اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کسانی که اینجا زحمت می کشند .

می خواستم بدونم اگر الان من ipad را restore و بعد jailbreak کنم تمامی save های بازیام و برنامه هام من جمله keynote و pages و numbers میپره یه نه؟
    اگر پاک می شه چی کار می شه کرد که یک backup بگریم .
    با تشکر از همگی .

نظر

• سلام دوستان
      من همچنان مشکل Jailbreak Failed رو دارم
      ریستور کردم و به اینترنت متصل بودن و شکی نیست که آیپد در حالت DFU بوده . کلا همه کارهایی که دوستان گفته بودن انجام دادم اما باز هم مشکل حل نشد

نظر

• باسلام و خسته نباشید
        من iPAD آبدیت شده به 4.2.1 رو دارم و فقط SHSH4.2.1 را دارم و قبلا هم جیلبریک شده بود به صورت tethered هستش فکر کنم redsnow بودش.
        الان باید حتما یکبار دیگر به 4.2.1 ریستور کنم بعد جیلبریک کنم یا نه با همین وضعیت فعلی هم میشه!؟
        آخه من کلی Application نصب کردم و فولدر بندی کردم :-(

نظر

• سلام من هنوز ورژن آیپدم 3.2 الان می خواهم به 4.2 ببرم . بعد مراحل کار به چه شکل ؟ لینک آپدیت 4.2.1 را کسی داره ؟ ورژن آیتونز ؟؟
          اول آپدیت کنم و بعد توسط greenpois0n جلبریک کنم ؟؟
          ویرایش توسط maryam_emogirl : https://i-phone.ir/forums/member/18153-maryam_emogirl در ساعت 07-02-2011, 03:04 PM

نظر

• من با نسخه ویندوز جواب گرفتم

نظر

• مریم جان من کل firmware ها رو از سایت زیر دانلود می کنم
              » felixbruns.de

نظر

• نوشته اصلی توسط spiderspider نمایش پست ها
                با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کسانی که اینجا زحمت می کشند .

می خواستم بدونم اگر الان من ipad را restore و بعد jailbreak کنم تمامی save های بازیام و برنامه هام من جمله keynote و pages و numbers میپره یه نه؟
                اگر پاک می شه چی کار می شه کرد که یک backup بگریم .
                با تشکر از همگی .
                قبل از ریستور back up بگیرید و بعدش back up رو ریستور کنید مشکلی پیش نمیاد.

نوشته اصلی توسط alialigalile نمایش پست ها
                سلام دوستان
                ریستور کردم و به اینترنت متصل بودن و شکی نیست که آیپد در حالت DFU بوده . کلا همه کارهایی که دوستان گفته بودن انجام دادم اما باز هم مشکل حل نشد
                یک بار از اول ریستور کنید در ضمن موقع jailbreak باید دستگاه به اینترنت متصل باشه.

نوشته اصلی توسط mahdi_kh نمایش پست ها
                باسلام و خسته نباشید
                من iPAD آبدیت شده به 4.2.1 رو دارم و فقط SHSH4.2.1 را دارم و قبلا هم جیلبریک شده بود به صورت tethered هستش فکر کنم redsnow بودش.
                الان باید حتما یکبار دیگر به 4.2.1 ریستور کنم بعد جیلبریک کنم یا نه با همین وضعیت فعلی هم میشه!؟
                آخه من کلی Application نصب کردم و فولدر بندی کردم :-(
                می تونیید الآن فقط greenpois0n رو اجرا کنید.

نوشته اصلی توسط maryam_emogirl نمایش پست ها
                سلام من هنوز ورژن آیپدم 3.2 الان می خواهم به 4.2 ببرم . بعد مراحل کار به چه شکل ؟ لینک آپدیت 4.2.1 را کسی داره ؟ ورژن آیتونز ؟؟
                سلام بله اول این رو دانلود کنید:

بعد از ریستور باید با همین greenpois0n جیلبریک کنید.

اینم itunes :
                http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html

نظر

• نوشته اصلی توسط alialigalile نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  منم مشکل همین دوستمون رو دارم یه ایپد 16 معمولی دارم (3G) نیست نمیدونم درسته یا نه ولی وقتی ipad 3G نیست پس unlock o factory onluck معنی نداره درسته ؟و اینکه این دستگاه از اول دست من نبوده از کجا میشه فهمید jailbreak شده یا نه ؟؟الانم روش هیچ نرم افزاری نیست همه چی defaulte .
                  دیشب یه بار از طریق iTunes ریستور کردم 1 ساعت طول کشید بعد با این ورژن ویندوز شروع کردم همه چیز درست بود رفت تو مود DFU جیلبرک تموم شد با موفقیت دستگاه رو خاموش روشن کردم ولی loader icon نیومده بود 2باره خاموش روشن کردم ولی کلا انگار هیچ اتفاقی نیفتاد انگار نه انگار بعد دوباره ریستور کردم و خسته شدم خوابیدم امروز لپ تاپ مک دوستم رو گرفتم با نسخه مک امتحان کردم jail break شروع شد اون استتوس بار تا انتها سبز شد یهو نوشت fail اومد بیرون ipad خاموش شد و هیچ عکس العملی نشون نمیداد انگار سوخته به اتصال usb هم هیچ عکس العملی نداشت خلاصه pc رو ریستارت کردم itunes گفت باید restore کنید تو restore هم 2 بار به مشکل خورد و نشد بار سوم دستگاه restore شد حالا نمیدونم باید چیکار کنم یه بار دیگه تست کنم یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها

