fc در ساعت 23-12-2011, 11:45 AM

نظر

• اقا من كه ديگه بيخيال جيلبريك شدم، حالاحالا ها جيلبريك نمياد همه رو مسخره كردن
          اون كمكس بنده خدا هيچوقت هر روز نميومد بگه اينجوري شد اونجوري شد ، من كه واقعا بيخيا شدم

نظر

• دوستان محترم دو ،سه ماه صبر كردين ، اين ١٠ رو هم صبر كنيد، حتما مياد....
            اين هكر ها هم بايد يه منبع در امد خوبي بايد واسه خودشون داشته باشن ،در ثاني بايد با اين هك كردن سيستم عامل ايفون توجه شركت اپل رو واسه
            استخدام تو اين شركت بزرگ به خودشون جلب كنند...
            پس نتيجه مي گيرم حتما مياد()

نظر

• نوشته اصلی توسط leyla نمایش پست ها
              دوستان محترم دو ،سه ماه صبر كردين ، اين ١٠ رو هم صبر كنيد، حتما مياد....
              اين هكر ها هم بايد يه منبع در امد خوبي بايد واسه خودشون داشته باشن ،در ثاني بايد با اين هك كردن سيستم عامل ايفون توجه شركت اپل رو واسه
              استخدام تو اين شركت بزرگ به خودشون جلب كنند...
              پس نتيجه مي گيرم حتما مياد()
              اخه اصلا معلوم نيست كه مياد يا نمياد من كه موندم چيكار كنم ، من ميترسم هيچي معلوم نباشه هيچي هم نياد ، الكي فقط ما رو هي منتظر نگه داشتن هيچي هم نميگه كه چيكار كرده ميترسم اين همه معطلمون كرده باشه بعدشم بگه كه شرمنده نشد
              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 23-12-2011, 12:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                دوست عزیز برای استفاده از tinyumbrella دیر شده از اون طرف هم برنامه ifaith هم ایپد2 رو ساپورت نمیکنه.فعلا باید منتظر ماند!احتمال داره روش دانگرید تغییر پیدا بکنه و برای این کار نیازی به ذخیره shsh نباشه.در ضمن شما میتونید با مراجعه به تایپیک زیر خیلی راحت به 4.3.3 دانگرید کنید.البته اگردر ios5 هستید یا می خواهید بروید!
                http://www.i-phone.ir/forums/thread55341.html
                مرسی دوست عزیز البته من الان خودم روی 4.3.3 جیلبریک شده هستم منظورم اینه که چطور میشه ش ش 4.3.3 رو سیو کرد که اگه به هر دلیل بیفته رو ریستور یا مشکلی پیش بیاد دوباره بتونم برگردم به 4.3.3 و نرم رو ورزنها بالاتر؟

نظر

• اگه آیپد ۲ دارید دیگه نمیشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
                    مرسی دوست عزیز البته من الان خودم روی 4.3.3 جیلبریک شده هستم منظورم اینه که چطور میشه ش ش 4.3.3 رو سیو کرد که اگه به هر دلیل بیفته رو ریستور یا مشکلی پیش بیاد دوباره بتونم برگردم به 4.3.3 و نرم رو ورزنها بالاتر؟
                    دوست عزیز shsh رو فقط از ورژن هایی که الان هست میشه گرفت مثل 5.0.1 و 5.1 بتا 1
                    البته اگر جیلبریک هستید و حتما هم توی سایدیا رفتیم انگار سایدیا shsh ها رو ذخیره می کنه اما نمیدونم دقیقا کجا مینونید
                    می تونی برای اطلاعات دقیق تر توی سایدیا بگردید یا اگر یکی از دوستان تایپیکش رو می دونن لطف کنن به این دوست عزیز بدن
                    ممنون
                    موفق باشید

نظر

• دوستان اين خبر هم تقديم به شما :
                      حتما به اين لينك يه نگاهي بكنيد،

لينك؛Look Down MuscleNerd, Chinese Folk Released iOS 5 Untethered Jailbreak Video - iPhone.PandaApp.com

