اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیپد ۱ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mahdiz نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد ميگم يك سؤال ميشه اين كارو بدون ريستور كردنو فقط با آپديت كردن انجام داد؟
    آخه من سر آپگريت به ٤.٢ اول إز طريق خود آيتونز آپديتيدم با چيز پي ان بعدي جيل كردم كاملا كار كرد.
    نه نباید اپدیت کنی که سیستم عامل کاملا صفر و دست نخورده باشه ، کوچک ترین تغییری میتونه باعث عمل نکردن ج.ب بشه

نظر

سلام!
      من میخوام با مک جیل کنم ولی فایل ipsw رو نمیشناسه!!!چی کار کنم؟

نظر

دوست عزيز مطمئن هستين كه وقتي فايل رو ميخواين وارد برنامه كنيد پسوند برنامه ipsw هست؟

نظر

درست شد!نمیدونم چی شده بود

نظر

نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
            چرا دوست عزیز نشد نداره ، تو انجمن بگرد اموزش دانگرید (Downgrade) من خودم هم بدون shsh و غیره دانگرید کردم (راستش هنوز نمیدونم چیه) و لی بگرد با یک تغییر ساده تو سرور میتونی دانگرید کنی
            همون تغيير هم وابسته به داشتنshsh فريموري هست كه مي خواهيد به اون ريستور كنين. تنها كاري كه مي كنه اين هست كه مسير سرور رو براي چك shsh و تاييد ريستور عوض مي كنه تا بتونيد به فريموري كه shsh رو از قبل داريد ريستور كنين.

نظر

سلام به دوستان عزیز
              من وقتی با رد اسنو در مک میخوام جیل بریم کنم در مرحله ی اول که فایل ipsw 4.3.1 رو انتخاب می کنم برنامه کرش می کنه و خارج میشه
              در ویندوز هم تا مرحله ی uploading ramdisk پیش میره و اونجا گیر میکنه چندین بار restore و jailbreak هم هیچ فایده ای نداشت
              ویرایش توسط rushman : https://i-phone.ir/forums/member/18800-rushman در ساعت 11-04-2011, 01:57 AM

نظر

نوشته اصلی توسط rushman نمایش پست ها
                سلام به دوستان عزیز
                من وقتی با رد اسنو در مک میخوام جیل بریم کنم در مرحله ی اول که فایل ipsw 4.3.1 رو انتخاب می کنم برنامه کرش می کنه و خارج میشه
                در ویندوز هم تا مرحله ی uploading ramdisk پیش میره و اونجا گیر میکنه چندین بار restore و jailbreak هم هیچ فایده ای نداشت
                واسه من هم دقیقا همین مشکل به وجود اومد هم روی مک هم روی ویندوز!!!
                مشکل ویندوز درست نشد ولی بعد از چند بار امتحان تونستم با مک جیل کنم

نظر

سلام
                  قبل از جیلبریک 4.3.1 چطور فایل shsh را بردارم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kiarash777 نمایش پست ها
                    سلام
                    قبل از جیلبریک 4.3.1 چطور فایل shsh را بردارم ؟
                    شما جیلبرک کنید و برنامه iSHSHit را از سیدیا نصب کنید و SHSH را سیو کنید .
                    این دیگه تو سرور سیدیا Save میشه و نیازی به برداشتن نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط I-SH نمایش پست ها
                      دوست عزیز شما به مسیر زیر برو مشکلت حل میشه
                      properties=>compatibility=>compatibility mode=>win xp service pack 3
                      موفق باشی
                      آقا این مسیر کجاست؟ویندوز کامپیوتری که آیپاد باهاش سینکه xp هست.نمیدونم مسیر رو از کجا برم.

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
                        آقا این مسیر کجاست؟ویندوز کامپیوتری که آیپاد باهاش سینکه xp هست.نمیدونم مسیر رو از کجا برم.
                        روش راست کلبک کنید ، اخرین گزیه propertiesو ....

نظر

دوست عزیز، اگر ویندوز که در اون شما قصد دارید جیلبریک کنید XP هستش، پس مشکلی ندارید و لازم به تغییر دادن گزینه ایی برای اجرای برنامه redsn0w ندارید.

این مسیر در واقع کلیک راست روی فایل مورد نظر هستش. و برای ویندوز های بالاتر از XP یعنی Vista و Winosws 7 لازم هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                            دوست عزیز، اگر ویندوز که در اون شما قصد دارید جیلبریک کنید XP هستش، پس مشکلی ندارید و لازم به تغییر دادن گزینه ایی برای اجرای برنامه redsn0w ندارید.

این مسیر در واقع کلیک راست روی فایل مورد نظر هستش. و برای ویندوز های بالاتر از XP یعنی Vista و Winosws 7 لازم هستش.
                            دوستان ویندوزم xp هست ولی همش موقع نصب فریم ور 4.3.1 میگه not compatible.من ورژن 4.3 رو هم برای آیپاد دارم.رو اون مشکلی نداره ولی رو 4.3.1 همش همین پیغام رو میده.

در ضمن میرم روی فایل 4.3.1 که ipsw هست و رایت کلیک و بعدش هم properties ولی از اون به بعد دیگه مسیر نیست یعنی compatibility وجود نداره

نظر

دوستان ویندوزم xp هست ولی همش موقع نصب فریم ور 4.3.1 میگه not compatible.من ورژن 4.3 رو هم برای آیپاد دارم.رو اون مشکلی نداره ولی رو 4.3.1 همش همین پیغام رو میده.

در ضمن میرم روی فایل 4.3.1 که ipsw هست و رایت کلیک و بعدش هم properties ولی از اون به بعد دیگه مسیر نیست یعنی compatibility وجود نداره
                              اون پیغام برای این میاد که فریموری که انتخاب کردید برای دستگاهی که وصل کردید نیستش

نظر

سلام به دوستان
                                من آيپدمو (4.3.1) با win7 توسط نرم افزار redsnow نميتونم جيلبريك كنم آخر سر ارور ميده
                                لطفا راهنماييم كنيد

نظر

صبر کنید ..
                                X