اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام آقا من الان جیلبریک کردم اما سیدیا آیکونش سفید شده و وقتی کلیک میکنم سیدیا رو باز نمی کنه.چیکار کنم؟ کمکم کنید لطفا

نظر

• کسی هست لطفا کمک کنید.

نظر

• آقا شد!!!!دمتون گرم مخصوصا آقا امید مدیر بخش!دستت درد نکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط kobe نمایش پست ها
          سلام آقا من الان جیلبریک کردم اما سیدیا آیکونش سفید شده و وقتی کلیک میکنم سیدیا رو باز نمی کنه.چیکار کنم؟ کمکم کنید لطفا
          یک بار دیگه عملیات جیلبریک رو انجام بدید و این بار فقط تیک just boot tethered رو بزنید .

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

• سلام دوستان
            من الان آیپادم رو جیلبرک کردم ، سیدیا سفید رنگ بود و کار نمی کرد. دوباره روشی که گفتین رو عمل کردم ، اینبار آیکون سیدیا درست شده بود ولی بازم اجرا نمیشد. دوباره جیلبریک رو انجام دادم و فقط تیک just boot tethered رو زدم ولی آخر کار رو عکس آناناس Pown میمونه و هر 2 ثانیه یبار یه بوق کوتاه میزنه . نمیدونم چیکار باید بکنم اگر دستی هم خاموشش کنم دوباره جیلبرک میپره!
            اگر میشه زودتر یه کمکی بکنید. ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط leonx نمایش پست ها
              سلام دوستان
              من الان آیپادم رو جیلبرک کردم ، سیدیا سفید رنگ بود و کار نمی کرد. دوباره روشی که گفتین رو عمل کردم ، اینبار آیکون سیدیا درست شده بود ولی بازم اجرا نمیشد. دوباره جیلبریک رو انجام دادم و فقط تیک just boot tethered رو زدم ولی آخر کار رو عکس آناناس Pown میمونه و هر 2 ثانیه یبار یه بوق کوتاه میزنه . نمیدونم چیکار باید بکنم اگر دستی هم خاموشش کنم دوباره جیلبرک میپره!
              اگر میشه زودتر یه کمکی بکنید. ممنون میشم
              ببین تو اول اینستال سیدیا را زدی و بعد باید just را بزنی و اگه نشد دو باره امتحان کن

نظر

• نوشته اصلی توسط h.t نمایش پست ها
                ببین تو اول اینستال سیدیا را زدی و بعد باید just را بزنی و اگه نشد دو باره امتحان کن
                همین کاری که گفتی رو انجام دادم ، هر دفعه تو قسمت Uploading Ramdisk گیر میکنه ، یکی دوبار هم که تا آخر انجام شد، بعد از اتمام کار ipod باید reboot میشد که نشد و تو صفحه ای که عکس یه آناناس داره در حالت ریبوت میمونه و مجبور میشم خودم خاموش روشنش کنم که باعث میشه جیلبرک بپره!!!!
                چیکار باید کرد دوستان؟
                واقعا ممنون میشم اگر بتونید کمکی بکنید.

نظر

• با عرض پوزش جيلبريك چقدر زمان ميبره الان 10 دقيقه هست كه هيچ اتفاقي نميفته

نظر

• نوشته اصلی توسط akbkarimi نمایش پست ها
                    با عرض پوزش جيلبريك چقدر زمان ميبره الان 10 دقيقه هست كه هيچ اتفاقي نميفته
                    تا بالا بياد

نظر

• حدودا چند دقيقه طول ميكشه تا بالا بياد

نظر

حدودا چند دقيقه طول ميكشه تا بالا بياد
                        من تا چند وقت پيش ٢ دقيقه طول نمي كشيد اما الان ١٠ دقيقه طول ميكشد شما اول يك بار just را بزن وبعد اگه نشد يكبار ديگه امتحان كن

نظر

• از حالت DFU چطوري ميشه خارج شيم
                          آخه وقتي روي اين حالت رفت سيستم ريستارت كرد و وقتي دوباره شروع ميكنم روي هر حالتي كه ميرم ميزنه
                          wating for ipod touch 4g و همين طوري مي مونه
                          خواهش ميكنم فكر كنم تركوندمش .....

نظر

• آقا اميد كمك كن من همين طور يه لنگ در هوا موندم چه آشي بخورم ؟؟؟

نظر

آقا اميد كمك كن من همين طور يه لنگ در هوا موندم چه آشي بخورم ؟؟؟
                              برو تو dfu و بهد ١٠ ثانيه كليد هوم را نگه دار

نظر

• نوشته اصلی توسط h.t نمایش پست ها
                                برو تو dfu و بهد ١٠ ثانيه كليد هوم را نگه دار
                                از كمكتون متشكرم

نظر

صبر کنید ..
                                X