اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اين خبر برا ردسنو هست كه پايدار ميست جيلبركش و با خاموش شدن ميپره

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
      Pod2g روی ۵.۰.۱ داره کار میکنه ولی به احتمال ۹۹٪ هم ۵ و هم ۵.۰.۱ رو ساپرت میکنه چون از یک راه میرن
      شما هم اگه با ishshit از shsh سیو گرفتی بدرد نمیخوره باید با ifaith از ورژن فعلیتون shsh بگیرید.
      دوست عزيز ifaith كه نميشه جيلبريك گرفت از ايپد ٢
      من با tinyumbrella گرفتم اون موقع كه ٥.٠.١ هنوز نيومده يود گرفتم بعدشم ٥.٠.١ رو كه اومد گرفتم ، بعدشم ٥.١ بتا اومد گرفتم

نظر

• به نظرتون كي براي ايپد ٢ مياد؟ios 5.0.1 رو ميگم

نظر

• نوشته اصلی توسط filikyfilik نمایش پست ها
          به نظرتون كي براي ايپد ٢ مياد؟ios 5.0.1 رو ميگم
          5.0.1 كه اومده ولي5.1 فكر كنم كريسمس بياد

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_jgn نمایش پست ها
            از tiny umbrella استفاده کن و تو قسمت advance تیک گرفتن shsh از cydia رو بردار و بعد بذار کارش رو انجام بده
            من هر کاری میکنم نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa_n1 نمایش پست ها
              5.0.1 كه اومده ولي5.1 فكر كنم كريسمس بياد
              عزيزم منظورم جيلش بود

نظر

عزيزم منظورم جيلش بود
                دوست عزیز هنوز هیچی نگفته که کی ریلیز می کنه اما به احتمال خیلی زیاد تا این یکی دوروزه خبر از تاریخ ریلیز میده .
                شاید هم بزاره تا 5.1 از طرف ریلیز بشه

نظر

• دوستان ،جيلبريك انتر تا ژانويه يا همون سال جديد ميلادي نمياد، تازه رو 4s,ipad2 كار رو شروع كرده، در ثاني با همكاري surik شروع به همكاري و نوشتن يك برنامه پايدار رو كل ديوايس ها كرده ،،،
                  پس حالا حالا ها زمان مي بره، يكم حوصله كنيد،

نظر

• خوب همين كه اعلام كرده موفق شده جاي شكرش باقيه. به دوستان پيشنهاد مي كنم زودتر آپديت كنن به ٥.٠.١ تا اگه اپل ٥.١ رو ريليز كرد دچار مشكل نشن.چون بعيد نيست كه اپل در ورژن بعدي اين حفره رو ببنده

نظر

• من رفتم به ٥.٠.١ اگر جيلبريك هم براي ٥ اومد برميگرديم ديگه،
                      اما منم به نظر ريليز رو توي كريسمس قرار ميده تا ٥.١ يياد ، البته شابد هم نه . به هر حال همه چيز توي اپديت بعدي وبلاگش معلوم ميشه
                      ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 21-12-2011, 07:07 AM

نظر

• اگه من برم 5.0.1 برنامه هایی که رو 4.3.3 داشتم از بین میره؟ دیگه روی 5.0.1 بدون جیلبریک اجرا نمیشه؟ میشه یکی توضیح کامل بده!! مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط meh_30000 نمایش پست ها
                          اگه من برم 5.0.1 برنامه هایی که رو 4.3.3 داشتم از بین میره؟ دیگه روی 5.0.1 بدون جیلبریک اجرا نمیشه؟ میشه یکی توضیح کامل بده!! مرسی
                          دوست عزیز میشه جوری اپدیت کرد که برنامه ها پاک نشه و دستگاه فرمت نشه اما به هر حال برنامه هاتون چون دستگاه جیلبریک نیست اجرا نخواه شد ایکون برنامه هست اما برنامه ها اجرا نمیشوند ...

نظر

• نوشته اصلی توسط meh_30000 نمایش پست ها
                            اگه من برم 5.0.1 برنامه هایی که رو 4.3.3 داشتم از بین میره؟ دیگه روی 5.0.1 بدون جیلبریک اجرا نمیشه؟ میشه یکی توضیح کامل بده!! مرسی
                            بله همه اش از بين ميره، خير ديگه بدون جيلبريك اجرا نميشه

نظر

• وبلاگ pod2g چيه؟

نظر

وبلاگ pod2g چيه؟
                                pod2g's iOS blog

نظر

صبر کنید ..
                                X