اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
    به نظرتون من بیام رو 5.0.1 !!??

می ترسم اون حفره امنیته که با دانگرید هم درست نمیشه کار دسم بده !!!؟
    من که مشکلی ندارم برو ۵.۰.۱ راستی چه حفره ای رو میگی

نظر

• خبرجديد نيومد
      ديگه شب عيده

نظر

• نگران نباشید جلبریک ورژن 5.0 و 5.0.1 هم به زودی میاد ، همون طور که pod2g گفته کار جلبریک آنتدر برای iDevice ها به جز iPad 2 , iPhone 4s تموم شده که رو این دو مورد هم مطمئناً به نتایجی رسیده و مطمئن باشید جلبریک تمام دیوایسها به زودی میاد ... توجه داشته باشید دوستان که pod2g و هکرهای نامی دیگه ای که رو این موارد کار میکنند آدم های بزرگی هستند و الکی حرفی نمیزنن ... این که گفته میشه کار جلبریک تموم شده و هنوز بیرون نداده کاملاً طبیعیه و جز سیاست کاریه این هکرهاست ، اگه تا قبل از رلیز شدن ورژن رسمی 5.1 توسط اپل بخواد جلبریک رلیز کنه اپل حفره هایی رو که توسط هکرها پیدا شده که تونستن جلبریک درست کنن میبنده و کار سخت تر میشه ... نه فقط ما خیلی ها منتظرن که جلبریک 5.0 و 5.0.1 رلیز بشه فعلاً باید تا رلیز شدن ورژن رسمی 5.1 صبر کنیم ...

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi_cool نمایش پست ها
          نگران نباشید جلبریک ورژن 5.0 و 5.0.1 هم به زودی میاد ، همون طور که pod2g گفته کار جلبریک آنتدر برای iDevice ها به جز iPad 2 , iPhone 4s تموم شده که رو این دو مورد هم مطمئناً به نتایجی رسیده و مطمئن باشید جلبریک تمام دیوایسها به زودی میاد ... توجه داشته باشید دوستان که pod2g و هکرهای نامی دیگه ای که رو این موارد کار میکنند آدم های بزرگی هستند و الکی حرفی نمیزنن ... این که گفته میشه کار جلبریک تموم شده و هنوز بیرون نداده کاملاً طبیعیه و جز سیاست کاریه این هکرهاست ، اگه تا قبل از رلیز شدن ورژن رسمی 5.1 توسط اپل بخواد جلبریک رلیز کنه اپل حفره هایی رو که توسط هکرها پیدا شده که تونستن جلبریک درست کنن میبنده و کار سخت تر میشه ... نه فقط ما خیلی ها منتظرن که جلبریک 5.0 و 5.0.1 رلیز بشه فعلاً باید تا رلیز شدن ورژن رسمی 5.1 صبر کنیم ...
          کاملا موافقم با شما دوست عزیز 100٪ سیاست همینه.

نظر

• نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
            من که مشکلی ندارم برو ۵.۰.۱ راستی چه حفره ای رو میگی

همون که می گن تو ۵ هس و تو ۵.۰.۱بستنش و حتی اگه بری رو ۵.۰.۱ بعدش دانگرید کنی رو ۵ ، بازم بسته می مونه !

نظر

• من كه همين ديشب دلو زدم به دريا و رفتم به 5.0.1.

نظر

• جیل برکش خوبه !؟
                اگه خوب باشه میام!
                (منظورم اینه که مصرف باطری یا سرعت و اینجور چیزا )

نظر

• جیلبریک ۵.۰.۱ تترد هست یعنی اخر دردسر پس اگه جیلبریک میخوایین بیا ولی جیلبریک نکن تا انتترد بیاد چون اگه ۵.۱ ریلیز بشه دیگه نمیتونید به ۵.۰.۱ برید که pod2g ادعا کرده انتترد جیلبریکش کرده البته میتونید رو ورژنب که هستید هم بمونید
                  منم اومد ۵.۰.۱ مصرف باتریش یکم از ۵ بهتره و چيز خاصی هم نداره نسبت به ۵ ایپادمم از ۴.۳.۱ اوردم ۵.۰.۱ ولی جز دردسر نسبت به ۴.۳.۱ چیزی نداشت اصلا اهنگ و فیلم و عکس کتاب سینک نمیه فقط برنامه هام سینک شدن.
                  ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 17-12-2011, 08:12 PM

نظر

• منم اومدم 5.0.1 فقط به خاطر اینکه pod2G گفته که تونسته آنتترد جیلبریکش کنه و به امید مصرف باتری بهتر ولی جیلبریک نکردم. به هر حال چند حالت بیشتر وجود نداره. یا قبل از ریلیز شدن 5.1 جیلبریک 5.0.1 رو میده بیرون که میزنیم به گوشیمون و رو همین 5.0.1 میمونیم. یا هم اینکه صبر میکنه تا 5.1 ریلیز شه که ببینه اون ورژن رو هم میتونه جیلبریک کنه یا نه. اینطور که به نظر میرسه تا ریلیز نهایی 5.1 باید صبر کرد.

