اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان این وژن بهتره redsn0w 09.6rc16یا این ورژن redsn0w 09.6rc18اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط rezarmz نمایش پست ها
      سلام دوستان این وژن بهتره redsn0w 09.6rc16یا این ورژن redsn0w 09.6rc18اگه ممکنه راهنماییم کنید ممنون میشم
      با هر دو میتونید واگر با.jailbreakme.com جیلبریک کنید دیگه احتیاج به فریمور ندارید
      ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 24-07-2011, 08:18 AM

نظر

من این کارو به خوبی انجام دادم ولی نمیشه بازی نصب کردش روش cy.. هم اومده ولی بازی که نصب میکنم ارور میده یه ارور طولانی 80037 تو این مایه ها !!! یه چیز دیگه من ورزن 4.3.3 هست میخوام دویاره 4.3.3 بکنم ریستور کنم نمیشه ارور میده

نظر

سلام دوستان
          من یک آی پاد 4 32 گیگ گرفتم که ورژن 4.2.1 هست.
          میخوام به 4.3.3 آپدیت کنم و جیل کنم.اما به دلیل اینکه shsh برای 4.3.3 ندارم نمیتونم به این فریمور ریستور کنم.راه حلی برای دور زدنش هست؟

یا باید روی همین 4.2.1 بمونم و جیل کنم؟

پیشاپیش ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط ch00ry نمایش پست ها
            سلام دوستان
            من یک آی پاد 4 32 گیگ گرفتم که ورژن 4.2.1 هست.
            میخوام به 4.3.3 آپدیت کنم و جیل کنم.اما به دلیل اینکه shsh برای 4.3.3 ندارم نمیتونم به این فریمور ریستور کنم.راه حلی برای دور زدنش هست؟

یا باید روی همین 4.2.1 بمونم و جیل کنم؟

پیشاپیش ممنون.
            واسه شما نمیدونم، چه اروری میده؟
            منم وقتی اپدیت کردم ۴.۳.۴ رلیز شده بود اما تونستم اپدیت کنم به ۴.۳.۳
            حالا هم سیدیا shsh هردو ورژن رو گرفته برام! هم ۴.۳.۳ و هم ۴.۳.۴!

HALF BLOOD PRiNCE, the 7i7GRiFFiN...
            Tapatalking...

نظر

سلام. من جیلبریک کردم و الان cydia هم دارم ولی نمیتونم هیچ برنامه ای رو نصب کنم. حتی تو نصب بیشتر سورس ها از cydia هم مشکل دارم. مثلا وقتی میخوام appsync رو نصب کنم این ارور رو میده:
              Note: the requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed.

نظر

نوشته اصلی توسط elessar180 نمایش پست ها
                سلام. من جیلبریک کردم و الان cydia هم دارم ولی نمیتونم هیچ برنامه ای رو نصب کنم. حتی تو نصب بیشتر سورس ها از cydia هم مشکل دارم. مثلا وقتی میخوام appsync رو نصب کنم این ارور رو میده:
                Note: The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed.
                شما باید تو سیدیا در قسمت پکیج ها یه ریفرش کامل کنی تا مشکل بر طرف شود.

نظر

سیدیا را باز کنید وبگذارید آپدیت و پکج های پیش فرض دانلود شود

نظر

پکیچ های پیش فرض نصب شدن(3 تا). فقط وقتی میخوام appsync و یا پکیچ های دیگه نصب کنم اررو میده.
                    وقتی هم میخوام appهایی که با installous دانلود کردم نصب کنم این ارور رو میده: installation failed: invalid IPA
                    مورد دیگه ای که هست مال من ios 4.3.3 هست ولی تو صفحه اول سیدیا نوشته SHSH 4.3.5 . به نظرتون این میتونه مشکل آفرین باشه؟
                    ویرایش توسط Elessar180 : https://i-phone.ir/forums/member/64087-elessar180 در ساعت 04-08-2011, 12:22 PM

نظر

نه. مال منم shsh 4.3.3 4.3.4 4.3.5 رو داره. درباره اینکه پکیجا نصب نمیکنن مشکل از خودتونه نه iOS
                      وقتی میخوای appsync نصب کنی instalous رو نصب کن و حواست باشه که appsync نگارش 4.+ رو نصب کنه
                      اگر فقط میخواست پکیجی به اسم appsync خالی رو نصب کنه باید ریستور کنی

نظر

نوشته اصلی توسط Elessar180 نمایش پست ها
                        پکیچ های پیش فرض نصب شدن(3 تا). فقط وقتی میخوام appsync و یا پکیچ های دیگه نصب کنم اررو میده.
                        وقتی هم میخوام appهایی که با installous دانلود کردم نصب کنم این ارور رو میده: installation failed: invalid IPA
                        مورد دیگه ای که هست مال من ios 4.3.3 هست ولی تو صفحه اول سیدیا نوشته SHSH 4.3.5 . به نظرتون این میتونه مشکل آفرین باشه؟
                        دوست من شما appsync یک بار پاک کنید installous4.4.2 را نصب کنید اتومات appsync را نصب خواهد کرد.
                        شما SHSH 4.3.5 سیو کردید مشکلی نیست زمانی ورژن بالاتر از 4.3.5 بیاد و خواستید برگردید (دانگرید) اینجاست که به کمک shsh میتونید برگردید به ورژن پایینتر
                        ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 04-08-2011, 02:42 PM

نظر

سلام دوستان من برنامه جلبریک واسه ایفون ۴ رو دارم با اون برنامه ها میشه ایپاد و جلبریک کرد؟

نظر

اگه منظورتون redsn0w هست بله میتونید

نظر

سلام، دوستان اگه امکان داره یه لینک در مورد shsh و آموزش دانگرید بذارید ممنون میشم،

نظر

یه انجمن خوش آمدید
                                در مورد دانگرید در بحش جیلبریک تمام اموزش ها موجوده ( بخش ایفون البته با ایپاد تفاوتی نداره ) موجوده
                                shsh هم یک امضا الگترونیگی که بر روی سرور سیدیا برای دانگرید ذخیره میشه
                                همین

نظر

صبر کنید ..
                                X