اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ممنون از پاسخ سریعتون یه چیزایی فهمیدم حالا کم کم بروز میشم
    فقط یخ سوال دیگه داشتم، با چیزایی که از shsh و اینا فهمیدم ، الان اگه رو آیپاد ورژن 4.3.2 باشه(از کارخونه) نمیشه اینو به 4.3.3 آپگرید کرد؟ یا اینکه از shsh های موجود میشه استفاده کرد؟
    بازم ممنون آخرین سوال بیربطم بود

نظر

شما همیشه میتونید shsh اخرین ورژن رو بگیرید
      الان ۴.۳.۵ اومده و نمیتونید shsh ۴.۳.۳ رو بیگرید پس در نتیجه نمیتونید به ۴.۳.۳ برید

نظر

سلام دوستان من میخواستم با redsnow ایفون ۴ فریمور ۴۰۳۰۳ ایپاد جلبریک کنم ارور میده که توduf mode nemire حالا دیگه ایپاد روشن نمیشه لطفا راهنمایی کنید

نظر

سلام راهنمایی کنید لطفا من ایفون ۴ دارم با برنامه redsnow c 16 با فریمور ۴۰۳۰۳ جلبریک کردم حالا با همین برنامه ها میخوام ایپاد جلبریک کنم نمیشه قسمت اخر که دکمه پاور هوم میخواد بگیری گوشی میره تو ریکاوری چکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
            سلام راهنمایی کنید لطفا من ایفون ۴ دارم با برنامه redsnow c 16 با فریمور ۴۰۳۰۳ جلبریک کردم حالا با همین برنامه ها میخوام ایپاد جلبریک کنم نمیشه قسمت اخر که دکمه پاور هوم میخواد بگیری گوشی میره تو ریکاوری چکار کنم
            dfu چیزی نیست که ارور بده شما می تونی از اسپیکرات کمک بگیری اول که صدای قطع شدن اومد دگمه پاور رو ول کن و هوم رو نگهدار میره تو dfu

نظر

ipod 4 vرو با ورژن 4.3.5 باید با چی جیل بریک کنیم؟

redsnow?

نظر

نوشته اصلی توسط Mazi_z نمایش پست ها
                ipod 4 vرو با ورژن 4.3.5 باید با چی جیل بریک کنیم؟

redsnow?

http://www.i-phone.ir/forums/thread43965.html
                ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 17-08-2011, 01:37 PM

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

سلام نمیدونم چرا از دوستان اسمی از این جیلبریک نمیارن redsn0w 09.6rc18مگه این نرم افزار خوب نیست اینم برای جیل 4.3.3 هستش شایدم بهتره ورژredsn0w 09.6rc16باشه یا این تایپ را بااین نرم افزارredsn0w 09.6rc18ابدیت نمیکنن

نظر

نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                    سلام نمیدونم چرا از دوستان اسمی از این جیلبریک نمیارن redsn0w 09.6rc18مگه این نرم افزار خوب نیست اینم برای جیل 4.3.3 هستش شایدم بهتره ورژredsn0w 09.6rc16باشه یا این تایپ را بااین نرم افزارredsn0w 09.6rc18ابدیت نمیکنن
                    سلام ، RedSnow 9.6 rc 16 واسه ی جلیبریک روی Ios 4.3.3 کاملتر هستش اما RedSnow 9.6 rc 17 Or RedSnow 9.6 rc 18 Or RedSnow 9.6 rc 19 درسته که دستگاه رو جلیبریک میکنن اما دستگاه بعضی مواقع کند میشه و عملکردش تا حدی پایین میاد ، شما واسه Ios 4.3.3 از Sn0wBreez 2.7.3 استفاده کنید دستگاه خیلی خوب کار میکنه بدون هیچگونه کندی یا گیری روی قسمت های مختلف دستگاه.
                    ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 18-08-2011, 01:41 AM

نظر

• مرسی یعنی شما این رو Sn0wBreez 2.7.3پیشنهاد میکنی اخه ورژن 4.3.3خیلی هنگ میکنه بعضی مواقع مرسی از راهنمایی تون

نظر

• نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
                        مرسی یعنی شما این رو Sn0wBreez 2.7.3پیشنهاد میکنی اخه ورژن 4.3.3خیلی هنگ میکنه بعضی مواقع مرسی از راهنمایی تون
                        سلام ،بله اگه با sn0wbreez 2.7.3 جلیبریک کنید این مشکلای هنگ و گیر کردن رو منو و قسمت های مختلف تا حدی برطرف میشه ، یادتون باشه از ورژن 2.7.3 استفاده کنید.
                        موفق باشید

نظر

• سلام
                          من میخوام restore کنم ولی ارور میده کمک

نظر

• نوشته اصلی توسط badsatan_3000 نمایش پست ها
                            سلام
                            من میخوام restore کنم ولی ارور میده کمک
                            سلام فریمورتون درست نیست.

نظر

• فایل هاست رو باز کنید و خط آخر رو پاک کنید

نظر

• سلام ببخشید من یه آیپاد تاچ دارم که ورژنش خیلی قدیمیه (3.1.3) می خواستم بدونم می توانم مستقیم ورژن 4.3.3 را نصب کنم و روی آن راحت برنامه بریزم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X