اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPad Air , 4 , 3 , 2 , Mini , Mini 2 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خب من افتادم تو لوپ , حالا چیکار کنم ؟

ریستور میکنم ارور 3194 میگیرم
    ویرایش توسط RAMO : https://i-phone.ir/forums/member/49359-ramo در ساعت 09-04-2014, 02:41 AM

نظر

• الان که ۷.۱ اومده میتونم آیپد ایر رو به فرم ور ۷.۰.۶ که دانلود کردم دستی ریستور کنم و دوباره جیلبرک کنم؟ یا نمیذاره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط virgo نمایش پست ها
        الان که ۷.۱ اومده میتونم آیپد ایر رو به فرم ور ۷.۰.۶ که دانلود کردم دستی ریستور کنم و دوباره جیلبرک کنم؟ یا نمیذاره؟
        خیر، نمی توانید به ورژن 7.0.6 ریستور کنید ، وقتی ورژن جدید ریلیز می شود ورژن قبل بسته می شود.

نظر

• سلام من رو ایپد مینی نصب کردم
          ولی ایکون سایدیا نیومده می شه راهنمایی بفرمائید ؟
          ویرایش توسط ali4419 : https://i-phone.ir/forums/member/48228-ali4419 در ساعت 20-04-2014, 07:10 PM

نظر

• سلام. آیپد مینی رو جیل کردم و روی لوگوی اپل ریست میشه . الان میتونم با آیتونز به 7.0.4 یا 7.0.6 ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم با تنها راه اینه که 7.1 آپدیت کنم و منتظر اومدن جیلبریک این ورژن بشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ( ورژن ios دستگاه که روش جیلبریک انجام دادم 7.0.4 بود)
            ویرایش توسط dinamit : https://i-phone.ir/forums/member/957-dinamit در ساعت 20-04-2014, 07:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dinamit نمایش پست ها
              سلام. آیپد مینی رو جیل کردم و روی لوگوی اپل ریست میشه . الان میتونم با آیتونز به 7.0.4 یا 7.0.6 ریستور کنم و دوباره جیلبریک کنم با تنها راه اینه که 7.1 آپدیت کنم و منتظر اومدن جیلبریک این ورژن بشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ( ورژن ios دستگاه که روش جیلبریک انجام دادم 7.0.4 بود)
              درود.
              خیر ، شما فقط می تونید به آخرین ورژن 7.1 ریستور کنید و ورژن 7.0.6 هم بسته شده است. ورژن 7.1 هم جیلبریک نمی شود.

نظر

• آخرین نسخه evasi0n چی هست ؟
                لینکشو بزارید

و اینکه مشکلی به وجود نمیاد ؟ اگر جیل کنیم ؟ چون دیگه نمیشه به7.0.4 ریستور کرد

نظر

• سلام
                  یه ایپد3 ورِِژن 7.0.6 رو جیل کردم مرحله اخر دیگه همش پشت سر هم ریست میشه
                  چیکار کنم؟!
                  میشه جیل کنم باز ادامه بدم؟ چطور؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                    سلام
                    یه ایپد3 ورِِژن 7.0.6 رو جیل کردم مرحله اخر دیگه همش پشت سر هم ریست میشه
                    چیکار کنم؟!
                    میشه جیل کنم باز ادامه بدم؟ چطور؟!
                    معمولا این حالت زمانی رخ میده که گوشی یا تبلتتون از سیستم ota آپدیت شده باشه و راهی جز ریستور وجود نداره که 7.1.1 هستش و امکان جلبریکتون از بین میره فعلا

نظر

• نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                      معمولا این حالت زمانی رخ میده که گوشی یا تبلتتون از سیستم ota آپدیت شده باشه و راهی جز ریستور وجود نداره که 7.1.1 هستش و امکان جلبریکتون از بین میره فعلا
                      نميشه ببرم ريكاوري بعد از ريكاوري خارج شم و همون ورژن كه بوده رو استفاده كنم؟
                      يعني حتما باس ريستور كنم؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                        نميشه ببرم ريكاوري بعد از ريكاوري خارج شم و همون ورژن كه بوده رو استفاده كنم؟
                        يعني حتما باس ريستور كنم؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        تا جایی که من میدونم نمیشه
                        البته بد نیست اساتید دیگه هم نظرشون رو بگن

نظر

• ببخشید دوستان
                          الان که من روی 7.0.4 هستم میتونم جیلبریک کنم؟
                          اینکه 7.1 معرفی شده تاثیری توی این قضیه داره؟

سوال دوم اینکه اگه بهردلیل احیانا به مشکلی بر بخورم بعد از جیلبریک و دستگاه بالا نیاد و گیر کنه مجبورم که ببرم روی ریکاوری مود و ریستور کنم بنابراین دستگاه ناخواسته میره روی 7.1 ؟؟ درسته؟ یا کار دیگه ایی هم میشه کرد
                          ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• بله به روی 7.0.4 جلبریک میشه
                            فرقش توی باگهای برطرف شده که مطمعناً توی 7.1.1 بسیار عالی عمل میکنه اما دیگه جلبریک نمیشه فعلا
                            بله میتونین به 7.1.1 ریستور کنین البته اگه مشکل از توییک چیزی باشه میشه با گرفتن دگمه Vol+ گوشی رو به حالت سیف مد برد و برنامه ناسازگار رو پاک کرد

نظر

• سلام خسته نباشید
                              من عضو جدید هستم
                              سوال بنده عین سوال فوق هست که زحمت کشیدید و جواب دادید
                              من Ipad Air 32 3g دارم
                              7.04 که فرمودید با این برنامه امکان جلبریک داره
                              ولی برای آپدیت جدید خیر .
                              سوال های از این قبیل رو کجا می تونم بپرسم ؟
                              1- جلبریک آسیبی به برنامه های وارده نمیزنه ؟
                              2- برای راه اندازی و ارسال دستور به مخابرات برای دریافت شارژ سیم کارت های از قبیل رایتل برنامه ای وجود داره که بدون جلبریک بشه استفاده کرد ؟
                              3- طریقه ارسال اس ام اس توی حالت جلبریک و بدون جلبریک چی هست ؟

اگر سوالات مربوط به این تاپیک نیست بفرمائید حذف کنم
                              ممنون .

نظر

• نوشته اصلی توسط Ferestade نمایش پست ها
                                سلام خسته نباشید
                                من عضو جدید هستم
                                سوال بنده عین سوال فوق هست که زحمت کشیدید و جواب دادید
                                من Ipad Air 32 3g دارم
                                7.04 که فرمودید با این برنامه امکان جلبریک داره
                                ولی برای آپدیت جدید خیر .
                                سوال های از این قبیل رو کجا می تونم بپرسم ؟
                                1- جلبریک آسیبی به برنامه های وارده نمیزنه ؟
                                2- برای راه اندازی و ارسال دستور به مخابرات برای دریافت شارژ سیم کارت های از قبیل رایتل برنامه ای وجود داره که بدون جلبریک بشه استفاده کرد ؟
                                3- طریقه ارسال اس ام اس توی حالت جلبریک و بدون جلبریک چی هست ؟

اگر سوالات مربوط به این تاپیک نیست بفرمائید حذف کنم
                                ممنون .
                                درود
                                1. خیر، هیچ آسیبی به دستگاه نمی زند.
                                2.خیر ، این امکان در آیپد وجود ندارد و شما باید سیم کارت را شارژ کنید سپس در آیپد استفاده کنید
                                3.فقط شما می توانید از imassage استفاده کنید.

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X