اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4 tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tootiai نمایش پست ها
    دوستان من يه سؤالى دارم. فرض من با همين جيل موجود اين كارو بكنم بعدش كه اون جيل كذايى بياد بايد دوباره ريستور كنم؟ يا كلا تبديل از اين جيل به اون جيل راحته؟
    نمیشه رو این موضوع قطعی جواب داد,به نوع جیلبریک بستگی داره ..
    اگه بهتره رستور و از نو جیل کنید گوشی رو

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

• دوستان من آیپد رو در iTunes قسمت Store با موفقیت Authorize This Computer کردم.
      خوب بعدش چی ؟
      یعنی آیپد رو که آپدیت کردم و بعدش جیلبریک کردم ، باید چیکار کنم که تمام نرم افزارا و سیوهای و فایلهایی که داشتم برگردند ؟

نظر

• وصل ایتونز که میکنی restore from backup رو بزن !!!

نظر

• کسی از جیل که میخواد بیاد خبری نداره ؟ حدودا کی میاد ؟ قبله کریسمس ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط emo_hot22 نمایش پست ها
            کسی از جیل که میخواد بیاد خبری نداره ؟ حدودا کی میاد ؟ قبله کریسمس ؟؟
            هنوز معلوم نيست
            اونهم بخاطر سيديا ست كه هنوز با 4.2.1 به طور كامل هماهنگ نشده.هكر ها هم به سائوريك اعتراض ميكنن
            People!There is no way in the middle...

نظر

• جلبریک thether که خیلی عالی کار میکنه من یه ماهه استفاده میکنم هیچ مشکلی نداره. آیفون هم شبیه گوشی های دیگه نیست که به خاطر چیزهای ساده مثل مموری یا سیمکارت خاموشش کنی که نیاز به راه اندازی با کامپیتر باشه

نظر

• دوستان من یه سوال عجیب برام پیش اومده.مگه نه اینکه اگه آیپد رو با redsnow جیل بکنی، وقت خاموش روشن شدن باید دوباره به کام وصل بشه و گزینه just boot tethered رو تیک کنید و آیپد رو بهش وصل کنید تا روشن بشه؟پس چرا دستگاه من بدون این کارا روشن میشه و کار میکنه؟cydia هم نصبه و داره راحت کارشو میکنه؟چه جوریاست؟

نظر

• خاموش میکنی یا استند بای میکنی؟
                  چون فک کنم امکان نداره

نظر

• کسی از redsn0w 0.9.6b5 که جدیدا اومده خبر نداره؟

نظر

• سلام دوستان.
                      هنوز جیلبرکی که thether نباشه نیومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza12i نمایش پست ها
                        سلام دوستان.
                        هنوز جیلبرکی که thether نباشه نیومده؟
                        هنوز خیر ..
                        اگه بیاد اطلاع رسانی میشه !

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

• دوستان تسلیت این جانب را بابت تاخیر بپذیرید.

نظر

• دوستان من امروز تو نت خوندم که کمیکس، تو تویترش اعلام کرده که پروژه اش تا قبل از کریسمس آماده نمیشه و به ماه بعد میلادی موکول شده.

این یکی دیگه واقعا تسلیت داره .............. ..... ( من جیلبریل untethered میخوام .... ).....

نظر

• نوشته اصلی توسط opda نمایش پست ها
                              دوستان من یه سوال عجیب برام پیش اومده.مگه نه اینکه اگه آیپد رو با redsnow جیل بکنی، وقت خاموش روشن شدن باید دوباره به کام وصل بشه و گزینه just boot tethered رو تیک کنید و آیپد رو بهش وصل کنید تا روشن بشه؟پس چرا دستگاه من بدون این کارا روشن میشه و کار میکنه؟cydia هم نصبه و داره راحت کارشو میکنه؟چه جوریاست؟
                              مال منم اول اینجوری بود. بعد متوجه شدم درست جیل نکردم. آیکن Cydia الان واست به رنگ سفید تغییر پیدا کرده؟

نظر

• نه دوستم.مشكل اساسي اين بود كه تو هيچ برنامه اي نميرفت كه بعد به روش معمول بوتش كردم درست شد

نظر

صبر کنید ..
                                X