اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
    شما سیدیا را باز کنید در صفحه اول اون قسمت بالا اگر ورژنی به رنگ سبز ثبت شده باشد یعنی گوشی shsh آن ورژن را دارد/ پس چک کنید اگر 4.3.3 بود میتونید ریستور کنید و اگر ورژن بالاتر از 4.2.1 سیو نبود باید به آخرین ورژن ارتقاء بدید.( ورژن کنونی را هم میتونید با برنامه iFaith دامپ کنید که اگر مشکلی براتون پش امد بتونید برگردید به همان 4.2.1 )
    سلام من اسن عکس رو از سیدیا گرفتم . shsh دارم درسته !
    میشه شما یه شماره به من پ.خ بزنید تا با شما تماس بگیرم .برای راهنمایی
    [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
      شما سیدیا را باز کنید در صفحه اول اون قسمت بالا اگر ورژنی به رنگ سبز ثبت شده باشد یعنی گوشی shsh آن ورژن را دارد/ پس چک کنید اگر 4.3.3 بود میتونید ریستور کنید و اگر ورژن بالاتر از 4.2.1 سیو نبود باید به آخرین ورژن ارتقاء بدید.( ورژن کنونی را هم میتونید با برنامه iFaith دامپ کنید که اگر مشکلی براتون پش امد بتونید برگردید به همان 4.2.1 )
      مشکل حل شد

نظر

• ببخشین من الان با آپدیت 4.2.1 هستم میخوام به 4.3.3 تبدیل کنم ولی نمیشه یه بار ارور 3194 میداد بعد زدم با tiny umbrella وقتی میزنم start میتونه تا مرحله prepering to restor میره ولی بعد از اون تو حالت DFU می مونه و باید چند بار خاموش روشن کرد تا برگشت لطفا" کمک کنید

نظر

• دوست عزیزشما از۴.۳.۳ shsh دارید؟ اگه اینوقبلاًذخیره نکرده باشید نمیتوانید ریستورکنید

نظر

• نه ماله من تو سیدنیا نوشته shsh 4.3.5 راهی نیست من بتونم اینو اضافه کنم؟؟؟

نظر

• نه متسفانه شما میتونیدفقط به ۴.۳.۵ریستورکنید که اونهم اگه اهل جیلبریک باشیدجیلبریکش تتره وهنوزآنتترنیومده براش وفکرهم نمی کنم بیاد

نظر

• خير فقط به اون ورژنهاي درج شده توي سيديا ميتونيد ريستور كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط ashil_42 نمایش پست ها
                  نه متسفانه شما میتونیدفقط به ۴.۳.۵ریستورکنید که اونهم اگه اهل جیلبریک باشیدجیلبریکش تتره وهنوزآنتترنیومده براش وفکرهم نمی کنم بیاد
                  پس من چیکار کنم برنامه ای که می خوام از رو 4.3.3 به بالا کار میکنه یه راه حلی چیزی نیست؟؟

نظر

• خیر راهی نیست .

نظر

• سلام. فرم ور 4.3.3 رو آیپادم نسبه. چه جوری میتونم cydia رو نصب کنم. چه جوری jailbreak کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون نمی دونم باید چی کار کنم!!

نظر

• یک بک آپ از گوشیتون توسط آیتونز بگیرین
                        سپس با آیپادتون به JailbreakMe 3.0 برید
                        روی Free و سپس روی Install بزنید

نظر

• سلام دوستان آیپاد من ورژن 4.3.3 هست و cydia هم روش نصب کردم ولی وقتی می خوام با آیتونز App داخلش بریزم این ارور رو میده(0xE8008001), ولی App های free خود آیتونز روش به راحتی نصب میشه . لطفا راهنمایی کنید که بتونم App داخلش بریزم. خیلی ممنون!

نظر

• نوشته اصلی توسط tina65 نمایش پست ها
                            سلام دوستان آیپاد من ورژن 4.3.3 هست و cydia هم روش نصب کردم ولی وقتی می خوام با آیتونز App داخلش بریزم این ارور رو میده(0xE8008001), ولی App های free خود آیتونز روش به راحتی نصب میشه . لطفا راهنمایی کنید که بتونم App داخلش بریزم. خیلی ممنون!
                            شما باید برنامه app sync رو از سیدیا نصب کنید تا بتونید برنامه های کرک روش نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط aria_snoop نمایش پست ها
                              شما باید برنامه app sync رو از سیدیا نصب کنید تا بتونید برنامه های کرک روش نصب کنید.
                              دوست عزیز چه طوری این کارو انجام بدم؟ میشه بیشتر راهنماییم کنید!؟

نظر

• برید تو سایدیا قسمت Search , سپس Appsync4+ رو نصب کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X