اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد تاچ 2G/3G/4G در 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من بلاخره تونستم جیلبریک کنم. ولی وقتی جیل تموم شد لودر رو نمی بینم. چند بار دیگه هم امتحان کردم بازم جواب نداد. دلیلش چی می تونه باشه ؟

نظر

سلام.خسته نباشید.میخواستم یکی از دوستان راهنمائی بفرمایند که ایادر مجموع ایپاد من با مشخصات زیر با این روش قابل
      جیلبرک هست یا نه؟ اخه با توجه به رعایت تمام موارد هر کار کردم نشد. my ipod:2g mc model

نظر

منم 2g دارم. همه مراحل انجام شد ولی لودر نمیاد

نظر

من با gp تو ویندوز خیلی راحت جیلبریک کردم و سیدیا هم اومد.

نظر

نوشته اصلی توسط Avicenna نمایش پست ها
            من بلاخره تونستم جیلبریک کنم. ولی وقتی جیل تموم شد لودر رو نمی بینم. چند بار دیگه هم امتحان کردم بازم جواب نداد. دلیلش چی می تونه باشه ؟
            itunes رو آپ دیت کردم. سیستم رو هم یه بار ری استارت کردم. از نو او اس ریختم رو آی پاد و ری استور کردم. بعد شروع کردم به جیل بریک همه مراحل انجام شد. لودر هم اومد. سایدیا هم نصب شد. خلاصه همه مراحل به خوبی انجام شد.
            مرسی دوستان ; )

نظر

واسه منم مشکل حل شد و با ویندوز جیلبریک شد

نظر

سلام من جیلبرک کردم ولی لودر نمیاد آخر راه حل این چیه ؟ یه نکته ی دیگه هم هست من دوستم آیپاد 4g داره و روی ورژن 4.2.1 درصد باتری داره ولی من که تازه ریستور کردم از 4.1 به 4.2.1 این گزینه اضافه نشد؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

نوشته اصلی توسط ahd_online نمایش پست ها
                  سلام من جیلبرک کردم ولی لودر نمیاد آخر راه حل این چیه ؟ یه نکته ی دیگه هم هست من دوستم آیپاد 4g داره و روی ورژن 4.2.1 درصد باتری داره ولی من که تازه ریستور کردم از 4.1 به 4.2.1 این گزینه اضافه نشد؟ دوستان ممنون میشم راهنمایی کنین
                  دوستان مشکل لودرو فهمیدم از کجاست شما موقعی که فایل Green Poison رو unzip میکنین اگه تو همونجا ریخت و فولدر نساخت درست کار نمیکنه ولی اگه یه فولدر به همون اسم فایل rar ساخت و فایل ها رو تو اون ریخت درست کار میکنه پس خیلی دقت کنید ولی در مورد درصد باتری هنوز جوابی پیدا نکردم اکه میدونین بگین

نظر

سلام ipod 2gرا با این برنامه مثل هلو جیل کردم و مثل باقلوا سایدیا را نصب کردم و بینهایت هم سپاس گزارم از اینهمه لطف و حوصله

نظر

• ورژن B4 برنامه Greenpois0n برای مک و ویندوز منتشر شد

برای مک :

برای ویندوز :

نظر

• چه تغیراتی در ورژن جدید صورت گرفته ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                          چه تغیراتی در ورژن جدید صورت گرفته ؟؟؟
                          دوست عزیز توی هر اپدیت معمولا تعدادی از باگ ها و مشکلات رفع میشه.
                          ولی اینمه چه مشکلاتی رفع شده هنوز معلوم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                            چه تغیراتی در ورژن جدید صورت گرفته ؟؟؟
                            سلام
                            من فایل readme که با فایل رو دیدم در قسمت Changelog نوشته:
                            RC5.4: Verizon iPhone 4 is now supported!
                            که یعنی Iphone 4 های وریزون هم ساپورت می شوند!

نظر

• لطفا راهنمایی کنید من ipod 2g را جیل و سایدیا را نصب کردم ولی سایدیا باز نمیشه چه کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط shamsir نمایش پست ها
                                لطفا راهنمایی کنید من ipod 2g را جیل و سایدیا را نصب کردم ولی سایدیا باز نمیشه چه کار کنم
                                کرش میکنه؟
                                برای منم یبار اینجوری شد رستور کردم از اول جیلبرک کردم
                                ipod4

نظر

صبر کنید ..
                                X