اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من فکر نکنم اصلا این هفته بیاد و اگر بیاد یه چیزی میاد همه پشیمون بشن از جیل کردن و پر باگ خواهد بود !!!!! اینا همش فیلمشونه جیباشون پره!!!!

نظر

• M_Vincent_M اعلام كرده (نميدونم كيه و تو كدوم گروه هست اگر كسي ميدونه بگه ) كه امشب جيلبريك مياد اگر امشب چيزي ريليز كنن كه من به نظرم چيزي وجود نداره همه چي معلوم خواهد شد، من بنظرم كه يا بايد بيخيال جيل بشيم با حالا حالا ها مناظر بمونيم

نظر

• من هم فکر نمیکنم خبری شه . این 16 ساعت از ساعت 16 زون 16 هم گذشت !
        من ،کردیت کارتم رو که اپل آب پاکی روش ریخت ، گیفت کارتم که نمیدونم اینجا چجوری باید نقد خرید، جیل هم که خبری نسیت. گوشه عزلت بر میگزینم ... خبری شد بگید دوستان.

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
          من هم فکر نمیکنم خبری شه . این 16 ساعت از ساعت 16 زون 16 هم گذشت !
          من ،کردیت کارتم رو که اپل آب پاکی روش ریخت ، گیفت کارتم که نمیدونم اینجا چجوری باید نقد خرید، جیل هم که خبری نسیت. گوشه عزلت بر میگزینم ... خبری شد بگید دوستان.
          دوست عزيز خريد گيفت كارد كه راحته هم مغازه ها دارن هم توي سايت هست، اگر مك داريد (هكينتاش هم ميشه) ميتونيد از اكانت هاي developer اپل استفاده كنيد و برنامه ها رو بدون جيلبريك نصب كنيد
          اگر جيلبريكً هم بخواد بيا حداقل ٣ ماه فرصت نياز هست براي ريليز
          موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
            دوست عزيز خريد گيفت كارد كه راحته هم مغازه ها دارن هم توي سايت هست، اگر مك داريد (هكينتاش هم ميشه) ميتونيد از اكانت هاي developer اپل استفاده كنيد و برنامه ها رو بدون جيلبريك نصب كنيد
            اگر جيلبريكً هم بخواد بيا حداقل ٣ ماه فرصت نياز هست براي ريليز
            موفق باشيد
            دوست عزيز چجورى اين تاريخ رو تعيين كرديد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
              دوست عزيز چجورى اين تاريخ رو تعيين كرديد؟
              دوستان اگر يادشون باشه وقتي comex هكر نابغه ١٩ ساله كه الان در اپل استخدام شده اولين ورژن هاي ايپد ٢ رو جيلبريك كرد تا ريليز نهايي ان تقريبا ٣ ماه طول كشيد
              ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 08-12-2011, 10:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian
                مرسی دوسته خوب. دبی هستم. فکرکنم اگه از جیل خبری نشه باید گیفت کارت بخرم ، این که میگید مغازه ها دارن یعنی چی؟ من تا حالا گیفت کارت رو ندیدم، اگه یه چیز روتینی هست پس اینجا هم باید پیدا بشه قاعدتا... من فکر میکردم راه اختراعی خودمونه برای دور زدن تحریم.
                گيفت كارد يه كارت شكل قيافش مثل كارت تلفن هست البته تقريبا ، همه جا هست يه هزينه اي توش هست از ١٠ دلار به بالا هست موقعةخريد از اپل استور تقريبا مثل يه عابر بانكه،
                البته اگر مك داريد اكانت developer استقاده كنيد خيلي بهتره ه، منظورم از نظر هزينست

نظر

• اکانت دولوپر که مفتی نمیدن :دی

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                    اکانت دولوپر که مفتی نمیدن :دی
                    دوست عزيز فكر كنم كساني كه محصولات اپل رو دارن مخصوصا ايفون وايپد ٢ هزينه ي اوليه ٣٠ تومان و سالي ١٠ تومان چيزه زيادي نباشه براشون . به لطف اقا ايمان هم كه خيلي راحت ميشه اكانت رو خريداري كرد فقط نياز به مك داره

نظر

• 30 تومن !؟
                      ۱۰۰ دلاره ها !؟

نظر

30 تومن !؟
                        ۱۰۰ دلاره ها !؟
                        در صورت مسدود شدن انگار بايد ١٠٠دلار بايد داد هزينه اوليش ٣٠ تومان و براي كاربران پريميوم هم ٢٥ تومان. اطلاعات بيشتر رو ميتونيد از اقا ايمان بگيريد تا تايپيك هم از موضوع خودش خارج نشه موفق باشيد
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread53630.html
                        ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 09-12-2011, 01:14 AM

نظر

• ميبينم كه الان ٩ دسامبر هستش و از اون ١٦ ساعت هم كلي گذشت پس تبريك ميگم همه خوب رفتيم سركار خدا ازشون نگذره

نظر

• بالاخره که میاد
                            ما هم چنان منتظریم تا برای 4 اس بیاد

نظر

• فک کنم بهتره بریم یک توییت فحش بزاریم براشون ...:دی

تازه گفته وقتی که این جیل درست بشه ، فقط برای فرانسویا می دش ...

نمیدونم قضیه چیه ... با ای پی می خاد کار کنه !؟ :o :o

نظر

فک کنم بهتره بریم یک توییت فحش بزاریم براشون ...:دی

تازه گفته وقتی که این جیل درست بشه ، فقط برای فرانسویا می دش ...

نمیدونم قضیه چیه ... با ای پی می خاد کار کنه !؟ :o :o
                                ريليز كنن هيچ مشكلي نيست حتي بخواد با اي پي بده من وي ... ان فرانسه رو دارم براتون دانلود ميكنم بعد اپلود ميكنم رو سايت ، اما من فكر كنم حالا حالا ها سر كاريم . فكر نكنم جيلبريك كرده باشن بايد منتظر greenposti0n باشيم

نظر

صبر کنید ..
                                X