اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیپد ۱ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نداره و من آیپد را جیلبریک کردم...
    جهت اطلاع: روی این فرمور بلوتوث تازه منتشر شده نصب نمشه...حتی گزینه خرید را هم برای این فرمور درسایتceleste برداشتن..تا آپدیت بعدی
    اقا الکی شایعه پراکنی نکنید! امورش نصب بر روی ۴.۳.۱ تو همین سایت خودمون هست !!!

نظر

من جیل کردم . اما نمیدونم چرا واسه سینک کردن app این پیغامو میده آیتونز

ویرایش : دوستان عذر میخوام اصلا یادم نبود appsync نصب نکردم
      ویرایش توسط mehran_hot : https://i-phone.ir/forums/member/18056-mehran_hot در ساعت 06-04-2011, 11:35 PM

نظر

شما appsync رو نصب کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          شما appsync رو نصب کردید؟
          نه

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
            اقا الکی شایعه پراکنی نکنید! امورش نصب بر روی ۴.۳.۱ تو همین سایت خودمون هست !!!
            لطفا به گفته هاتون دقت کنید دوست محترم.

در حالت نرمال وقتی در 4.3.1 هستین و در سایدیا... celset را برای دانلود بلوتوث روی این فرمور برای آیپد باز میکنی...گزینه خرید را براتون فعال نمیکنه.
            ویرایش توسط alihps : https://i-phone.ir/forums/member/2954-alihps در ساعت 07-04-2011, 01:01 AM

نظر

شما گفتید نصب نمیشه و جوری گفتید که بنده خدا اگه میره به ۴.۳.۱ واسه بلوتوث نره !
              در صورتی که من گفتم نصب میشه ! بعدم گفتم اموزشش تو سایت هستش! عنوان اموزش هم نوشته شده به صورت کرک!
              در هر صورت ممنون از راهنمایی و خبر رسانی شما!
              جفتمون دو پهلو حرف زدیم شاید!
              در هر صورت اگر باعت ناراحتی شما کاربر عزیز شدم معذزت میخوام و هدفم ناراحتیه شما نبوده!

نظر

نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
                نسخه ویندوز که توی صفحه اول هست!!!
                دوست عزیز تا لحظه ای که من میخواستم دستگاهم رو جیلبریک کنم نسخه ویندوز لینک نداشت دقیقا بعد از پست من لینک اضافه شد به هر صورت فرقی نمیکنه هدف اینه که فارسی زبانان به کمک هم بتونن مشکلاتشون رو رفع کنن چه با لینک پست اول چه با لینک بنده حقیر باز هم اگه من اشتباه کردم و تکرار پست شد عذرخواهی میکنم.

نظر

سلام من فریمور ۴.۳.۱ را از سایت دانلود کردم
                  وقتی خواستم دستگاه رو ریستور کنم
                  یه ارور میده
                  iPad could not be restored because the firmware file was corrupt
                  میشه راهنمایی کنین چیکار باید بکنم

نظر

سلام
                    من ایپدم رو داشتم به4.3.1 ریستور میکردم (با ویندوز)که وسط ریستور گیر کرد!نیم ساعت وایسادم جلوتر نرفت!بعد اتصال به ایتونز رو قطع کردم رفتم با مک ریستور کنم 2باره همونجا گیر کرد!(4.3.1 رو از همین تاپیک دانلود کردم)
                    مشکا کجاست؟اگه 2رست نشد میتونم برم به 4.2.1؟

نظر

سلام
                      من ایپدم رو داشتم به4.3.1 ریستور میکردم (با ویندوز)که وسط ریستور گیر کرد!نیم ساعت وایسادم جلوتر نرفت!بعد اتصال به ایتونز رو قطع کردم رفتم با مک ریستور کنم 2باره همونجا گیر کرد!(4.3.1 رو از همین تاپیک دانلود کردم)
                      مشکا کجاست؟اگه 2رست نشد میتونم برم به 4.2.1؟
                      سلام . ببین دوست عزیز به احتمال زیاد فایلت مشکل داره ، یعنی موقع دانلود ،درست دانلود نشده . باید دوباره دانلود کنی ... حالا ، من یک بار موقع ریستور با ارور ای تیونز مبنی بر خراب بودن فایل ریستور مواجه شدم . پسوندشو کردم zip و Unzip کردم و دوباره فایل های استخراج شده رو zip کردم ، درست شد !
                      البته بعد zip رو به ipa تغییر دادم
                      ویرایش توسط amirkhatam : https://i-phone.ir/forums/member/41286-amirkhatam در ساعت 07-04-2011, 10:38 PM

نظر

الان من میخوام 2باره بیام رو 4.2.1 ولی ارور میده!!!چی کار کنم؟دیگه نمیشه برگشت؟
                        اگه نمیشه لطفا یکی لینک درست از 4.3.1 رو بهم بده(البته به غیر از اونی که توی صفحه اوله!)

نظر

سلام و خسته نباشيد ميگم يك سؤال ميشه اين كارو بدون ريستور كردنو فقط با آپديت كردن انجام داد؟
                          آخه من سر آپگريت به ٤.٢ اول إز طريق خود آيتونز آپديتيدم با چيز پي ان بعدي جيل كردم كاملا كار كرد.

نظر

اگه نمیشه لطفا یکی لینک درست از 4.3.1 رو بهم بده(البته به غیر از اونی که توی صفحه اوله!)
                            شما نمیتونید به 4.2.1 چون shsh ندارید الا فقط میتونید به 4.3.1 برید
                            لینک مستقیم هم از سرور اپل هست و مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                              شما نمیتونید به 4.2.1 چون shsh ندارید الا فقط میتونید به 4.3.1 برید
                              لینک مستقیم هم از سرور اپل هست و مشکلی نداره
                              دوست عزیز نگفتم لینک مشکل داره ، گفتم شاید موقع دانلود مشکلی واسش پیش اومده

نظر

چرا دوست عزیز نشد نداره ، تو انجمن بگرد اموزش دانگرید (Downgrade) من خودم هم بدون shsh و غیره دانگرید کردم (راستش هنوز نمیدونم چیه) و لی بگرد با یک تغییر ساده تو سرور میتونی دانگرید کنی

نظر

صبر کنید ..
                                X