اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آقا کی میاد این جیلبریک 5؟ من 4.3.3 دارم اگه 5 رو بریزم جیل نکنم برنامه هام رو پاک میکنه؟ اصلا اگه جیل نکنم چی میشه ؟ نیمتونم بازی ها رو مثلا از پاندا دانلود کنم رو بریزم؟ یکی راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط meh_30000 نمایش پست ها
      آقا کی میاد این جیلبریک 5؟ من 4.3.3 دارم اگه 5 رو بریزم جیل نکنم برنامه هام رو پاک میکنه؟ اصلا اگه جیل نکنم چی میشه ؟ نیمتونم بازی ها رو مثلا از پاندا دانلود کنم رو بریزم؟ یکی راهنمایی کنه؟
      جیلبریک نباشید نمیتونید برنامه های کرک شده رو نصب کنید . و اگه بک آپ داشته باشید و به iOS 5 رستور کنید App ها پاک نمیشن
      Rest in peace Steve
      Do What You Love
      Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط meh_30000 نمایش پست ها
        آقا کی میاد این جیلبریک 5؟ من 4.3.3 دارم اگه 5 رو بریزم جیل نکنم برنامه هام رو پاک میکنه؟ اصلا اگه جیل نکنم چی میشه ؟ نیمتونم بازی ها رو مثلا از پاندا دانلود کنم رو بریزم؟ یکی راهنمایی کنه؟
        دوست عزيزي شما نميتوني بري به ٥بايد به اخرين اپديت اپل بري جيل ٥ تتر داومده ولي انتترد هنوز معلوم نيست البته به غير از ايپد ٢ و ٤اس

نظر

• گروه siristand ديروز اعلام كرده بودن كه تا ١٦ ساعت ديگه جيلبريك رو ريليز ميكنن... صحت اين كلام معلوم نبوده كه حتي هكر معروف muscleNerd در مورد فيلمي كه اين گروه پخش كرده بودن اعلام كرده بودن كه فيك است . چند دقيقه پيش گروه siristand در وبلاگ خود رو با اين مطلب اپديت كردن :
          پس از انتظار هاي زياد جيلبريك انتتر كار كرد ، گروه siristand و gsmcb موفق شدن.و فردا بين ساعت ٤ عصر تا ١٠ شب فرانسه ريليزش خواهند كرد.

من همين الان صفحه ي اين وبلاگ رو رفرش كردم و ديدم متن رو تغير دادن و بجاي ساعت نوشتن به زودي ريليزش ميكنيم.
          نميدونم چرا عوض كردن ساعتش رو ... هنوز صحت گفتشون معلوم نيست . در صورت اپديت وبلاگشون اعلام خواهم كرد
          موفق باشيد

نظر

• متن پستی که دادن به این شکله :

after the meeting, here's the log: Untethered jailbreak works! Missi-faster (member of team partner gsmcb) success!

It is not stable right now so we're fixing bugs and it's ... Why we're relasing soon!

همونطور که دوستمون توی پست قبلی گفتن زمان ارائه دیرتر از خبر قبلی اعلام شده وعلت اینکه دیرتر ارائه میکنند رو پایدار بودن ذکر کردن و گفتن که دارن روی رفع کردن باگ ها کار میکنن.

در مورد صحت خبر هم هنوز مدرک معتبری ارائه نکردن, ما فقط میتونیم امیدوار باشیم . . .

منبع خبر : http://siristand.fr/?p=1809
            ویرایش توسط amil2 : https://i-phone.ir/forums/member/728-amil2 در ساعت 08-12-2011, 03:24 AM

نظر

• من که امیدی ندارم .....اپل به خاطر اینکه SIRI پورت نشه روی بقیه Idevice ها اگه شده با پول هم جلوی جیل رو میگیره

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                گروه siristand ديروز اعلام كرده بودن كه تا ١٦ ساعت ديگه جيلبريك رو ريليز ميكنن... صحت اين كلام معلوم نبوده كه حتي هكر معروف musclenerd در مورد فيلمي كه اين گروه پخش كرده بودن اعلام كرده بودن كه فيك است . چند دقيقه پيش گروه siristand در وبلاگ خود رو با اين مطلب اپديت كردن :
                پس از انتظار هاي زياد جيلبريك انتتر كار كرد ، گروه siristand و gsmcb موفق شدن.و فردا بين ساعت ٤ عصر تا ١٠ شب فرانسه ريليزش خواهند كرد.

من همين الان صفحه ي اين وبلاگ رو رفرش كردم و ديدم متن رو تغير دادن و بجاي ساعت نوشتن به زودي ريليزش ميكنيم.
                نميدونم چرا عوض كردن ساعتش رو ... هنوز صحت گفتشون معلوم نيست . در صورت اپديت وبلاگشون اعلام خواهم كرد
                موفق باشيد
                دوست عزیز 4s رو هم پشتیبانی میکنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gggmail نمایش پست ها
                  دوست عزیز 4s رو هم پشتیبانی میکنه؟
                  هيچ اشاره اي كه نكرده كه كدوم دستگاها جيلبريك شدن عزيز

نظر

• نوشته اصلی توسط amil2 نمایش پست ها
                    متن پستی که دادن به این شکله :

همونطور که دوستمون توی پست قبلی گفتن زمان ارائه دیرتر از خبر قبلی اعلام شده وعلت اینکه دیرتر ارائه میکنند رو پایدار بودن ذکر کردن و گفتن که دارن روی رفع کردن باگ ها کار میکنن.

در مورد صحت خبر هم هنوز مدرک معتبری ارائه نکردن, ما فقط میتونیم امیدوار باشیم . . .

منبع خبر : http://siristand.fr/?p=1809
                    علت ارائه دیرتر پایدار بودن نیست پایدار نبودن هست!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• حتى معلوم نيست كه واسه كدوم ios هستش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط h.pay نمایش پست ها
                        حتى معلوم نيست كه واسه كدوم ios هستش؟
                        براي ios5 و ios5.0.1 البته به گفته خودشون

نظر

• نوشته اصلی توسط elec60 نمایش پست ها
                          علت ارائه دیرتر پایدار بودن نیست پایدار نبودن هست!

Sent from my ipad using tapatalk

حق با شماست, من بد بیان کردم من.
                          منظور من این بود که برای پایدار کردن برنامه دیرتر ارائه میکنند.

نظر

• الان خیلی وقته از این قول ها میدن اینها فقط برای از دست ندادن طرفداراشون چند وقت یه بار یه چیزی میگن ,,اینا از اپل پول گرفتن و عمرا جیل رو بدن بیرون. اپل هم مثل محصولاتش رو این زمینه هم قوی کار میکنه.

نظر

• دوستان

این 16 ساعت بعد از ساعته 16 فرانسه نرسیده هنوز؟؟؟

نظر

• خب الان M_Vincent_M ت*و*ي*ت* ي منتشر كرده كه متننش اينه
                                This night jb and maybe my server to siri
                                امشب هم جيلبريك رو منتشر ميكنم و شايد سرور واسه اتصال سيري به اون.

نظر

صبر کنید ..
                                X