اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط akbkarimi نمایش پست ها
    از كمكتون متشكرم
    خواهش می کنم نظر لطف شما است

نظر

• سلام.

تورو خدا کمک کنید !

آیپاد 4 ورژن 4.2.1 تترد جیلبریک کرده بودم الان اومدم بک آپم رو بریزم بعد ریستارت شد و روی لوگو اپل گیر کرد !!!!!

چیکارش کننم ؟ وصل کردم به رد اسنو بتا4 9.6 ولی رو پروسسینگ فریمور گیر میکنه !!!!!!!!

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone HD نمایش پست ها
        سلام.

تورو خدا کمک کنید !

آیپاد 4 ورژن 4.2.1 تترد جیلبریک کرده بودم الان اومدم بک آپم رو بریزم بعد ریستارت شد و روی لوگو اپل گیر کرد !!!!!

چیکارش کننم ؟ وصل کردم به رد اسنو بتا4 9.6 ولی رو پروسسینگ فریمور گیر میکنه !!!!!!!!

چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        با Redsn0w باید گوشی را بالا بیاری .

نظر

• دوستان الان 10 دقیقه ای میشه رو قسمت uploading ramdisk گیر کرده !!! اون نوار آبی هم جلو نمیره ! چی کار کنم؟؟؟
          ipod 4 , win7

نظر

• هیجی باید دو تا دکمه home , power رو بگیرید تا ریستارت بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط rooly نمایش پست ها
              دوستان الان 10 دقیقه ای میشه رو قسمت uploading ramdisk گیر کرده !!! اون نوار آبی هم جلو نمیره ! چی کار کنم؟؟؟
              ipod 4 , win7
              یکبار به 4.2.1 ریستور کن و Restore From Backup را بزن . تا بکاپت ریستور بشه . بعد هم میتونی راحت جیلبریک کنی .
              http://www.i-phone.ir/forums/thread30612.html
              ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 04-02-2011, 11:27 PM

نظر

• آقا بعد از 15 دقیقه هیچ اتفاقی نیفتاد برنامه اهمون جوری موند ولی لوگوی اپل اومد رو آیپاد انگار تازه روشن کردم بعد روشن شد ولی حیل برکی در کار نبود، سیدیا اضافه نشده بود! دوباره این کارو کردم بازم همون داستان! گیر کرده رو همون uploading ramdisk !!! الان بازم همون جوری میشه ! چی کار کنم این جیل شه کمک کنید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط rooly نمایش پست ها
                  آقا بعد از 15 دقیقه هیچ اتفاقی نیفتاد برنامه اهمون جوری موند ولی لوگوی اپل اومد رو آیپاد انگار تازه روشن کردم بعد روشن شد ولی حیل برکی در کار نبود، سیدیا اضافه نشده بود! دوباره این کارو کردم بازم همون داستان! گیر کرده رو همون uploading ramdisk !!! الان بازم همون جوری میشه ! چی کار کنم این جیل شه کمک کنید لطفا
                  یکبار به 4.2.1 ریستور کن و Restore From Backup را بزن . تا بکاپت ریستور بشه . بعد هم میتونی راحت جیلبریک کنی .

نظر

• سلام
                    من ایپاد 4جی دارم
                    از موقعی که خریدم(2هفته پیش) خاموش نشده بود تا 1ساعت پیش که خاموش شد! :d
                    حالا با این برنامه ی redsnow می تونم روشنش کنم؟
                    الان که میخوام روشن کنم نیمشه رو همون لوگوی اپل گیر میکنه!
                    در ضمن می شه لینکه سالم برا ویندوز رو بزارید؟این لینک خرابه!

نظر

• بله میشه !
                      کافی فقط تیک گزینه Just Boot Tethered Right Now رو بزنید
                      انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

• بعد یه سوال فنی حتما باید با این برنامه جیل بریک کرده باشم تا اون گزینه بیاد؟
                        اخه ماله منو همون جا جیل بریک کرده!

نظر

• دست مدیرکل بخش درد نکنه

نظر

• دوستان این لینکای دانلود رد اسنو که خرابن،مشکل چیه؟

نظر

• افایون سلام . من قبلا just boot میزدم زود جیربلیک میکرد . ولی الان روی این پیغام گیر میکنه exploiting with limera1n

چی کار باید بکنم لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط soheilbalaaaa نمایش پست ها
                                افایون سلام . من قبلا just boot میزدم زود جیربلیک میکرد . ولی الان روی این پیغام گیر میکنه exploiting with limera1n

چی کار باید بکنم لطفا کمک کنید
                                دوباره سعی کن ولی به نظره من اینو ولش کن الان جیلبریک Untethered اومده برو این لینک اموزشش هست

نظر

صبر کنید ..
                                X