اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
    فكر نكنم جيلبريك كرده باشن بايد منتظر greenposti0n باشيم
    منم کاملا موافقم
    یک گروه چینی هم مثل اینکه قبلا جیل کرده بودن از اونا خبری نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gggmail نمایش پست ها
      منم کاملا موافقم
      یک گروه چینی هم مثل اینکه قبلا جیل کرده بودن از اونا خبری نیست؟
      نه هيچي نگفتن متاسفانه، گرين پويزن هم حالا حالا خبري نميده به گفته ي خودشون فعلا بايد منتظر موند
      ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 09-12-2011, 04:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
        نه هيچي نگفتن متاسفانه، گرين پوزيشن هم حالا حالا خبري نميده به گفته ي خودشون فعلا بايد منتظر موند

منظورتون از گرين پوزيشن همون گرين پويزن هستش يا اين يه هكر جديده؟؟؟

نظر

• pod2g این هکر معروف در تو.ئی.تر خود یه ویدیو جدید از وضعیت جیلبرک این نسخه منتشر کردن. در این ویدیو ایشون با iDevice خود ، به چک کردن ورژن iOS و باز کردن Cydia در ورژن 5.0 می کنند. همچنین پس از انجام این کار ، دستگاه رو خاموش و دوباره روشن می کنن و دوباره وارد Cydia میشن و نشون میدن که جیلبرک به خوبی و با موفقیت انجام گرفته است.اونطور که در توییت خود نوشتن ، این ویدیو ، دمویی از وضعیت جیلبرک آنتدر ورژن 5.0 را نشان می دهد. البته iDevice این هکر ipod2g و هنوز هیچی در مورد چیزهای دیگه ننوشته ... اما احتمالش هست که این روند برای بقیه دستگاها مثل ipad2 و 4s خوب پیش بره .(البته میگم احتمالا )
          هرکاری کردم نشد تو سایت اپلود کنم معذرت

لینک دانلود از 4share
          update :

طبق گفته قبلا pod2g باگی به نام Code Signing در ios5 وجود دارد که باعث انتدر شدن جیلبریک میشود
          همچنین اگر از باگ Code Signing استفاده شده باشه، این جیلبریک بر روی ورژن 5.0.1 جواب نمیده چون در این ورژن باگ مورد نظر پچ شده.
          یه خبر خوب برای دوستان ios 5.0.1 :
          Update: گویا Pod2g در تو.ی.یت دیگه ای گفته این جیلبریک مربوط به باگ Code Signing نیست و به احتمال زیاد برای 5.0.1 هم خواهد بود...

update :

Pod2g طی مکالمه ای که با @i0n1c داشت اعلام کرد که این جیلبریک به احتمال زیاد برای iOS 5.0.1 نیز خواهد بود تنها باید یک سری تغییرات در ساختار جیلبریک انجام شود !

update :
          در ادامه گفتن که این جیلبرک بر روی iOS 5.0 و iOS 5.0.1 کار می کنه. هنوز مشخص نیست این جیلبرک بر روی آیپد 2 و آیفون 4 اس جواب میده یا نه.
          ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 09-12-2011, 07:36 PM

نظر

• به درد نمیخوره که اگه فقط بخواد ۵ رو ساپورت کنه ، باید ۵.۰.۱ رو هم ساپورت کنه

نظر

• ما که خدا رو شکر هم Ipad و iphone 4 ورژن 5 موندیم

نظر

• اطلاعی از زمان انتشارش ندادن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط khashayar581 نمایش پست ها
                  اطلاعی از زمان انتشارش ندادن؟
                  نه هنوز ولي حس ششم من ميگه تا يكي دو روزه اينده بيرون مياد

نظر

• خدا کنه ایندفه سرکارمون نزارن !

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                      خدا کنه ایندفه سرکارمون نزارن !
                      Pod2g هکر معروف و قابل اعتمادی هست ... ممکنه طول بکشه اما دروغ و سرکاری نیست

نظر

• تو صفحه تو....ترش اينو تازه گذاشته:

pod2g Tons of questions from my nice followers. Too early to answer. Will work on iOS 5.0.1, will try iPad 2 and 4S after others are ready.
                        14 Min ago . . .

بعدشم نوشته:

pod2g But... I don't own a 4S nor I an iPad 2.

كلا خبر خوبيه جدا از شوخ طبعيش :دي

نظر

• واقعا من نمی دونم الان جیلبریک انتدر برای 5 به چه دردی میخوره ؟؟؟

دستگاهایی که A4 هستند که همشون جیلبریک تدر دارند و برای اینکه بتونن جیلبریک انتدر کنن نیاز به ریستور دارن ، همون طور که میدونید به هیچ وجه نمیشه به 5 ریستور کرد و به اجبار باید به 5.0.1 برد و در ان فریمور هم جیلبریک بستست ، پس اگر این جیلبریک ۵.۰.۱ و ایپد ۲ و ایفون ۴اس رو ساپورت نکنه واقعا باید به pod2g خسته نباشید گفت

نظر

• احتمالا برا ۵.۰.۱ هم میاد دیگه ،،،
                            خودش گفته احتمالش زیاده که برا اونم بشه.

نظر

• نظر

• داره میگه که من خودم ندارم این دو تا دیوایسو دیگه ...
                                نگفته که رو اینا عمل نمی کنه ...

نظر

صبر کنید ..
                                X