اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد تاچ 2G/3G/4G در 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط raminop نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مک ندارم و آخرین ورژن فقط برای مک موجود است.
    به هر طریقی بود ریستور به 4.2.1 را انجام دادم. ولی مثل اینکه حالت dfu مشکلی پیدا کرده. چون چه با redsn0w چه با greenpois0n وقتی برای جیل اقدام می کنم بعد از ورود به این حالت و انجام چند مرحله اولیه دستگاه ریستارت می شود و به صورت نرمال بالا می آید و عمل جیلبریک fail می شود.
    خدای من, چقدر اذیت شدم سر این آیپاد. تورو خدا کمکم کنید!
    شما ریستور کردی ؟
    جیل هم کردی نشد . ؟

نظر

سلام دوستان

من مک ندارم و آخرین ورژن فقط برای مک موجود است.
      به هر طریقی بود ریستور به 4.2.1 را انجام دادم. ولی مثل اینکه حالت DFU مشکلی پیدا کرده. چون چه با redsn0w چه با greenpois0n وقتی برای جیل اقدام می کنم بعد از ورود به این حالت و انجام چند مرحله اولیه دستگاه ریستارت می شود و به صورت نرمال بالا می آید و عمل جیلبریک fail می شود.
      خدای من, چقدر اذیت شدم سر این آیپاد. تورو خدا کمکم کنید!
      شما ریستور کردی ؟
      جیل هم کردی نشد . ؟
      شمت حتماً حال رفتم به DFUرا درست انجام نمیدی .!
      اینم آموزش :

http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

• من با greenpois0n جیل بریک کردم حالا سیدیا باز نمیشه .همه ی مراحل رو هم طبق اموزش رفتم.از طریق لودر هم دانلودش کردمحالا برای این که سیدیام باز بشه باید چه کار کنم؟چطوری با Redsn0w سیدیا رو نصب کنم؟

نظر

• درصد باطری رو فهمیدم

با سلام و تشکر از مسئولان سایت و کمک های خیلی خوبتون و مفیدتون . من یه ipod 32 4g گرفتم که نگران جیلبرک بودم با راهنمایی دوستان با همین روش آخر با برنامه GreenPois0n RC5 انجام دادم که بدون هیچ مشکلی جیل شد و سیدیا هم کار میکنه تپل دیدم بچه ها مشکل درصد باطریشون فقط مونده گفتم یه امتحان کنم که گرفتو ردیف شد .
          دوستان اول با GreenPois0n RC5 جیل کنید بعدش برای در صد باطری با redsn0w فقط تیک enable battery percentage رو بزنید و با dfu mode طبق آموزش redsnow انجام بدین درصد باطری تونم حل میشه بعد دیگه حال کنید با آیپادتون
          درصد باطری رو میتونین اینجا on کنید : setting/general/usage/battery percentage
          این رزشو همه رو خودم انجام دادم 100% کار میکنه و مشکلی نداره .

نظر

• دوستان سلام

بله ریستور کردم و با ف..ل..ت..رشکن و این کلک ها انجام شد. ولی دیگر جیل نشد. نه با رداسنو نه با گرین پویزن. مشکلشون هم همین ریست شدن و خارج شدن از حالت دی اف یو وسط جیل کردن است.

واقعا ممنونم از راهنمایی هاتون تا به حال.

نظر

• داشتم جیلبریک می کردم دستگاه خاموش شد دیگه روشن نمی شه چه کار کنم؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط momodragon نمایش پست ها
                من با greenpois0n جیل بریک کردم حالا سیدیا باز نمیشه .همه ی مراحل رو هم طبق اموزش رفتم.از طریق لودر هم دانلودش کردمحالا برای این که سیدیام باز بشه باید چه کار کنم؟چطوری با Redsn0w سیدیا رو نصب کنم؟
                شما این روش را انجام بدبد درست میشه . !
                http://www.i-phone.ir/forums/thread27452.html
                ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 14-02-2011, 09:20 PM

نظر

دوستان سلام

بله ریستور کردم و با ف..ل..ت..رشکن و این کلک ها انجام شد. ولی دیگر جیل نشد. نه با رداسنو نه با گرین پویزن. مشکلشون هم همین ریست شدن و خارج شدن از حالت دی اف یو وسط جیل کردن است.

