اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد تاچ 2G/3G/4G در 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بر دوستان واساتید محترم
    آیپاد 2g گرفتم و ورژنش 4.2.1هستش
    بردم بیرون جیلبرکش کنم .بعد ازدوروز گفت:
    جیلبرک نمیشه (فکر کنم گفت mc هستش) ..... بندازش دور
    نظر شما اساتید چیه؟چیکارش کنم؟
    ممنون میشم مارا هم وارد دنیای اپل کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط aqmehdi نمایش پست ها
      سلام بر دوستان واساتید محترم
      آیپاد 2g گرفتم و ورژنش 4.2.1هستش
      بردم بیرون جیلبرکش کنم .بعد ازدوروز گفت:
      جیلبرک نمیشه (فکر کنم گفت mc هستش) ..... بندازش دور
      نظر شما اساتید چیه؟چیکارش کنم؟
      ممنون میشم مارا هم وارد دنیای اپل کنید

از Redsn0w 9.7 یا redsn0w 9.8 برای جیلبریک استفاده کنید .
      باید جواب بده..

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• سلام
        با این روش من آیپاد خودم رو جیلبریک کردم ( 2g mc )
        وقتی با لودر سدیارو دارم دانلود می کنم توی 50 درصد یک پیغامی مبنی بر اینکه جا نداری و عکس ها و فیلمها رو حذف کنم و از برنامه خارج می شه
        ایپاد رو ریبوت کردم و سدیا اضافه شد بود ولی وقتی می رفتم داخلش می یوفتاد بیرون
        دوباره جیلبریک کردم و این دفعه دیگه سدیا اضافه نمی شه

چی کار کنم که این سدیا اضافه بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shylord نمایش پست ها
          سلام
          با این روش من آیپاد خودم رو جیلبریک کردم ( 2g mc )
          وقتی با لودر سدیارو دارم دانلود می کنم توی 50 درصد یک پیغامی مبنی بر اینکه جا نداری و عکس ها و فیلمها رو حذف کنم و از برنامه خارج می شه
          ایپاد رو ریبوت کردم و سدیا اضافه شد بود ولی وقتی می رفتم داخلش می یوفتاد بیرون
          دوباره جیلبریک کردم و این دفعه دیگه سدیا اضافه نمی شه

چی کار کنم که این سدیا اضافه بشه ؟
          اگه مشکل حجم دارید سعی کنید اول فضا باز کنید و بعد رستور و دوباره جیلبریک کنید
          Rest in peace Steve
          Do What You Love
          Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط red boy نمایش پست ها
            اگه مشکل حجم دارید سعی کنید اول فضا باز کنید و بعد رستور و دوباره جیلبریک کنید
            نه بابا مشکل حجم کجا بود
            دیروز ریستورش کردم و 6.7 گیگ خالی دار

نظر

• مشکلم حل شد

آخرین ورژن greenpois0n برای هک 4.2.1 از سایت خودش گرفتم و این دفعه سیدیا به راحتی نصب شد

نظر

• سلام؛ من یه آیپاد تاچ 2g دارم؛ خواهشمندم یکی خیلی ابتدایی تر از اونچه در بالا اومده جیلبرک کردن رو مرحله به مرحله یادم بده؛ با تشکر خیلی زیاد.

