اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sh98 نمایش پست ها
    راهی وجود نداره که بتونم AppSync رو بدون Wifi نصب کنم ؟
    خوب من که مودمم وایرلس نیست باید چیکار کنم ؟!
    بصورت deb نصب کنید .
    فایل deb برنامه مورد نظر رو به مسیر var/root/media/cydia/autoinstall منتقل و سپس 2 بار ریبوت کنید تا نصب بشه

نوشته اصلی توسط se-uiq نمایش پست ها
    سلام
    من دستگاه از 4.3.5 به 4.3.3 دانگرید کردم الان برای جیلبریک نه با jailbreakme میشه نه با redsn0w,وقتی با redsnow شروع به جیل میکنه صفحه میره و یه صفحه سفید میاد و هیچ کاری نمیکنه,راهی هست جیل کنم یا دوباره به 4.3.5 ریستور کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    از آخرین ورژن redsn0w استفاده کنید
    البته من خودم با 9.6RC16 جیلبریک کردم و مشکلی نبوده
    با jailbreakme بتونید جیل کنید خیلی بهتره,مخصوصا تو مصرف باطری واقعا تاثیر داره

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

• من داشتم ریستور میکردم که ارور no disk space رو داد حالا میخوام بدونم چقدر ظرفیت رو درایو c لازم دارم؟

نظر

• کاملتر توضیح بدید ریستور به درایو c ربطی نداره .

نظر

• سلام
          من تازه آيپاد 4 گرفتم. 4.3.3 هست. می خوام جيلش کنم. بايد ريستورش کنم؟ واسه اینکار مثل آِيفون shsh نمی خواد؟ همين کاری که تو اين تاپيک گفته کنم جيل می شه؟
          مرسی

نظر

• نیازی به ریتسور نیست
            توسط jailbreakme میتونید جیلبریک کنید

نظر

• من آیپادم ورزن 4.3.3 داره ولی من فایل فریمور رو ندارم راهی هست که بشه بدون داشتن فریمور جیلبریک کرد ؟
              برای 4.2 که میشد.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrab90 نمایش پست ها
                من آیپادم ورزن 4.3.3 داره ولی من فایل فریمور رو ندارم راهی هست که بشه بدون داشتن فریمور جیلبریک کرد ؟
                برای 4.2 که میشد.
                اره میشه ، برو سایت jailbreakme.com , از اونجا free رو بزن بعد جیلبرک میشه

این هم آموزشش :

http://www.i-phone.ir/forums/thread41623.html

نظر

• Baraye estefade az in hatman bayad iOS 4.3.3 ro download konam? iPod e man khodesh 4.3.3 hastesh!

نظر

• نوشته اصلی توسط vampire73 نمایش پست ها
                    baraye estefade az in hatman bayad ios 4.3.3 ro download konam? Ipod e man khodesh 4.3.3 hastesh!
                    دوست عزیز ، قوانین سایت رو مطالعه بفرمایید،

اگه فارسی تایپ نکنید جواب به شما داده نخواهد شد

نظر

• سلام خسته نباشيد
                      من تازه ايپاد گرفتم وقتي ميخوام توي ايتونز ريستورش(يعني همون زماني كه فالو انتخاب ميكنم ) كنم اين ارورو ميده

the ipod could not be restore beacause the frimware file is not compatible

لطفن به صورت غير حرفه اي راهنمايي بفرمائيد
                      الانم ايپادم خاموشه و وصلش كه ميكنم ميگه بايد ريستورش كرد
                      ویرایش توسط pinfo : https://i-phone.ir/forums/member/72636-pinfo در ساعت 24-09-2011, 01:16 PM

نظر

• فرم وری که دانلود کردی ipsw هست یا zip ?
                        باید ipsw یاشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          فرم وری که دانلود کردی ipsw هست یا zip ?
                          باید ipsw یاشه
                          از همون صفحه اول دانلود كردم زيپ بود تغيير نام دادمش به jpsw در ويندوز xp

ورژن ايپاد من 4.2.1 هستش و ipod touch 32gb هستش
                          مشكلمم اينه كه نميتونم با ايتونز نرم افزار بريزم
                          الان باز روشنش كردم تا ورژنشو ببينم

الان بايد چيكار كنم ؟
                          ویرایش توسط pinfo : https://i-phone.ir/forums/member/72636-pinfo در ساعت 24-09-2011, 01:46 PM

نظر

• اسم فایل نه ٬ باید فرمت فایل عوض شه
                            در قسمت view folder option تیک گزینه hide extention رو بردارید بعد فرمت رو از zip به ipsw تغییر بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              اسم فایل نه ٬ باید فرمت فایل عوض شه
                              در قسمت view folder option تیک گزینه hide extention رو بردارید بعد فرمت رو از zip به ipsw تغییر بدید
                              دوست عزيز اينكارارو كرده بودم اون تيكم برداشتم
                              پسوند فايلو عوض كردم وقتي ادش ميكنم اون ارورو ميده
                              الان رفتم توي اين تاپيك http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
                              ديدم فريم ورر 4.3.3 650 مگابايته
                              اما سوالهاي من فكر كنم اينطوري بپرسم بهتره
                              1-الان بهتره كه من از فريمور 4.2.1 ببرمش به 4.3.3 ؟
                              2- براي بردن به اين فريم ور بايد همون فايل(IPOD 4G / 4.3.3) رو دانلود كنم ؟
                              3-اگه درست فهميده باشم بعدش كه اون فايلو گرفتمو نصب كردم بايد بيام توي اين تاپيك (جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4 ) تا جيلبريكش كنم ؟
                              4 -وقتي جيلبريكش كردم ديگه نرم افزارا روش نصب ميشه ؟*
                              5 -يعني اول بيارمش روي ورژني كه ميخوام به وسليله اپديت بعد جيلبريك بايد بشه درسته ؟ دوست عزيز ميشه يه توضيح كلي درباره sash بديد ؟ چي هست و به چه درد ميخوره و بعد از كدوم مرحله بايد انجامش داد

ممنون از توجهتون

نظر

• 1 و 2 : برای رفتن به 4.3.3 shsh میخواد اگه ندارید همین 4.2.1 خوبه
                                3 : بعد از ریستور بله دیگه طبق آموزش ئست 1 جیلبریک کنید
                                4 : باید از سیدیا appsync رو نصب کنید @ بعد راحت همه چی نصب میشه
                                5 : shsh : یک امضای الکترونیکی هست که برای ریستور به فرم وی که اخرین ورژن نیست به کرا میره
                                که فقط زمانی که اون ورژن اومده میتونید ذخیره کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X