نظر

• نوشته اصلی توسط Leyla نمایش پست ها
                        دوستان اين خبر هم تقديم به شما :
                        حتما به اين لينك يه نگاهي بكنيد،

لينك؛Look Down MuscleNerd, Chinese Folk Released iOS 5 Untethered Jailbreak Video - iPhone.PandaApp.com
                        معلوم نیست درسته یا غلط
                        خبر مربوط به همون چینی هست که جیلبریک کرده ایفون 4s رو... از رو فیلمش که نمیشد ادم فهمید فیک هست ... البته ساخت اینجور فیلما برای ادم های حرفه ای راحته اما یه جاش که می خواد بره پائین سایدیا نمیره اما از یه طرف بالای سایدیا انگار shsh ها رو نوشته نمیدونم من که دیگه موندم .
                        اینم مثل اون گروه چینیه میاد میگه که نتونستیم ...
                        من فکر کنم اگر جیلبریک بخواد بیاد فقط به دست pod2g میاد .

نظر

• ممکنه که جیلبریک رو نده تا اپل 5.1 رو بده. شاید اگر الان بده اپل این باگ یا روش رو ببنده و برای جیلبریک توی ورژن های بعدی مشکل به وجود بیاد.
                          مخصوصا که ورژن 5 و 5.0.1 توی مصرف باتری مشکل دارن.احتمال بخواهد که جیلبریک رو بعد از اومدن 5.1 بده تا بتونم 5.1 رو هم راحت تر هک کنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط PHENOMENON نمایش پست ها
                            ممکنه که جیلبریک رو نده تا اپل 5.1 رو بده. شاید اگر الان بده اپل این باگ یا روش رو ببنده و برای جیلبریک توی ورژن های بعدی مشکل به وجود بیاد.
                            مخصوصا که ورژن 5 و 5.0.1 توی مصرف باتری مشکل دارن.احتمال بخواهد که جیلبریک رو بعد از اومدن 5.1 بده تا بتونم 5.1 رو هم راحت تر هک کنه.
                            با توجه به اینکه یه عده با مصرف باتری 5 مشکل دارن و یه تعداد دیگه با 5.0.1، پس معلومه که اپل نتونسته یا نخواسته مشکل مصرف باتری رو در 5.0.1 برطرف کنه. فقط یه چند تا امکانات جزئی اضافه کرده از جمله امکان عکسبرداری پانوراما... حالا به احتمال زیاد تو 5.1 روش کار میکنن. چون با این وضع باتری تمام اون 200 تا امکانات جدید عملا بلا استفاده میشه!

ولی به هر حال هکرها باید یه سیاست جدید برای جیلبریک پیش بگیرن چون اینطوری دیگه زیاد نمیتونن ادامه بدن و اینجور که بوش میاد تو چند تا ورژن آینده iOS دیگه خبری از جیلبریک نخواهد بود. اینکه اپل از یه طرف ورژن جدید بدون هیچ تغییری بده بیرون که هکرها رو به اشتباه بندازه و هکرها هم از ترس بسته شدن حفره جیلبریک رو بیرون ندن و این حلقه مدام اداه پیدا کنه به نفع هیچکس نیست. چون اگه جیلبریکی در کار نباشه محصولات اپل کم کم محبوبیتشون رو از دست میدن مخصوصا آیفون!
                            ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 23-12-2011, 05:54 PM

نظر

• سلام

مدل دوست من ipad 2 wi-fi هست ، داده به من تا واسش جیلبریک کنم ، از اونجایی که منم وایمکس ندارم ، میخواستم ببینم راه حل دیگه ای نیست ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط poorya_2 نمایش پست ها
                                سلام

مدل دوست من ipad 2 wi-fi هست ، داده به من تا واسش جیلبریک کنم ، از اونجایی که منم وایمکس ندارم ، میخواستم ببینم راه حل دیگه ای نیست ؟؟؟
                                ورژن دستگاه چیه؟ آیپد ۲ فقط روی ورژن ۴.۳.۳ جیلبریک میشه.
                                و حتماً نیاز به اینترنت دارید، فرق نمی کنه وای فای باشه یا جی پی آر اس یا ...

نظر

صبر کنید ..
                                X