اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منظورم تترد بود دیگه !

اونقدم شوت نیسیم :دی

نظر

• دوستان بالاخره ما که رفتیم 5 به 5.0.1 بریم یا همینجا بمونیم؟احتمال جیلبرک کدوم بالاتره یا بعبارتی حفره کدوم بیشتره؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
        دوستان بالاخره ما که رفتیم 5 به 5.0.1 بریم یا همینجا بمونیم؟احتمال جیلبرک کدوم بالاتره یا بعبارتی حفره کدوم بیشتره؟!!
        pod2g روى حفره 5 كار نكرده و از يه روش ديگه هم 5 و هم 5.0.1 رو جيلبريك كرده. حالا شمام اگه منتظر جيلبريك iPad 2 هستى كه بايد بگم طبق آخرين ت*و*ى*ت ى كه داده گفته داره روش كار ميكنه و به زودى آماده ميشه. شما با خيال راحت بيا 5.0.1 چون اگه جيلبريك بياد برا هر دو هم 5 و هم 5.0.1 مياد.

نظر

• خوب الان همه روی ۵.۰.۱ کار میکنن پس به نظر من بیایین ۵.۰.۱ منم هر ۲ دیوایسام رو بردم مصرف باتریش از ۵ بهتره جیلبریکش هم در راه البته a5 هنوز جیلبریک نشده یا اگه شده خبری در دست رس نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط mnik نمایش پست ها
            سلام دوستان یه نظر خواهی از اساتید میخواستم:
            من ipad2 4.3.3 جیلبریک شده دارم با shsh 4.3.3 تا حالا هم به 5 و مشتقاتش آپدیت نکردم
            میخواستم ببینم به نظرتون الان آپدیت کنم و منتظر جیلبریک جدید بمونم یا رو همین باشم؟
            مرسی از نظرات دوستان پس فعلا رو همین 4.3.3 میمونم

نظر

• الان چندين روزه كه pod2gوبلاگشو اپديت نكرده،اخرين خبرش هم كه خبر فيل شدن بود،يكم قضيه بوداره،واقعاًنميدونم كي قراره بياد يا اصلاً بياذيا نه،البته به نظرمن اگر جيلبريك انجام نشه فروش محصولات اپل افت ميكنه،نظر دوستان چيه؟من كه ديگه دارم يه جورايي نااميدميشم به اين زودي بياد

نظر

• نوشته اصلی توسط ladeffense نمایش پست ها
                الان چندين روزه كه pod2gوبلاگشو اپديت نكرده،اخرين خبرش هم كه خبر فيل شدن بود،يكم قضيه بوداره،واقعاًنميدونم كي قراره بياد يا اصلاً بياذيا نه،البته به نظرمن اگر جيلبريك انجام نشه فروش محصولات اپل افت ميكنه،نظر دوستان چيه؟من كه ديگه دارم يه جورايي نااميدميشم به اين زودي بياد
                جیلبریک که محال انجام نشه ولی بحث سر زمان ریلیزش هست که به احتمال زیاد تا ریلیز نهایی ۵۰۱ توسط اپل هکرها صبر میکنن. شما ۵.۰.۱ رو تترد جیلبریک کن و از آیفونت لذت ببر. در مورد iPad 2 هم که که ۴.۳.۳ به همه چی می ارزه.

نظر

• فعلا بر اساس گفته خودش در تو...ر تازه رفته 4s خريده كه قراره از آخر اين هفته روش سخت كار كنه........

نظر

• Hello.

Here are the news of the 4S week-end.

The untether fails right now because I'm having processor cache issues.

I'm close, but I can't figure out what happens. It certainly has something to do with the multicore cache management.

I could sort it out quick, it's a matter of chance.

I'll report you my progress tomorrow.

Ciao!

نظر

• ترجمه میشه و گذاشته میشه
                      کسی هم می تونه ترجمه کنه و قرار بده من همین الان خواب بودم گیچ گیچم .. اما سعی می کنم الان بزارم ..البته کامل چک می کنم که غلط معنی نکرده باشم
                      ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 19-12-2011, 06:46 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                        Hello.

Here are the news of the 4S week-end.

The untether fails right now because I'm having processor cache issues.

I'm close, but I can't figure out what happens. It certainly has something to do with the multicore cache management.

I could sort it out quick, it's a matter of chance.

I'll report you my progress tomorrow.

Ciao!
                        ترجمه :

اینم اخبار آخر هفته در رابطه با 4S .

جیلبریک untether الان ناموفق بوده، چون من الان با کش پردازشگر ها مشکل پیدا کردم.

من به پیدا کردن جیلبریک نزدیک ام. ولی نمیتونم بفهمم که چه اتفاقی میافته. مطمئنم که در رابطه با مدیریت کش چند هسته ایی هستش.

میتونم سریع مشکلشو حل کنم، فقط موضوع الان شانس هستش.

من پیشرفتم رو فردا گزارش میدم.

به سلامت!

نظر

• همه ی هکر ها به جز اون معروفاشون دروغ میگن و تا وقتی کسی حرفشون رو تایید نکرده نباید گوش داد بهشون

نظر

• نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
                            همه ی هکر ها به جز اون معروفاشون دروغ میگن و تا وقتی کسی حرفشون رو تایید نکرده نباید گوش داد بهشون
                            دوست عزیز هکر های معروف این هکر رو تائید کرد مثل MuscleNerd و ... پس کاملا این با بقیه فرق دره

نظر

• اي خداااا هييي هي ....شايد اين جمعه بيايد شايد...الان ٢ماه ايپد ٢دارم هي اين ميگه مياد هي اون ميگه مياد
                              من الان٥.٠.١ همينجا ميمونم i love u pmc)
                              به نظرتون براي ايپد ٢ تا قبل كريسمس مياد؟

نظر

• دوست عزیز pod2g تمام تلاشش رو داره میکنه اگه کار اسونی بود که روی پرژن های قبل هم جیلبریک میشد کمیکس هم ۳-۴ ماه روش وقت گذاشت الان pod2g یک سری چیزایی به ذهنش میرسه داره همه رو امتحان میکنه شاید الان بتونه راه نفوض رو پیدا کنه شاید ۱ سال دیگه اصلا معلوم نیست!

نظر

صبر کنید ..
                                X