اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط farad نمایش پست ها
    با سلام دوستان من ایپدم را امشب جبلبرک کردم خود بخود ریستارت میشد بعد از جیل برک من فکتوری ریست کردم الان روی سیب گیر کرده نه ریستور میشه و نه خاموش چکار باید بکنم
    دستگاه جیلبریکشده ذو نباید به هیچ وجه ریست فکتوری کرد

تنها کاری که می تونید بکیند اینه ری استور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط farad نمایش پست ها
      با سلام دوستان من ایپدم را امشب جبلبرک کردم خود بخود ریستارت میشد بعد از جیل برک من فکتوری ریست کردم الان روی سیب گیر کرده نه ریستور میشه و نه خاموش چکار باید بکنم
      دستگاه جیلبریک شده رو به هیچ وجه نباید یست فکتوری کنید
      تنها کاری که می تونید بکنید الان اینه که restore کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
        سورس www.cydiq.hackulo.us رو ادد کنید و سپس appsync مربوط به ios 4.2.1 رو دانلود و نصب کنید
        ببخشید من cydia.hackulo.us رو ادد کردم ولی search که می کنم appsync 4.2.1 نمی آید

نظر

• نوشته اصلی توسط npakniyat نمایش پست ها
          ببخشید من cydia.hackulo.us رو ادد کردم ولی search که می کنم appsync 4.2.1 نمی آید
          شما باید 4.0+ رو دانلود کنید یا از سورس خودمون 4.2 رو بگیرید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
            شما باید 4.0+ رو دانلود کنید یا از سورس خودمون 4.2 رو بگیرید

sent from my iphone using tapatalk
            درست شد ، دستتون درد نکنه حالا یه مشکل دیگه که دارم اینه که هیچ جا کی بوردش نمی آید یعنی هرجا می خواهم بنویسم هرچی میزنم کی بوردش باز نمیشه ، چرررا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط npakniyat نمایش پست ها
              درست شد ، دستتون درد نکنه حالا یه مشکل دیگه که دارم اینه که هیچ جا کی بوردش نمی آید یعنی هرجا می خواهم بنویسم هرچی میزنم کی بوردش باز نمیشه ، چرررا؟
              خیلی عجیبه
              اولین باریه که چنین مشکلی زو میبینم یا میشنوم
              بیشتر توضیح بده راجع به اینکه چی نصب کردی تا بلکه دوستان بتونن کمکت کنن

نظر

• سلام من با گرین پویزن جیل بریک میکنم و بهم میگه که با موفقیت انجام شده و آرم گرین پویزن هم روی آیپادم میاد ولی هیچ لودر جدیدی اضافه نمیشه من نمیدونم سیدیا رو چجوری دانلود کنم میشه لطفا کمکم کنید؟
                ویرایش توسط misha : https://i-phone.ir/forums/member/48660-misha در ساعت 18-03-2011, 06:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط misha نمایش پست ها
                  سلام من با گرین پویزن جیل بریک میکنم و بهم میگه که با موفقیت انجام شده و آرم گرین پویزن هم روی آیپادم میاد ولی هیچ لودر جدیدی اضافه نمیشه من نمیدونم سیدیا رو چجوری دانلود کنم میشه لطفا کمکم کنید؟
                  اگه جیل بریک با موفقیت تموم میشه ! پس امکان هست ایکون تو صفحه دوم بیاد !! یک ورق بزنید

اگه نه . جیل بریک مشکل داره ! از این استفاده کنید

نظر

• می تونید دستی نصبش کنید:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread30659.html

نظر

• سلام دوستان عزیز!
                      من تازه آیپد خریدم! ورژن 4.2.1 روش هست! حالا می خوام جیلبریک کنم!
                      تو سایت GreenPois0n ورژن rc6.1 هست! با اون میشه جیل بریک کرد؟ آن تترد هست؟ سایدیا نصب میشه؟ لطفا یه راهنمایی کلی بکنید! خیلی ممنون دوستان!

نظر

• نوشته اصلی توسط salarnosrati نمایش پست ها
                        سلام دوستان عزیز!
                        من تازه آیپد خریدم! ورژن 4.2.1 روش هست! حالا می خوام جیلبریک کنم!
                        تو سایت GreenPois0n ورژن rc6.1 هست! با اون میشه جیل بریک کرد؟ آن تترد هست؟ سایدیا نصب میشه؟ لطفا یه راهنمایی کلی بکنید! خیلی ممنون دوستان!
                        آره با همون جيلبريك كنيد
                        untethered هم خواهد بود
                        سيديا رو هم بعد از جيلبريك بايد نصب كنيد

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

• دوستان میدونید چرا من توی 4.2.1 با این روش سیدیا موقع اضافه کردن سورس میپره بیرون!
                          روی کاستوم 4.3 هم سیدیا موقع داخل رفتن میپره بیرون!
                          میدونید علت از کجاست؟
                          ممنون
                          من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
                          معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

• روی کاستوم اگر cydia مشکل داشته باشه طبیعیه ولی روی این نه.
                            من خودم آیپد خیلی ها رو براشون جیلبریک کردم و چنین مشکلی نداشتند.

نظر

• دوستان اگه لطف کنید لینک g برای ویندوز رو قرار بدبد . لینک ویندوز مشکل داره . با تشکر

نظر

• سلام ، من ipad ام ۳.۲.۱ هستش و جیلبریک شده . میخوام به ۴.۲.۱ update کنم و جایلبراکش کنم . میشه کمکم کنین ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X