سلام بله اول این رو دانلود کنید:

بعد از ریستور باید با همین greenpois0n جیلبریک کنید.

اینم itunes :
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html
                    تشکر .تازه دارم آپدیت را دانلود میکنی ام. فقط امید وار هستی ام بلایی سرش نیاوری یم :d

نظر

• همونطور که قبلا گفتم هم ریستور کردم هم دستگاه به نت متصل بود. اما مشکل حل نشد .3 تا پی سی مختلف تست کردم هم ویندوز xp هم 7

نظر

• نوشته اصلی توسط maryam_emogirl نمایش پست ها
                        سلام من هنوز ورژن آیپدم 3.2 الان می خواهم به 4.2 ببرم . بعد مراحل کار به چه شکل ؟ لینک آپدیت 4.2.1 را کسی داره ؟ ورژن آیتونز ؟؟
                        اول فریمور 4.2.1 رو دانلود و با آیتیونز ریستور کنید.بعد به راحتی با gp ورژن ویندوز آیپدتون رو ببرید به فضا!!!! به همین راحتی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirorviss نمایش پست ها
                          منم مشکل همین دوستمون رو دارم یه ایپد 16 معمولی دارم (3G) نیست نمیدونم درسته یا نه ولی وقتی ipad 3G نیست پس unlock o factory onluck معنی نداره درسته ؟و اینکه این دستگاه از اول دست من نبوده از کجا میشه فهمید jailbreak شده یا نه ؟؟الانم روش هیچ نرم افزاری نیست همه چی defaulte .
                          دیشب یه بار از طریق iTunes ریستور کردم 1 ساعت طول کشید بعد با این ورژن ویندوز شروع کردم همه چیز درست بود رفت تو مود DFU جیلبرک تموم شد با موفقیت دستگاه رو خاموش روشن کردم ولی loader icon نیومده بود 2باره خاموش روشن کردم ولی کلا انگار هیچ اتفاقی نیفتاد انگار نه انگار بعد دوباره ریستور کردم و خسته شدم خوابیدم امروز لپ تاپ مک دوستم رو گرفتم با نسخه مک امتحان کردم jail break شروع شد اون استتوس بار تا انتها سبز شد یهو نوشت fail اومد بیرون ipad خاموش شد و هیچ عکس العملی نشون نمیداد انگار سوخته به اتصال usb هم هیچ عکس العملی نداشت خلاصه pc رو ریستارت کردم itunes گفت باید restore کنید تو restore هم 2 بار به مشکل خورد و نشد بار سوم دستگاه restore شد حالا نمیدونم باید چیکار کنم یه بار دیگه تست کنم یا نه؟
                          دوستان منم بعد از 2بار دیگه خاموشی و ریستور موفق شدم من تقریبا به همه اشکالاتی که دوستان بر خوردند مثل نیامدن ایکون بوتلودر و صفحه مشکی که command promt میومد و بالا نیومدن دستگاه و خلاصه همه کار کردم با و** پی ا*** لپ تاپ مک اخر نسخه ویندوز کار کرد

نظر

• سلام به همه بچه های خوب انجمن
                            من ایپد 32 معمولی خودم را با gp ورژن ویندوز جیلبریک کردم و همه چیز از جمله سیدیا و برنامه ها خوب کار می کند ممنون از آموزشهایتان
                            راستی این نکته ممکن است بعضی از دوستان گفته باشند:
                            در زمان ریستور با ایتیونز و جیلبریک با این برنامه حتما باید به اینترنت وصل باشید
                            یک پیشنهاد: بهترین زمان برای جیلبریک شب است چون سرعت اینترنت بیشتر است
                            موفق باشید.
                            ویرایش توسط pv1468 : https://i-phone.ir/forums/member/2188-pv1468 در ساعت 07-02-2011, 07:22 PM

نظر

• خب ما هم توانستیم :d بدون هیچ مشکلی و به آسانی آپدیت و جلبریک کردم :d

نظر

• مشکل من هم حل شد .اینترنت من سرعت بالاست اما تحت ****** کار می کنه.از اینترنت وایرلس یکی از دوستان استفاده کردم مشکل Jailbreak Failed حل شد.

نظر

صبر کنید ..
                                X