اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر در رابطه با جیلبریک iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amalgam1383 نمایش پست ها
    والا هركي با اين روش جيل كرده اين مشكلو داشته شما رو نميدونم
    مشكل اين روش جلبريك همين هركي به هركي بودنشه ديگه
    پر از error و ....
    عزیز دو تا ایپد به روش cmd جیل کردم و هیچ مشکلی مخصوصا تو ایکون نداره.

نظر

• دوستان من بعد اپدیت به ۵.۰.۱ و جیلبریک دیگه نتونستم از چیزپی ان استفاده کنم ؟ میخواستم ببینم شما همچین مشکلی دارین؟
      ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 22-01-2012, 04:52 PM

نظر

• overboard رو از کدوم سورس نصب کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alefsinmim نمایش پست ها
          صرفا جهت حالگيري حضرتعالي که به لطف مديران محترم محقق شد
          تفت خش بو؟ رونخي بو؟

نظر

• نوشته اصلی توسط choobak نمایش پست ها
            عزیز دو تا ایپد به روش cmd جیل کردم و هیچ مشکلی مخصوصا تو ایکون نداره.
            شانسم خوب چيزيه

نظر

overboard رو از کدوم سورس نصب کنم؟
              چي هست اين؟
              براي اضافه كردن safari tab?

نظر

• نوشته اصلی توسط amalgam1383 نمایش پست ها
                تفت خش بو؟ رونخي بو؟
                هرچي بُخِي! خيلي هِنگه بو

نظر

هرچي بُخِي! خيلي هِنگه بو
                  قابل توجه دوستان
                  اگه كسي تو جيلبريك گير كرده ميتونه تفت و هنگه هم رو امتحان كنه
                  برا سفيدي آيكونا و نصب سورس هم روش خوبيه
                  Alefsinmim خيلي وارده امروز انجام دادن

نظر

• هيچكي ارتباط بين جيلبريك و شارژ باطري رو كشف كرده؟

نظر

• بچه ها من cydia هر سورسی رو add میکنم error میده و نرم افزار ها هم نمیتونم دانلود کنم دلیل چیه؟

نظر

• سلام دوستان
                        من فريم ور 5.0.0 رو دارم ميخوام به اون ريستور كنم وبعدش از تو دستگاه آپديت كنم به 5.0.1 اولا ميخواستم بدونم ميشه دوما اينكه موقع ريستو ربا ارور 3194 مواجه ميشم ميشه از اين باشه كه اپل ورژن 5.0.0 رو بسته؟
                        خواهشا اگه بليديد زودتر جواب بديد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
                          سلام دوستان
                          من فريم ور 5.0.0 رو دارم ميخوام به اون ريستور كنم وبعدش از تو دستگاه آپديت كنم به 5.0.1 اولا ميخواستم بدونم ميشه دوما اينكه موقع ريستو ربا ارور 3194 مواجه ميشم ميشه از اين باشه كه اپل ورژن 5.0.0 رو بسته؟
                          خواهشا اگه بليديد زودتر جواب بديد
                          3194 یعنی متصل نشدن ایتونز به سرور ...
                          چرا یکدفعه به 5.0.1 نمیرید ؟.یه راست اپدیت کنید به اخرین ورژن دیگه.
                          من بهتون ظهر گفتم که اپدیت کنید هرچه سریعتر
                          بازم امتحان کنید
                          ویرایش توسط kaboom : https://i-phone.ir/forums/member/77009-kaboom در ساعت 22-01-2012, 08:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط choobak نمایش پست ها
                            دوستان من با cinject و cmd جیلبریک کردم.. مشکلی پیش نمیاد؟ جیلبریکیش فرقی با absinct نداره؟
                            هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیز .اگر قرار بود پیش بیاد مطمئن باشید خودشون نمیگفتن از این روش استفاده کنید .این روش رو نه من از خودم در اوردم نه کسه دیگه ...
                            یه دوستی با شایعه پر کنی در بین بقیه این رو به فکر همه فرستاد که جیلبریک با نرم افزار بهتره و از طریق کد نویسی درست نمیشه.ایشون چون خودشون موفق نشدن فکر میکنن که کسانه دیگه هم نباید انجام بدن .و هنوز که هنوز انجام با cmd رو شانس میدونن.
                            شما با جیلبریک بصورت cmd فقط دارید دستگاه رو از طریق کد جیلبریک میکنید و کد رو دستی میدید اما در روزش نرم افزاری اون تمام کد ها رو براتون انجام میده. همین ...
                            احتمالا هم ریستور به 5.0.1 بسته شده ارور متصل نشدن به سرور میده پس نخواید با نرم افزار امتحان کنید که ممکنه اذیت بشید

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                              3194 یعنی متصل نشدن ایتونز به سرور ...
                              من بهتون ظهر گفتم که اپدیت کنید هرچه سریعتر بهتون کاملا اطلاع دادم.
                              بازم امتحان کنید
                              اخه مگه میشه اپل وقتی هنوز فریمور جدید نداده بیاد جلوی ریستورو ببنده؟؟؟
                              اومدیم یکی که هنوز اپدیت نکرده بخواد گوشیو اپدیت کنه. تکلیف اون چیه؟؟؟ قدیما که اپل از این کارا نمیکرد. حتی تا دو روز بعد اومدن فریمور جدید میشد به نسخه قبلی ریستور کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط kaboom نمایش پست ها
                                هیچ مشکلی پیش نمیاد عزیز .اگر قرار بود پیش بیاد مطمئن باشید خودشون نمیگفتن از این روش استفاده کنید .این روش رو نه من از خودم در اوردم نه کسه دیگه ...
                                یه دوستی با شایعه پر کنی در بین بقیه این رو به فکر همه فرستاد که جیلبریک با نرم افزار بهتره و از طریق کد نویسی درست نمیشه.ایشون چون خودشون موفق نشدن فکر میکنن که کسانه دیگه هم نباید انجام بدن .و هنوز که هنوز انجام با cmd رو شانس میدونن.
                                شما با جیلبریک بصورت cmd فقط دارید دستگاه رو از طریق کد جیلبریک میکنید و کد رو دستی میدید اما در روزش نرم افزاری اون تمام کد ها رو براتون انجام میده. همین ...
                                احتمالا هم ریستور به 5.0.1 بسته شده ارور متصل نشدن به سرور میده پس نخواید با نرم افزار امتحان کنید که ممکنه اذیت بشید
                                البته هنوز بسته نشده ایشون احتمالا فایل هاستشون رو ادیت کردن باید اون خط های ادیت شده رو پاک کنن 3194 دیگه نمیگیرن

نظر

صبر کنید ..
                                X