اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد تاچ 2G/3G/4G در 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان میشه بگید کلن چند دقیقه طول میکشه که عملیات جیل بریکش تموم بشه ؟؟؟
    الان واسه من 10 دقیقس که فقط سه تا از خونه هایه جیلبریک پر شده ......

نظر

• نوشته اصلی توسط psp2004 نمایش پست ها
      دوستان میشه بگید کلن چند دقیقه طول میکشه که عملیات جیل بریکش تموم بشه ؟؟؟
      الان واسه من 10 دقیقس که فقط سه تا از خونه هایه جیلبریک پر شده ......
      5 -10 دقیقه.!

نظر

• کلا میگه حافظتون پره , باید عکس ها یا آهنگ ها رو پاک کنید اما من هیچی توو ایپادم ندارم که بخوام پاک کنم , حالا چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s021 نمایش پست ها
          کلا میگه حافظتون پره , باید عکس ها یا آهنگ ها رو پاک کنید اما من هیچی توو ایپادم ندارم که بخوام پاک کنم , حالا چکار کنم؟
          عزیز احتمالا دستگاه شما 2g هستش
          این با 2g مشکل داره نمیتونه جیلبریک کنه

نظر

• دوستان الان فریمور من4.1 هست و کلی بازی و سیو دارم فایل نصبی 4.2.1 رو هم دانلو.د کردم و اماده نصبه چی کار کنم که نپرن سیو ها و بازی ها.. فایلهای اصلی بازی ها رو دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط milin3m نمایش پست ها
              دوستان الان فریمور من4.1 هست و کلی بازی و سیو دارم فایل نصبی 4.2.1 رو هم دانلو.د کردم و اماده نصبه چی کار کنم که نپرن سیو ها و بازی ها.. فایلهای اصلی بازی ها رو دارم
              باید بکاپ داشته باشی . از طریق آیتونز بکاپ بگیر.

نظر

• سلام دوستان

من یه آیپاد 4 با os 4.2.1 خریدم. بعد با این GP جیلبریک کردم. ولی متاسفانه قبل نصب Cydia اون فایل loader پاک شد به دست یک عزیزی!!! الان چه کنم؟ نه می تونم دوباره جیل کنمش. گیر می کنه. نه می تونم با فایل ریستور اپل برش گردونم به 4.2.1 اصلی. البته سرور اپل هم همش منو ریجکت می کنه و نمیذاره دانلود کنمش. با هزار بدبختی گرفتمش. نه می تونم به 4.1 دانگرید کنم. اصلا هیچی هیچی! لطفا کمکم کنید. آیا جایی هست یه تعمیر گاه خوب و کار درست تو تهران من ببرم اینو؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط raminop نمایش پست ها
                  سلام دوستان

من یه آیپاد 4 با os 4.2.1 خریدم. بعد با این GP جیلبریک کردم. ولی متاسفانه قبل نصب Cydia اون فایل loader پاک شد به دست یک عزیزی!!! الان چه کنم؟ نه می تونم دوباره جیل کنمش. گیر می کنه. نه می تونم با فایل ریستور اپل برش گردونم به 4.2.1 اصلی. البته سرور اپل هم همش منو ریجکت می کنه و نمیذاره دانلود کنمش. با هزار بدبختی گرفتمش. نه می تونم به 4.1 دانگرید کنم. اصلا هیچی هیچی! لطفا کمکم کنید. آیا جایی هست یه تعمیر گاه خوب و کار درست تو تهران من ببرم اینو؟!
                  شما باید Cydia را به صورت دستی با برنامه Redsn0w نصب کنی . !

نظر

• من حالا میخوام با این برنامه آیپادم رو جیل کنم.
                    حالا چند سوال
                    1.باید حتما اول ریستور فکتوری کنم بعد جیل رو انجام بدم؟
                    2.وقتی ریستور کردم و جیل تموم شد چه جوری میتونم به وضعیت الانش برگردونم؟

ممنون میشم اگر جواب ابن سوالات رو بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط yusef.es نمایش پست ها
                      من حالا میخوام با این برنامه آیپادم رو جیل کنم.
                      حالا چند سوال
                      1.باید حتما اول ریستور فکتوری کنم بعد جیل رو انجام بدم؟
                      2.وقتی ریستور کردم و جیل تموم شد چه جوری میتونم به وضعیت الانش برگردونم؟

ممنون میشم اگر جواب ابن سوالات رو بدید.
                      1.اگه گوشیتون جیلبریک نشده نیازی به ریستور نیست .
                      اگر جیل شدین و می خواین به حالت اولیه برگردانید . باید ریستور کنید .

نظر

• سلام دوستان

ممنونم از راهنماییتون
                        این کار رو امتحان کردم. تا جای خوبی پیش می ره ولی بعد از ریست آیپاد که صفحه دانلود داده های جیلبریک می آد برنامه در ویندوز 7 کرش می کنه و خارج می شه. ورژن ردسنو بنده 0.9.6.rc7b هستش.
                        ممنوم می شم راهنماییم کنید.

نظر

• من یک آپاد 3gدارم بعد از نصب سیدیا سیدیا باز نمی شه!چه کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط raminop نمایش پست ها
                            سلام دوستان

ممنونم از راهنماییتون
                            این کار رو امتحان کردم. تا جای خوبی پیش می ره ولی بعد از ریست آیپاد که صفحه دانلود داده های جیلبریک می آد برنامه در ویندوز 7 کرش می کنه و خارج می شه. ورژن ردسنو بنده 0.9.6.rc7b هستش.
                            ممنوم می شم راهنماییم کنید.
                            با جدید ترین ورژن امتحان کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط momodragon نمایش پست ها
                              من یک آپاد 3gدارم بعد از نصب سیدیا سیدیا باز نمی شه!چه کار کنم؟
                              با Redsn0w سیدیا را نصب کنید .

نظر

• سلام دوستان

من مک ندارم و آخرین ورژن فقط برای مک موجود است.
                                به هر طریقی بود ریستور به 4.2.1 را انجام دادم. ولی مثل اینکه حالت DFU مشکلی پیدا کرده. چون چه با redsn0w چه با greenpois0n وقتی برای جیل اقدام می کنم بعد از ورود به این حالت و انجام چند مرحله اولیه دستگاه ریستارت می شود و به صورت نرمال بالا می آید و عمل جیلبریک fail می شود.
                                خدای من, چقدر اذیت شدم سر این آیپاد. تورو خدا کمکم کنید!

نظر

صبر کنید ..
                                X