واقعا ممنونم از راهنمایی هاتون تا به حال.
                  یعنی مشکلتون حل نشد . ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eight نمایش پست ها
                    داشتم جیلبریک می کردم دستگاه خاموش شد دیگه روشن نمی شه چه کار کنم؟؟؟
                    شما دکمه Home + Power را نگه دارید تا آرم اپل ظاهر بشه . بعد بالا میاد .
                    برای جیلبرک دوباره ریستور کنید و جیلبرک کنید . !

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
                      شما دکمه Home + Power را نگه دارید تا آرم اپل ظاهر بشه . بعد بالا میاد .
                      برای جیلبرک دوباره ریستور کنید و جیلبرک کنید . !
                      ممنون دستگاه بالا اومد
                      چطوری ریستور کنم ؟؟؟
                      من بعد از این که دستگاه اومد بالا چند بار خواستم dfu mode رو بیارم نتونستم اشکالی نداره ؟؟؟
                      فروشنده دستگاه رو active کرد برام چی هست ؟؟؟

نظر

• سلام دوستان

نه عزیز. مشکلم پا بر جا مونده. یعنی ریستور شده دستگاه و کار عادی میکنه. ولی دیگه به هر روشی می خوام جیل کنم اول باید برم تو دی اف یو. بعد با موفقیت میرم تو دی اف یو و برنامه های جیل بریک هم اینو تایید می کنن و شروع میکنن به جیل کردن. ولی بعد از چند مرحله دستگاه ریست می شه و مارک اپل می آد و به حالت عادی بالا می آد. جیل بریک هم ارور می ده.

نظر

• ممنون از راهنمایتون.من طبق اون مراحل رفتم و سیدیا هم نصب شد و الان میتونم برم توش .اما مشکل اینجاست که هیچ برنامه ای روش نصب نمی شه! انگار نه انگار که جیل شده همون اروره قبل رو در مورد برنامه هایی که دانلود کردم میده .من چند بار هم ریستارت کردم ولی درست نشد.چه کار کنم.
                          راستی بعد از نصب سیدیا باید ایپادم به وایلس وسل باشه؟
                          ممنون میشم اگه کمکم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط eight نمایش پست ها
                            ممنون دستگاه بالا اومد
                            چطوری ریستور کنم ؟؟؟
                            من بعد از این که دستگاه اومد بالا چند بار خواستم dfu mode رو بیارم نتونستم اشکالی نداره ؟؟؟
                            فروشنده دستگاه رو active کرد برام چی هست ؟؟؟
                            برید توی ایتونز بعد shift بگیر restor بزن و فایل مربوط به فریمورتو بهش بده
                            چوری نرفت ؟رست میشد ؟
                            اکتیو اولین بار که دستگاه روشن میشه وصل میکنن به ایتونز همین

نظر

سلام دوستان

نه عزیز. مشکلم پا بر جا مونده. یعنی ریستور شده دستگاه و کار عادی میکنه. ولی دیگه به هر روشی می خوام جیل کنم اول باید برم تو دی اف یو. بعد با موفقیت میرم تو دی اف یو و برنامه های جیل بریک هم اینو تایید می کنن و شروع میکنن به جیل کردن. ولی بعد از چند مرحله دستگاه ریست می شه و مارک اپل می آد و به حالت عادی بالا می آد. جیل بریک هم ارور می ده.
                              شما رستور کردی و لی جیلبریک نمیشه ؟ یبرا ایتونز کامل پاک کن و آخرین ورژنشو بریز
                              اگه نشد رو سیستم دیگه امتحان کن

نظر

• نوشته اصلی توسط momodragon نمایش پست ها
                                ممنون از راهنمایتون.من طبق اون مراحل رفتم و سیدیا هم نصب شد و الان میتونم برم توش .اما مشکل اینجاست که هیچ برنامه ای روش نصب نمی شه! انگار نه انگار که جیل شده همون اروره قبل رو در مورد برنامه هایی که دانلود کردم میده .من چند بار هم ریستارت کردم ولی درست نشد.چه کار کنم.
                                راستی بعد از نصب سیدیا باید ایپادم به وایلس وسل باشه؟
                                ممنون میشم اگه کمکم کنید.
                                شما برو توی cydia بعد این سورس add کن
                                cydia.hackulo.us
                                بعد Appsync مربوط به فریمورتو بریز

نظر

صبر کنید ..
                                X