نظر

• دوستان الان 5 بمونم بهتره یا بیام 5.01 کدوم بهتره برا جیلبریک میگم ؟
                      من از 5 ش.ش دارم میتونم اگه رفتم 5.01 دوباره برگردم به 5 ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط abc2 نمایش پست ها
                        دوستان الان 5 بمونم بهتره یا بیام 5.01 کدوم بهتره برا جیلبریک میگم ؟
                        من از 5 ش.ش دارم میتونم اگه رفتم 5.01 دوباره برگردم به 5 ؟
                        دوست عزیز اگه برای جیلبریک منظورتون هست که جیلبریک آنتترد برای هر دوش آماده شده و همین روزا دیگه باید ریلیز شه پس هر دو رو میتونید آنتترد جیلبریک کنید. در حال حاضر هم که هر دو ورژن رو توسط redsn0w که آموزشش هم تو فروم هست میتونید بصورت تترد جیلبریک کنید و تا اومدن آنتترد ازش استفاده کنید.

ولی اگه مصرف باتری مد نظرتونه، به نظرم مصرف باتری 5.0.1 بهتره البته تفاوت آنچنانی نداره. به هر حال با رفتن به 5.0.1 ضرر نمیکنید چون مصرفتون اگه کمتر نشه بیشتر نمیشه و جیلبریکشم که آماده است.

در مورد سوال دیگتونم بله ظاهرا بچه ها یه روشی پیدا کردن که میتونید با داشتن shsh به 5 دانگرید کنید.

موفق باشید.
                        ویرایش توسط afalaki : https://i-phone.ir/forums/member/27835-afalaki در ساعت 17-12-2011, 10:38 PM

نظر

• اقا اين حقيقت داره اگه بازم بتوني دانگريد كني به ٥ واسه جيل فايده اي نداره چون حفره بسته ميشه

نظر

• باه البته pod2g از روش دیگه ای میره اون حفره هم بدرد جیلبریک میخورد ولی چون سریع بسته شده دیگه هکر ها ولش کردن چون معمولا کار بران به اخرين ورژن میرن و کسی وقتشو صرف دادن جیلبریک برای تعدادکاربران محدود نمیکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط afalaki نمایش پست ها
                              دوست عزیز اگه برای جیلبریک منظورتون هست که جیلبریک آنتترد برای هر دوش آماده شده و همین روزا دیگه باید ریلیز شه پس هر دو رو میتونید آنتترد جیلبریک کنید. در حال حاضر هم که هر دو ورژن رو توسط redsn0w که آموزشش هم تو فروم هست میتونید بصورت تترد جیلبریک کنید و تا اومدن آنتترد ازش استفاده کنید.

ولی اگه مصرف باتری مد نظرتونه، به نظرم مصرف باتری 5.0.1 بهتره البته تفاوت آنچنانی نداره. به هر حال با رفتن به 5.0.1 ضرر نمیکنید چون مصرفتون اگه کمتر نشه بیشتر نمیشه و جیلبریکشم که آماده است.

در مورد سوال دیگتونم بله ظاهرا بچه ها یه روشی پیدا کردن که میتونید با داشتن shsh به 5 دانگرید کنید.

موفق باشید.
                              ترجیح میدم رو همین 5 بمونم چون کیبورد رو فارسی کردم و عادت کردم میترسم برم 5.01 کیبورد فارسی رو نداشته باشه (همون کیبورد فارسی مخفیه 5 رو ظاهر کردم) . میشه این تاپیک اموزش تترد رو بدین لینکشو
                              فقط این تترد یعنی دشتگاه اگه خاموش بشه باید با پی سی روشنش کرد دیگه درسته ؟
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط abc2 نمایش پست ها
                                (همون کیبورد فارسی مخفیه 5 رو ظاهر کردم) .
                                شرمنده منظورتون چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X