اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فیک ....

نظر

• دوستان که میگید تو فیلم نشون داده برای ۵.۰.۱ لنتترد هست میشه لینک فیلم رو بدین ماهم ببینیم خوش حال بشیم.

نظر

• بالاخره امروز ريليز ميشه يا فردا? عكسي يا فيلمي از جيلبريك ايپد ٢ قرار ندادن؟

نظر

• کلا من گیج شدم لینک منبع این اطلاعاتی که دوستان میدن رو بدین
          اخه این جا زده پنج شنبه میاد یکی تو یجا دیگه زده ۱۳ ساعت دیگه !

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            دوستان که میگید تو فیلم نشون داده برای ۵.۰.۱ لنتترد هست میشه لینک فیلم رو بدین ماهم ببینیم خوش حال بشیم.
            اگر دقت میکردید در صفحه ی قبل گذاشته بودم ؛)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=56EAOwe4V5k]FIXjailbreak - YouTube[/ame]

نظر

• pandaapp اصلا هيچ اشاره اي نكرده

نظر

• نوشته اصلی توسط milad3365 نمایش پست ها
                pandaapp اصلا هيچ اشاره اي نكرده
                پاندا اپ سایت معتبری نیست

نظر

• 10:12 time zone +1 هنوز مونده ساعت ما فكر كنم ٢:٣٠ دقيقه از اونا جلو هست

نظر

• يعنى برم به 5.0.1 يا بمونم روى همين 5؟ ipad2

نظر

• همين 5 بمون چون ريسك هست اگه برين ٥٠١ شايد جيلبريك نشه ولي ٥ احتمالش زياده

نظر

• هکر معروف MuscleNerd در تو.ییتر اعلام کرد که ویدیو فیک هست و با redsn0w جیلبریک تدر کردن..
                        و متذکر شده که : " انگار یادتون رفته از زمانی که comex اعلام کرد موفق به جیلبریک آنتدر آیپد2 شده تا زمان ارائه عمومی این جیلبریک 4ماه طول کشید....

نظر

• شاید این کارو کرده که اپل دنبال حفره نگرده پر کنه انگار تو شهرداری کار میکنه هر چاله میبینه پر میکنه:d

نظر

• گفتم چرا تو فیلمش برنامه رو نشون نمیده فقط نوار سبز رنگشو نشون میداد ها
                            تازه بعد از جیلبریک ایکون سیدیا سفید بود و دوباره بوتش کرد تا درست بیاد واقعا این افراد چه صودی میبرند؟؟؟؟؟
                            ولی بدبختیی داریما اگه اینم تا ۴ ماه طول بکشه که دیگه باتریی برامون نمیمونه اخه نمیگنم رو ۵ کار میکنن یا ۵.۰.۱ اخر ما اپدیت کنیم یا نه همین فردا پس فردا ۵.۱ میاد اوناهم جیلبریک ۵.۰.۱ رو میدن بعد ماها که رو ۵ هستیم بیچاره میشیم.
                            ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 07-12-2011, 03:07 PM

نظر

• Missi-faster Fix Jailbreak tethered di l'iOS 5_5.0.1 - ****.ir-sah_2012.flv
                              انم فیلمش

نظر

• عجب بساطي گرفتار شديماااااا!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X