اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دانگرید آی پد از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ohod نمایش پست ها
    شما گفتید فایل هساست رو پاک کنم اما حالا که میخوام tss serverرو بزنم میگه نمیتونی چون فایل هاست رو نداری
    خوب tss رو نزنید با آیتونز ریستور کنید خودش فایل هاست میاره ! اگه نتونستید ریستور کنید دوباره tss رو بزنید و ... .
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

آخه مهم اینجاست که اصلا با آیتونز رستور نمیشه ارور3194میده

نظر

این تاپیک رو بخونید. شاید به حل مشکلتون کمک کنه. سعی کردم کامل توضیح بدم. اگر مشکلی بود اونجا بپرسید.
        http://www.i-phone.ir/forums/thread41636.html

نظر

نوشته اصلی توسط ohod نمایش پست ها
          آخه مهم اینجاست که اصلا با آیتونز رستور نمیشه ارور3194میده
          از پرو*کسی و یا وی*پی*ان استفاده کردید ؟
          اگر نه، قبل از اینکه ری*استور کنید باید استفاده کنید ! با آی*پی ایران نمیشه ری*استور کرد. چون آیتیونز آی*پی رو چک می*کنه.
          ولی این پیغام خطا بیشتر واسه اینه که آیتیونز به سرور خودش وصل میشه و اجازه نمیده شما به ورژن های قبلی ری*استور کنید !
          کار TSS همینه که اجازه نده به سرور اپل وصل بشه، در عوض به کش سرور سیدیا وصل بشه و SHSH رو از اونجا بگیرو و ری*استور کنه !
          بعد از اینکه Start TSS Server رو زدید، به آدرس زیر برید :
          gs.apple.com
          اگر صفحه*ی خانگی سیدیا باز شد، یعنی TSS Server داره درست کارش رو انجا میده.
          اما اگر به سایت اپل رفت، یعنی درست نیست !

برای اینکه درست بشه :
          توی TU = TinyUmbrella قسمت Advance تیک گزینه*ی Set Host to Cudia on Exit رو بردار و برنامه رو ببیند.
          بعدش کامپیوتر رو ری استارت کن.
          بعد از بالا اومدن ویندوز، برو فایل هاست رو چک کن (C:\Windows\System32\drivres\etc\hosts)
          ببین جایی نوشته gs.apple.com یا نه ؟
          اگر نوشته، این خط رو پاک کن ( و یا اول خط # اضافه کن، فرقی نداره )
          فایل رو ذخیره کن.
          TU رو اجرا کن. Start TSS Service رو بزن و با آیتیونز ری*استور کن. ( پرو*کسی یا وی*پی*ان یادت نره ! )

واسه اطمینان بعد از اینکه Start TSS Service رو زدی، بازم gs.apple.com رو باز کن ببین سیدیا باز میشه یا نه.
          ویرایش توسط Mahdi_5681 : https://i-phone.ir/forums/member/2375-mahdi_5681 در ساعت 15-09-2011, 10:40 AM

نظر

IPAD 2 3g

ممنون از اراهنماییت اما مشکل من ارور 3194 هستش موقع انجام من به اشتباه اپدیت کردم به 4.3.5 قبل از اون 4.3.3 نصب بود اما فکر کنم که shsh 4.3.3 ذخیره نمیشه روی دستگاهم حالا نمیدونم چکار کنم..

نظر

نوشته اصلی توسط he_s_am نمایش پست ها
              ممنون از اراهنماییت اما مشکل من ارور 3194 هستش موقع انجام من به اشتباه اپدیت کردم به 4.3.5 قبل از اون 4.3.3 نصب بود اما فکر کنم که shsh 4.3.3 ذخیره نمیشه روی دستگاهم حالا نمیدونم چکار کنم..
              خب حالا باید ببینی SHSH دستگاهت توی کش سرور سیدیا ذخیره شده یا نه !
              واسه این کار آی پدت رو به TU وصل کن، توی قسمت Advance، تیک گزینه*های Save All Available SHSH و Request SHSH from Cydia رو بزن. بعدش دکمه*ی Save SHSH رو بزن.
              حالا ببین توی قسمت Log، چه SHSHهایی رو برات ذخیره می کنه.
              اگر ۴.۳.۳ رو هم ذخیره کرد که پس مشکلی نیست، می تونی به ۴.۳.۳. ری*استور کنی. اول این قدم رو بردار، بعدش برسیم به مشکل ری*استور. ( من اینا رو توی اون تاپیک توضیح داده بودم ! )

نظر

دوستان سلام من یه آیپد 2 تازگیا از دوبی واسم گرفتن 3g هستش فریم ویر 4.3.5 از همون اول روش نصب بود با این اوصاف shsh اینا هیچ راهی برای دانگرید و جیل بریک نداره؟!

نظر

نوشته اصلی توسط xenups نمایش پست ها
                  دوستان سلام من یه آیپد 2 تازگیا از دوبی واسم گرفتن 3g هستش فریم ویر 4.3.5 از همون اول روش نصب بود با این اوصاف shsh اینا هیچ راهی برای دانگرید و جیل بریک نداره؟!
                  متاسفانه چون ورژن کارخانه 4.3.5 هست نمی تونید به هیچ ورژن قبلی ریستور کنید.

نظر

خوب اینجوری که آیپد شد آجر پاره باید منتظر ios 5 بمونم یا هنوز هم امیدی هست برای جیلبریک 4.3.5

نظر

نوشته اصلی توسط xenups نمایش پست ها
                      خوب اینجوری که آیپد شد آجر پاره باید منتظر ios 5 بمونم یا هنوز هم امیدی هست برای جیلبریک 4.3.5
                      نه دیگه به 4.3.5 امدی نیست ، ولی iOS 5 طبق شواهد جیلبرک untethered میشه

نظر

**نمیزاره تو هاست کاری بکنیم . permission نمیده باید چکار کنم من ipad2 دارم با تاینی بکاب گرفتم اما هر دفه قبول نمیکنه ios 4.3.3

نظر

هاست رو بیارید روی دسکتاپ ٬ ویرایش کنید*٬ و بعد دوباره به مسیر اصلیش انتقال بدید

نظر

نوشته اصلی توسط mzm5979 نمایش پست ها
                            **نمیزاره تو هاست کاری بکنیم . permission نمیده باید چکار کنم من ipad2 دارم با تاینی بکاب گرفتم اما هر دفه قبول نمیکنه ios 4.3.3
                            فایل رو کپی کنید توی desktop بعد edit کنید بعد فایل اصلی رو پاک کنید و فایل edit شده رو بزارید سره جاش

نظر

آقا توی این لینک نوشته که چه جوری از ۴.۳.۵ به ۴.۳.۳ دانگرید کرد بدون shsh
                              Downgrade 4.3.5 to 4.3.3 without SHSH Blobs - iPhone 4, 3GS, iPod Touch 4G, 3G, iPad - Jailbreak 4.3.5 / 5.1 / 4.3.1 / 4.3.2 / 4.3.3 / 4.3.4 iOS 5 Untethered - iPad 2 Jailbreak
                              ولی نمیشه جریان چیه؟

نظر

همین آموزش در سایت موجوده اما ظاهرا کار نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X