اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزيز اگه جيلبريك انتر رو هم تموم كنه ، مطمئا باشيد ، الان نميده بيرون ،،،شما خودتون رو جاي اون بزاريد تا سال تحويل اونها چند روزي ديگه نمونده(٩٠/١٠/١١) به تاريخ ما ايراني ها،،،
    اين جيلبريك رو هم به حدود٩٩٪ ميگم اون وقت ميده ، تا يه عيدي هم واسه ايفون دوستان باشه؟!!(البته به نظر من)

دوستان حدودأ يه ٢٠ روزي بايد سماغ بمكيم، تا كل جيلبريك تمام ديوايس ها رو بده بيرون!

نظر

• ایپد رو تازه ۱۴ساعت پیش بهش هدیه دادن که روش کار کنه ...اندکی صبر سحر نزدیک است
      از 4s خبری نیست؟کسی بهش هدیه نداده؟
      دوستان حدودأ يه ٢٠ روزي بايد سماغ بمكيم، تا كل جيلبريك تمام ديوايس ها رو بده بيرون!
      به نظرم شما خیلی خوش بین هستی!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Gggmail نمایش پست ها
        از 4s خبری نیست؟کسی بهش هدیه نداده؟

به نظرم شما خیلی خوش بین هستی!!!!
        اینجا بحث ایپد 2 هست نه 4s !!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
          اینجا بحث ایپد 2 هست نه 4s !!!!!!!!!!!!!!!!
          دوست عزیز اولا من از اون دوستمون پرسیدم نه از شما
          بعدش هم این دو دستگاه شباهت های زیادی از نظر سخت افزار دارند و پرسیدم ببینم خبری از 4 اس هست یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوست عزیز لطفا اگه ممکنه عکسی مدرکی منبعی چیزی بدی من خیالم راحت راحت بشه !
            میترسم ایشونم توزرد از اب در بیاد اخر گیرین پویزون برای ۵ انتترد بیده بیرون.
            من لپ تاپم رو ویروس Trojan Horse خورده ، تمومش کرده! ... داستانش طولانیه ...حتی paint brush هم ندارم که برات پرینت اسکرین بذارم . شرمنده! ولی این حرف رو برات کپی پیست میکنم:

pod2gpod2g

Of course, if you want to SIM unlock, don't update using Apple's original FW nor update OTA.

15 hours ago

cpich3gcpich3g

by pod2g

“@pod2g: Got an untethered iPhone 4 running iOS 5.0.1. Feel free to update.” except you want to preserve baseband then don't yet

15 hours ago

pod2gpod2g

@genitouch Salut ! Que veux tu savoir à propos du jailbreak ?

15 hours ago

pod2gpod2g

Got an untethered iPhone 4 running iOS 5.0.1. Feel free to update.

15 hours ago

pod2gpod2g
            Thanks to Waynes and Renata for the donations. Really kind.

نظر

• خوب اخه ادم خسته میشه اون از گیرین پویزون گفتن ما جیلبریک داریم بیاین ریلیز میکنیم اخر معلوم شد حفرشونو بستن اون از گروه مسخره فرانسوی بودن کجایی بودن امشب فردا شب میکردن اون از ماسلنرد الکی میگه من ریلیز میکنم اینم از pod2g تو وبلاگش زده کار اینده جیلبریک ایفون ۳ جی اس ایپد۱ ایپاد بعد خبر میدن اقا رفته بتا ۵.۱ رو جیلبریک کرده همشونم مجهول حرف میزنن ، ۲ پهلو ادم میمونه یعنی چی مثلا زده ایپد۲ ساپورت میشه خوب ما برداشتمون اینه که ساپورت کرده ولی منظور اقا این که میرم تا ببینم ساپورت میکنه یا نه تا ساپورت نشه هم برای ایفونو بیرون نمیدم.
              باتری ایفونمم واقعا داره خراب میشه هر روز دارم شارژ میکنم.
              بعد من خدا رو شکر سمت کنسول بازی نرفتم و فکرم نمیکنم برم شاید ایکس باکسی بگیرم ( اونم از زور دیر ریلیز شدن بازی ها برای پی سی) 

