اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• unbale to find fs_mount
    ﱢﱟﱞﱡ unbale to find fs_unmount
    unbale to find fs_load_file
    ﱢﱟﱞﱡ greenposion instaized

مشکل تو کجاست ؟

نظر

• الان یه لودر اضافه شده چه کار کنیم ؟

نظر

• please make sure thaat your connect to the internet before lanching loader

نظر

• نوشته اصلی توسط tack نمایش پست ها
          الان یه لودر اضافه شده چه کار کنیم ؟
          از طریق لودر سیدیا را دانلود کنید . !

نظر

• سیدیا دانلود شد...

حالا چه طوری برنامه برزیم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tack نمایش پست ها
              سیدیا دانلود شد...

حالا چه طوری برنامه برزیم ؟
              شما برنامه AppSync مربوط به فریمور را از Cydia از سورس زیر دانلود کنید .
              Cydia.hackulo.us
              ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 10-02-2011, 03:39 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_sk نمایش پست ها
                دوستان سلام
                1- ورژن b4 جدید ویندوز چه مزیتی به b2 داره ؟ چون من با b2 تا حالا مشکلی نداشتم نیازی هست که حتما از b4 استفاده کنم ؟
                2- برای استفاده از ورژن جدید باید دوباره ریستور کرد یا روی جلبریک قبلی یعنی b2 میشه انجام داد؟

ممنون

دوستان لطفا پاسخ بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_sk نمایش پست ها
                  دوستان لطفا پاسخ بدید
                  شما اگه مشکلی ندارید با جیلبرک فعلیتون نیاز نیست کار خاصی انجام بدید
                  People!There is no way in the middle...

نظر

• منم الان دارم آپدیت می کنم.
                    فعلا دارم فیرمور رو ریستور می کنم و ظاهرا که گیر کرده! در مرحله Restoring Ipad Firmware....
                    داره میره رو مخم کم کم!!!
                    امشبه رو تا صبح بیدارم مثکه نتیجه رو متعاقبا اعلام خواهم کرد :پی

نظر

• دوستان خیلی گیر کرده بودم! همونطور که تو پست قبلی گفتم موقع ریستور کردن تا 90% تقریبا میرفت و گیر می کرد! دیگه جلو نمی رفت. نزدیک به 4 یا 5 بار تست کردم ولی نمیشد. سرچ کردم یکی گفته بود یه یوزر جدید تو ویندوز بساز و لاگ آف کن با اون بیا؛ کردم و نشد... یواش یواش داشتم بی خیال می شدم که تو یه سایت خارجکی خوندم که طرف گفته بود Wifi Sync رو پاک کرده و مشکلش حل شده. منم در کمال ناامیدی اینکارو کردم و یکدفه همچی حل شد!! خیلی حال داد.
                      فقط بدشانسی بعد ریستور گیر داد که ورژن آیتونزم پایینه و حالا با این سرعت مضخرف دانلود فکر کنم بقیه کار رو باید بزارم صبح بیام دنبال کنم.

موفق باشید.

نظر

• کمتر از پنج دقیقه جیلبریک شد و به راحتی هم سایدیا نصب شد،این بیست صفحه اونقدر اگر و اما و شاید داشت که من رو وحشت گرفته بود که خدایا این همه مشکل چیه که سر راهه جیلبریک ایپد هست اما......

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
                          شما برنامه appsync مربوط به فریمور را از cydia از سورس زیر دانلود کنید .
                          Cydia.hackulo.us
                          با سلام
                          لطفا يه كمي بيشتر توضيح دهيد با آيپد سورس رو بگيريم يا با كامپيوتر بگيريم چطوري در سورس قرار بدهيم

نظر

• نوشته اصلی توسط sayan_s858 نمایش پست ها
                            با سلام
                            لطفا يه كمي بيشتر توضيح دهيد با آيپد سورس رو بگيريم يا با كامپيوتر بگيريم چطوري در سورس قرار بدهيم
                            دوست عزیز شما وارد سیدیا میشی و سورس رو ادد میکنی بعد برنامه Appsync رو دانلود میکنی
                            موفق باشید

نظر

• دوستان من دیشب مشغول کار شدم تا آپدیت کنم. اولش همونطور که در 2تا پست بالاتر گفتم کلی به مشکل خوردم اما بعد دلیل مشکلاتم رو پیدا کردم و مراحل کار خیلی ریلکس انجام شد. تو هیچ مرحله ای مشکلی پیش نمیاد بجزززززز!!!

در آخر مرحله که Cydia رو نصب می کنم و دستگاه رو یکبار ریستارت می کنم. بعد از اون دیگه نمی تونم Cydia رو باز کنم. هر بار که روش کلیک می کنم صفحش خیلی سریع بازو بسته میشه و یه اتفاقی شبیه respring می افته باز میاد تو صفحه لاک!

دو بار تا الان ریستور و جیلبریک کردم اما افاقه نکرده می خوام سرچ کنم گفته بودن سیدیا رو میشه جور دیگه هم نصب کرد

شما دوستان نظری ندارید؟ راستی تو انجام این مراحل کلی اوستا شدم، کسی اگر به مشکل خورده بگه شاید من بتونم کمک کنم

نظر

• سلام دوستان عزیز .
                                من با gp جیل کردم اما بدون ریستور آپدیت کردم به 4.2.1
                                براحتی جیل کردم اما دیگه نمیتونم برنامه بریزم توی آیپدم...
                                حتی برنامه ای که روی آیپدم نصب شده و اجرا میکنم اگه پاکش کنم و بخوام دوباره نصب کنم نصب نمیشه.
                                از دوستان تقاضای کمک دارم...
                                آیا باید ریستور کنم و دوباره آپدیت و جیل کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X