اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.7 Untethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
    تو windows explorer از منوی organize به قسمت folder and serach options برو از تب view تیک گزینه hide extensions for unknow file types رو بردار ..
    با limerainجیلبرکش کنید توی تاپیکا بگردی روششو پیدا میکنی.

نظر

دوستان من ایپد رو به صورت tethered در 4.2.1 جیلبریک کرده بودم. در سیدیا فقط shsh 4.2.1 رو نشون میده.
      1. آیا من میتونم از این روش جیلریک کنم؟
      2. در غیر این صورت ایا راهی هست که بتونم shsh 4.2b3 رو نصب کنم؟

متشکرم

نظر

نوشته اصلی توسط dr_bijan نمایش پست ها
        دوستان من ایپد رو به صورت tethered در 4.2.1 جیلبریک کرده بودم. در سیدیا فقط shsh 4.2.1 رو نشون میده.
        1. آیا من میتونم از این روش جیلریک کنم؟
        2. در غیر این صورت ایا راهی هست که بتونم shsh 4.2b3 رو نصب کنم؟

متشکرم
        با greenpois0n جیلبریک کنید ..
        جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Greenpois0n RC5
        ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 07-02-2011, 08:52 PM

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

سلام یه فرمور از سایتی که 4.2 رو دانلود می کنید و آماده برای جیل هستش رو دانلود کردم بعد باredsn0w زدم تا جیلش کنه وقتی به حالت DFU رسید ارور داد

حالا سوالم اینه که به خود فایل فرمور م آسیبی نرسیده ومی تونم اونو تو iPad بریزم و با poisi0n جیلش کنم
          داغون که نمیشه ؟!:-

نظر

سلام
            اين فريمور 4.2.2 را از كجا دانلود ميكنيد ؟ ممكن لينكش را بگذاريد . باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط afagh نمایش پست ها
              سلام
              اين فريمور 4.2.2 را از كجا دانلود ميكنيد ؟ ممكن لينكش را بگذاريد . باسپاس
              اینم سایت دانلود فرمور با لینک مستقیم
              دانلود فرمور های Apple
              ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 13-02-2011, 07:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط qorbani.m نمایش پست ها
                سلام یه فرمور از سایتی که 4.2 رو دانلود می کنید و آماده برای جیل هستش رو دانلود کردم بعد باredsn0w زدم تا جیلش کنه وقتی به حالت DFU رسید ارور داد

حالا سوالم اینه که به خود فایل فرمور م آسیبی نرسیده ومی تونم اونو تو iPad بریزم و با poisi0n جیلش کنم
                داغون که نمیشه ؟!:-
                عزیز فرمورهای آی پد و آیفون و آیپاد و ... با هم فرق دارند . برای هر device فرموری جدا نیاز هست.
                شما با روش زیر جیلبریک کنید.
                http://www.i-phone.ir/forums/thread30611.html

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
                  اینم سایت دانلود فرمور با لینک مستقیم
                  دانلود فرمور های apple
                  سلام
                  فرم ور 4.2 بتا 3 توی این لینک نیست ! کمک کنید . باسپاس

نظر

نوشته اصلی توسط afagh نمایش پست ها
                    سلام
                    فرم ور 4.2 بتا 3 توی این لینک نیست ! کمک کنید . باسپاس
                    شما چرا به بتا می خواین ریستور کنین به 4.2.1 ریستور کنید . !

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
                      شما چرا به بتا می خواین ریستور کنین به 4.2.1 ریستور کنید . !
                      شما خودتون ابتدای تاپیک نوشتید ! من که گیج شدم ! کمک .