نظر

• دوست گرامي gggmail يكم اميدوار باش ، اينجور نااميد باشي خداي نكرده پس مي افتي و ...
                همه دوستان و كاربران عزيز همه واسه خودشون محترم هستند ، اگه نظري و يا اخبار جديدي داري ما سر پا گوشيم .

نظر

• خوب اخه ادم خسته میشه اون از گیرین پویزون گفتن ما جیلبریک داریم بیاین ریلیز میکنیم اخر معلوم شد حفرشونو بستن اون از گروه مسخره فرانسوی بودن کجایی بودن امشب فردا شب میکردن اون از ماسلنرد الکی میگه من ریلیز میکنم اینم از pod2g تو وبلاگش زده کار اینده جیلبریک ایفون ۳ جی اس ایپد۱ ایپاد بعد خبر میدن اقا رفته بتا ۵.۱ رو جیلبریک کرده همشونم مجهول حرف میزنن ، ۲ پهلو ادم میمونه یعنی چی مثلا زده ایپد۲ ساپورت میشه خوب ما برداشتمون اینه که ساپورت کرده ولی منظور اقا این که میرم تا ببینم ساپورت میکنه یا نه تا ساپورت نشه هم برای ایفونو بیرون نمیدم.
                  باتری ایفونمم واقعا داره خراب میشه هر روز دارم شارژ میکنم.
                  منم کاملا موافقم
                  دوست گرامي gggmail يكم اميدوار باش ، اينجور نااميد باشي خداي نكرده پس مي افتي و ...
                  همه دوستان و كاربران عزيز همه واسه خودشون محترم هستند ، اگه نظري و يا اخبار جديدي داري ما سر پا گوشيم .
                  من از خدامه که ریلیز بشه دوست عزیز
                  به نظر من هم تیم اپل خیلی قدرتمند شده و هم تیم هکرها ضعیف شده!!!
                  بعضی ها میگند که جیلبریک سیاست اپله و به موقع جیلبریک آماده میشه و دل خودشون رو خوش میکنن
                  آخه اگر جیلبریک سیاست اپله پس چرا کومکس رو استخدام کرد!!!
                  بهترین کار به نظر من خرید برنامه هاست. البته من خودم هنوز نخریدم ولی قصد دارم این کار رو انجام بدم
                  ویرایش توسط Gggmail : https://i-phone.ir/forums/member/61839-gggmail در ساعت 12-12-2011, 09:43 PM

نظر

• جیلبریک سیاست اپل بوده و شاید باشه همین گرین پوزن که از مردم برای ثبت کرش هاشون دعوت به همکاری کرد اعلام کرده بیش از ۱۰ ملیون دیوایس براشون کرش اپلود کردن خوب این ۱۰ میلیون کسانی هستند که رفتم ۵ و جیلبریک تترد نکردن و جیلبریک انتترد میخوان منهای کسایی که روی ۴ جیلبریک کردن این ۱۰ ملیون هم سهمی از پیشرفت مالی اپل دلشتن بدون جیلبریک نصفشون ایفون رو ول میکردن و گلکسی یا سنسیشن یا اکسپریا میگرفتن ولی از زمان تیم کوک خیلی سخت گیری دارن میکنن ( کمیکس بدبخت هم گفت من قصد ندارم بعد از استخدامم حفره های جیلبریک رو ببندم ولی مثل این که داره این کار رو به خوبی امجام میده )