نظر

• نوشته اصلی توسط sarsar نمایش پست ها
                  سلام؛ من یه آیپاد تاچ 2g دارم؛ خواهشمندم یکی خیلی ابتدایی تر از اونچه در بالا اومده جیلبرک کردن رو مرحله به مرحله یادم بده؛ با تشکر خیلی زیاد.
                  شما اول ریستور کن بعد اون فایلی که دانلود کردی greenpois0n.exe رو باز کن بعد روی دکمه ی prepare to jilbreak کلیک کن بعد کارهایی که میگه رو انجام بده :
                  سه ثانیه دکمه ی sleep رو نگه دار
                  بعد بدون این که ولش کنی 10 ثانیه home و sleep رو نگه دار
                  بعد sleep رو ول کن و بدون اینکه دستت رو از رو home ورداری 15ثانیه home رو نگه دار
                  بعد از اینکه اون خط پر شد و گوشی ریست کرد واومد بالا به وای فای کانکت شو وبعد برو تو آیکونی که تو صفحه هست و روش کلیک کن وصبر کن تا سیدیا دانلود شه بعدگوشی ریست میشه وتمام
                  ولی بهد برو تو سیدیا اولش صبر کن یه 10 دقیقه لود شه بعد برو تو maneag بعد surse بعد add و این آدرس رو بدید cydia.mobile4persian.net بعد که سورس اد شد برو تو سرچ و بعد appsyne for ios 4.2.1 وبعد که اینتال کردی رو گزینه ی ری اسپرینگ کلیک کن و گوشی میاد بالا و تمام
                  ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 19-04-2012, 08:29 AM
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط etesalat نمایش پست ها
                    شما اول ریستور کن بعد اون فایلی که دانلود کردی greenpois0n.exe رو باز کن بعد روی دکمه ی prepare to jilbreak کلیک کن بعد کارهایی که میگه رو انجام بده :
                    سه ثانیه دکمه ی sleep رو نگه دار
                    بعد بدون این که ولش کنی 10 ثانیه home و sleep رو نگه دار
                    بعد sleep رو ول کن و بدون اینکه دستت رو از رو home ورداری 15ثانیه home رو نگه دار
                    بعد از اینکه اون خط پر شد و گوشی ریست کرد واومد بالا به وای فای کانکت شو وبعد برو تو آیکونی که تو صفحه هست و روش کلیک کن وصبر کن تا سیدیا دانلود شه بعدگوشی ریست میشه وتمام
                    ولی بهد برو تو سیدیا اولش صبر کن یه 10 دقیقه لود شه بعد برو تو maneag بعد surse بعد add و این آدرس رو بدید cydia.mobile4persian.net بعد که سورس اد شد برو تو سرچ و بعد appsyne for ios 4.2.1 وبعد که اینتال کردی رو گزینه ی ری اسپرینگ کلیک کن و گوشی میاد بالا و تمام
                    سلام؛ من این کارا رو کردم موقعی که میخواد سیدیا رو دانلود کنه تا حدود 40 % لود میکنه بعد می پره بیرون ارور میده که حجم کافی ندارید!! در صورتیکه تازه ریستورش کردم و اصلا هیچی روش ندارم!! با این حال من ریستارتش کردم؛ سیدیا اومده بود روش ولی وقتی میزنمش می پره بیرون!! چیکار باید بکنم؟؟؟
                    ویرایش توسط sarsar : https://i-phone.ir/forums/member/91221-sarsar در ساعت 20-04-2012, 03:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط shylord نمایش پست ها
                      مشکلم حل شد

آخرین ورژن greenpois0n برای هک 4.2.1 از سایت خودش گرفتم و این دفعه سیدیا به راحتی نصب شد
                      منم همین مشکلو داشتم که کامل لود نمیکرد سیدیا رو و میگفت حافظه ندارید، بعد هم می پرید بیرون از سیدیا...بعد آخرین ورژن greenpois0n رو یعنی RC6.1 رو از سایت خودش گرفتم با اون جیلبرک کردم،
                      اما ایندفعه دیگه اصن سیدیا رو توی لودر نمیاره!!
                      ویرایش توسط sarsar : https://i-phone.ir/forums/member/91221-sarsar در ساعت 20-04-2012, 04:50 PM

نظر

• سلام
                        بنده تمامی مراحل رو انجام دادم و آخرین ورژن رو دانلود کردم . اما الان کا صفحه آیپاد 3G . بنده مشکی شده و نوشته :
                        Unable to Find Sbdevlist
                        Unable to Find fs-mount
                        Unable to Find fs-unrmonte
                        nable to Find fs-load file

نظر

• سلام
                          من میخوام یه ایپاد 2gجیلبریک کنم با این برنامه تست زدم نشد
                          مدل mc
                          با این جیلبریک کنم cydia رو با رد اسنو بریزم؟
                          یه راهنمایی کنید

نظر

• منم نمیتونم با لودر سیدیا رو بریزم ، قطع میشه و ارور ظرفیت میده ، در صورتی که تازه ریستور کردم و نزدیک به 7 گیگ حجم داره. (از greenpois0n RC 6.1 استفاده کردم)

بعد از ریبوت کردن آیکون سیدیا هست ، اما اجرا نمیکنه.

در چند پست قبل هم دوستان این مشکل رو داشتن که جواب نگرفتن ، خواهشمندم کمک کنید.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط A.hun نمایش پست ها
                              منم نمیتونم با لودر سیدیا رو بریزم ، قطع میشه و ارور ظرفیت میده ، در صورتی که تازه ریستور کردم و نزدیک به 7 گیگ حجم داره. (از greenpois0n RC 6.1 استفاده کردم)

بعد از ریبوت کردن آیکون سیدیا هست ، اما اجرا نمیکنه.

در چند پست قبل هم دوستان این مشکل رو داشتن که جواب نگرفتن ، خواهشمندم کمک کنید.

ممنون
                              بیا عزیز
                              http://www.i-phone.ir/forums/post413426-342.html
                              سال پیش اینجا توضیح دادم
                              پست 342

نظر

• رضاامپراطور! ممنونم

الان یادم اومد ، نزدیک به یک سال پیش بود که با روش شما موفق شدم ،

این بار هر چی گشتم راهی پیدا نکردم و مجبور شدم با Snowbreeze 2.2 کاستوم بسازم و جواب هم داد.

نظر

صبر کنید ..
                                X