نظر

• سلام
                        لطفاً يك نفر اين گير بنده را حل كنه ! با راهنمائيهاي انجام شده آيپد را ريستور كردم ( بدون فريمور بتا3 و با همون 4.2.1) اما هيچ اتفاقي نيافتاد و فريمور همون فريمور قبلي بود 3.2.2 !! تمامي مراحل را انجام دادم و همه را هم تائيده ميگرفت ولي در نهايت كه ريبوت ميشه باز همون فريمور 3.2.2 است و هيچ چيزي عوض نشده ! لطفاً*راهنمائي كنيد . باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط afagh نمایش پست ها
                          سلام
                          لطفاً يك نفر اين گير بنده را حل كنه ! با راهنمائيهاي انجام شده آيپد را ريستور كردم ( بدون فريمور بتا3 و با همون 4.2.1) اما هيچ اتفاقي نيافتاد و فريمور همون فريمور قبلي بود 3.2.2 !! تمامي مراحل را انجام دادم و همه را هم تائيده ميگرفت ولي در نهايت كه ريبوت ميشه باز همون فريمور 3.2.2 است و هيچ چيزي عوض نشده ! لطفاً*راهنمائي كنيد . باسپاس
                          سلام دوست عزيز
                          سوالتون رو واضح نگفتيد. اول اينكه از كجا مي دونيد كه 3.2.2 هستش (General>aboutاگر منظورتون اينه كه با عنوان 4.2.1 ريستور كرديد و با 3.2.2 بالا مياد كه تقريبا محاله مگر اينكه قبلا جيلبرك كرده باشيد و سايديا SHSH دستگاهتون رو داشته باشه. دراين صورت شايد اسم فايلي كه ريستور كرديد 4.2.1 باشه و در اصل خود فايل همون 3.2.2 هست.
                          شركت اپل وقتي يك ويرايش جديد از iOS منتشر مي كنه ديگه به هيچ دستگاهي اجازه نميده كه به نسخه قبليش ريستور بشه. چون هنگام ريستور كردن يك مرحله مشخصات دستگاه و سيستم عامل با سايت اپل چك مي شه. در هر صورت يك بار ديگه ريستور كنيد و مطمئن بشيد كه فايل درست رو انتخاب كرده ايد.در ضمن اگر تا حالا جيلبرك نكرديد حتما به 4.2.1 ريستور شده.
                          موفق باشيد.

نظر

• شما از این آموزش استفاده کنید و ریستور کنید .
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
                              سلام دوست عزيز
                              سوالتون رو واضح نگفتيد. اول اينكه از كجا مي دونيد كه 3.2.2 هستش (general>aboutاگر منظورتون اينه كه با عنوان 4.2.1 ريستور كرديد و با 3.2.2 بالا مياد كه تقريبا محاله مگر اينكه قبلا جيلبرك كرده باشيد و سايديا shsh دستگاهتون رو داشته باشه. دراين صورت شايد اسم فايلي كه ريستور كرديد 4.2.1 باشه و در اصل خود فايل همون 3.2.2 هست.
                              شركت اپل وقتي يك ويرايش جديد از ios منتشر مي كنه ديگه به هيچ دستگاهي اجازه نميده كه به نسخه قبليش ريستور بشه. چون هنگام ريستور كردن يك مرحله مشخصات دستگاه و سيستم عامل با سايت اپل چك مي شه. در هر صورت يك بار ديگه ريستور كنيد و مطمئن بشيد كه فايل درست رو انتخاب كرده ايد.در ضمن اگر تا حالا جيلبرك نكرديد حتما به 4.2.1 ريستور شده.
                              موفق باشيد.
                              باسلام
                              ضمن عرض تشكر از توجه ، ورژن دستگاه از زمان خريد 3.2.2 بود ( حدود دو هفته است ) و بدون سيديا و امكانات فولدربندي و ... . طبق اين پست فريمور 4.2.1 را دانلود كردم و با ردسنو نيز اجرا كردم . تمام مراحل را رفتم بدون آنكه از فريمور بتا 4.2 استفاده كنم و همه مراحل هم درست انجام شد و دستگاه ريبوت شد ولي نه سيديا آمد و روي صفحه و نه فريمور عوض شد ! چند دفعه اين عمليات را انجام دادم ولي اتفاقي نيافتاد . الآن دارم به هزار مصيبت فريمور بتا 4.2 را دانلود ميكنم تا امروز هم با اون روش گفته شده برم شايد فرجي شد . اين بود كل قضيه و داشتان بنده با ارتقا دستگاه . باسپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط afagh نمایش پست ها
                                باسلام
                                ضمن عرض تشكر از توجه ، ورژن دستگاه از زمان خريد 3.2.2 بود ( حدود دو هفته است ) و بدون سيديا و امكانات فولدربندي و ... . طبق اين پست فريمور 4.2.1 را دانلود كردم و با ردسنو نيز اجرا كردم . تمام مراحل را رفتم بدون آنكه از فريمور بتا 4.2 استفاده كنم و همه مراحل هم درست انجام شد و دستگاه ريبوت شد ولي نه سيديا آمد و روي صفحه و نه فريمور عوض شد ! چند دفعه اين عمليات را انجام دادم ولي اتفاقي نيافتاد . الآن دارم به هزار مصيبت فريمور بتا 4.2 را دانلود ميكنم تا امروز هم با اون روش گفته شده برم شايد فرجي شد . اين بود كل قضيه و داشتان بنده با ارتقا دستگاه . باسپاس
                                با علیک سلام

دوست عزیز شما اول به 4.2 آپدیت کن وقتی تموم شد با ردسنو جیل کن احتمالا شما قبل آپدیت همونو تو ردسنو add میکنی

نظر

صبر کنید ..
                                X