نظر

• اپل امروز iOS 5.1 Beta 2 با شماره شناسایی 9B5127c را برای developers منتشر کرد . بزرگترین تحولی که در این آپدیت است در صفحه مدیریت عکس ها است که ظاهرا امکانات بیشتری در آن قرار گرفته است و میتوانید عکس های آلبوم شخصی و عکس های مربوط به آلبوم دوربین را به راحتی حذف و ویرایش کنید و میتوانید انتخاب کنید که عکس های قدیمی تر به صورت خودکار یا دستی حذف شوند . در این تحول میتوانید عکسهایتان را نیز به اشتراک بگذارید
                      نسخه قبلی از برنامه Xcode 4.3 و همچنین IOS 5.1 Beta 1 در تاریخ 28 نوامبر عرضه شد و این دومین آپدیت این نسخه برای بهبود وضعیت باگ های مربوطه است . نسخه اصلی به زودری ریلیز میشود

این خبر به اینجا انقدر مربوط نیست اما گذاشتم این خبر رو چون احتمال خیلی زیاد pod2g منتظر ریلیز این فریمور بوده ... شاید هم نه .. خیلی ها گفتن باید منتظر موند تا 5.1 ریلیز بشه بعدش pod2g ببینه می تونه اون رو هم جیلبریک کنه یا نه .. و احتمالا هم اپل منتظر این بود که میشه جیلبریک کنن 5 و 5.0.1 رو یا نه ..
                      به احتمال زیاد و همانطور که گفته شده 5.1 باید قوی تر و بی باگ تر از بقیه سری 5 ها باشه ..

نظر

• آقا مرديم از انتظار. اگه بحث برنامهاي روي سايديا نبود همين فردا ميرفتم يه گيفت كارت ٢٠٠ دلاري مي خريدم بعد از ٣ ماه از آيپدم لذت مي بردما. ديگه خسته شدم از برنامه هاي فري مستخره رو دانلود كردن.

نظر

• نوشته اصلی توسط F0X
                          مگه این سیدیا چی داره
                          باور کنین من با سابقه دو ساله در اپل
                          الان هشت ماهه روی ۵ جیل نکردم
                          هیچ نیازی هم به هیچ چیز پیدا نکردم
                          و فقط ۷۰ دلار هزینه کردم
                          هم آیفون دارم هم آیپد
                          حدودا ۱۰۰ هزار تومن

واقعا شما 8 ماهه رو ios5 این؟
                          یعنی قبل از پیدایش؟

نظر

• دوستان صاحب نظر،اميدي هست كه جيلبريك انتترد ٥.٠.١ براي ايپد٢ تاقبل از ژانويه بياد؟

نظر

• اي بابا عجب شانسي دارم من.
                              بعد از گذشت ٥ماه هنوز يه نرم افزار توپ روي اين نريختم. واقعا ديگه آروم آروم دارم پشيمون ميشم از خريدن آيپد.
                              شايد بفروشم مك بخرم.
                              اين هكرها هم مسخره كردن همرو.
                              اون اولش گفتن جيلبرك كرديم آيپد٢ رو چي شد پس .
                              فيلمشونم الكي بود؟

نظر

• سلام امروز pod2g وبلاگش رو اپدیت کرده
                                خوب دوستان جیلبریک داره خیلی خیلی زود جلو میره پس تا جیلبریک ipad 2 چیزی نمونده دوستان کمی صبر کنید
                                pod2g توانست ipod3g رو روی 5.0.1 جیلبریک کنه .. در اینده هم
                                ipod4g , ipad1 , iphone3gs
                                دوستان بعد از این میره سراغ ipad2 , 4s
                                نمی خوام الکی امیدواری بدم اما من به نظرم تا اخر هفته دیگه اگر قرار جیلبریک کنه جیلبریک می کنه این 2 دستگاه A5 رو ...

iPod 3G 5.0.1 untethered
                                Hey, this one's done.

Next: iPod 4G, iPad 1, iPhone 3Gs.

Rushing the best I can.
                                Bye !
                                ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 13-12-2011, 06:48 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X