اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آی پد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4 tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    ببخشيد من با 0.9.6b4 جيلبريك كنم يا 0.9.6b6?
    و سوال دوم اينكه من اگه جيلبريك كنم و بعد ريستور كنم شماره هاى scientific american كه دانلود كردم برميگرده يا دوباره

نظر

• در مرحله دوم که فرمودید "بر روی brows کلیک کنید و فریمور 4.2.1 رو انتخاب کنید" ما از کجا این فریمور رو انتخاب کنیم از کجا بیاریم ؟ لطفآ هر کس میدونه جواب بده ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط meysam3951 نمایش پست ها
        در مرحله دوم که فرمودید "بر روی brows کلیک کنید و فریمور 4.2.1 رو انتخاب کنید" ما از کجا این فریمور رو انتخاب کنیم از کجا بیاریم ؟ لطفآ هر کس میدونه جواب بده ممنون
        خوب باید دانلود کنید دیگه ..
        http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• سلام من در قسمت uploading ramdisk مشکل دارم.زمانی* که میخواد uploading ramdisk بکنه جلو نمیره و گیر می*کنه

اگه می*شه منو راهنمائی کنید خیلی* ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط EisaYZ نمایش پست ها
            سلام من در قسمت uploading ramdisk مشکل دارم.زمانی* که میخواد uploading ramdisk بکنه جلو نمیره و گیر می*کنه

اگه می*شه منو راهنمائی کنید خیلی* ممنون
            سلام دوست عزيز
            احتمالا داريد توي ويندوز ويستا يا هفت جيلبرك مي كنيد اگر درسته روي فايل اجرايي redsnow كليك راست كنيد و توي بخش سازگاري (Compatibility) گزينه سازگاري با ويندوز XP سرويس پك 3 را انتخاب كنيد و بعد تاييد و بعدش دوباره جيلبرك كنيد.
            موفق باشيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mmm200 نمایش پست ها
              سلام دوست عزيز
              احتمالا داريد توي ويندوز ويستا يا هفت جيلبرك مي كنيد اگر درسته روي فايل اجرايي redsnow كليك راست كنيد و توي بخش سازگاري (Compatibility) گزينه سازگاري با ويندوز XP سرويس پك 3 را انتخاب كنيد و بعد تاييد و بعدش دوباره جيلبرك كنيد.
              موفق باشيد.
              دستتون درد نکنه ممنون از راهنمایی

نظر

• روزبه لطفا لینک رد اسنو رو برای ویندوز اصلاح کن ،

نظر

• اصلاح شد
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• دوستان من بالاخره تصمیم گرفتم از ۳.۲.۲ به ۴.۲.۱ برم. ولی متاسفانه اس اچ اس اچ ۴.۲ بتا ۳ رو ندارم.

من مشکل خاصی با tethered ندارم و فکر میکنم میتونم باهاش کنار بیام.

ولی سوال من اینه که میتونم با "redsn0w_mac_0.9.7b6" آپدیت کنم یا حتما باید نسخه قدیمی رو دانلود کنم.

در ضمن به جز tethered مشکل دیگه ایی نخواهم داشت ؟

ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                      دوستان من بالاخره تصمیم گرفتم از ۳.۲.۲ به ۴.۲.۱ برم. ولی متاسفانه اس اچ اس اچ ۴.۲ بتا ۳ رو ندارم.

من مشکل خاصی با tethered ندارم و فکر میکنم میتونم باهاش کنار بیام.

ولی سوال من اینه که میتونم با "redsn0w_mac_0.9.7b6" آپدیت کنم یا حتما باید نسخه قدیمی رو دانلود کنم.

در ضمن به جز tethered مشکل دیگه ایی نخواهم داشت ؟

ممنون.
                      مشکل دیگه نداره و می تونید با همین ورژن جیلبریک کنید .

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• دوستان این جیلبریک هیچگونه مشکلی نداره؟یعنی مثل green poison و limeran بدون نقصه؟
                        اگه مشکل داره این 2تا جیلبریک کی ریلیز میشن؟

نظر

• نوشته اصلی توسط green boy نمایش پست ها
                          دوستان این جیلبریک هیچگونه مشکلی نداره؟یعنی مثل green poison و limeran بدون نقصه؟
                          اگه مشکل داره این 2تا جیلبریک کی ریلیز میشن؟
                          بهتره صبر کنی green p0is0n میگه تا ۲۱بهمن ریلیز میشه البته قرار بود اول ژانویه ریلیز شه که نشد من که صبر میکنم و فکر کنم کار عاقلانه ای باشه

نظر

• greenpoisi0n جیلبریک untethered 4.2.1 اش را منتشر کرد:

http://www.macstories.net/news/green...-2-1-released/

لینک دانلود:

GreenPois0n

پ ن: در حال حاضر دانلود از سرور مذکور با مشکل مواجه است!
                            ویرایش توسط Mazdakfx : https://i-phone.ir/forums/member/43277-mazdakfx در ساعت 04-02-2011, 08:07 AM

نظر

• آقا ورژن Os من همین 4.2.1 اه دیگه لازم نیست اپ دیت کنم ! پس چیو Browse Konam خوب ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimcitps نمایش پست ها
                                آقا ورژن Os من همین 4.2.1 اه دیگه لازم نیست اپ دیت کنم ! پس چیو Browse Konam خوب ؟
                                این روش قدیمی شده دیگه
                                با این روش جیلبریک کنید . http://www.i-phone.ir/forums/thread30611.html
                                در ضمن اونجا هم که شما گفتین باید فایل فریمور را Browse کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X