اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیپاد در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من آیپاد 3 تو ورزن 4.2.1 رو با redsn0w_win_0.9.6b5 جیل کردم.اولش تقریبا نصف برنامه هام نصب نشد ولی بعد از برنامه هام یه کپی گرفتم و کل برنامه های آیتون رو پاک کردم و دوباره نصب کردم تقریبا خوب شد.فکر کنم تقریبا همشون نصب شد.
    مشکلی باهاش ندارم به جز اینکه تو وایرلس مشکل داره.به شبکه وصل میشه ولی علامت آنتن وایرلس بالای صفحه نمیاد و سافاری میگه وصل نشده.باید دوباره برم تو ستینگ و یه بار وایرلس رو خاموش و روشن کنم تا درست بشه.آیا سایر دوستان هم این مشکل رو دارند؟اگر ندارن با چه ورژنی جیل کردن؟
    من الان می تونم با redsn0w_win_0.9.6rc8 این جیل کنم یا باید اول ریستور کنم؟

نظر

با سلام یه راهنمایی به همه بکنم که با Redsn0w 9.6b5 یا 9.6b6 نمی تونید itouch 2g mc تونو جیلبریک کنید شما باید از برنامه Greenpois0n استفاده بکنید 100% جواب میده رو ورژن 4.1 با 4.0

نظر

سلام ببخشید لینک پست اول خرابه

نظر

این لینک ورژن b5 برای ویندوز
          redsn0w_win_0.9.6b5.zip

نظر

کمک

نوشته اصلی توسط yavar-mc نمایش پست ها
            سلام بجه ها یه خبر جالب من الان به ۴.۲.۱ اپ کردم شی شی ۴.۱ رو داشتم مثل آب خوردن داونگرد کردم به ۴.۱ فلا اپ نکونید من ایپاد ۳چی دارم..
            من 4.2.1 اپ کردم همون اول و اشتباه کردم. من shsh 4.1 رو ندارم.لطفا کمک کنید که چجوری میتونم بدست بیارمش و نسخه کاملی از os داشته باشم که همه ی برنامه ها و امکانات آیگادم فعال بشه.
            لطفا کمک کنید.

نظر

کسی نیست کمک کنه!!!!!

نظر

shsh رو نمیتونید بگیرید دیگه

نظر

پس یعنی راهی برای اینکه من به 4.1 برگردونم نیست؟یه راهی که بشه از ایپادم استفاده کامل کنم؟

نظر

اگر shsh ندارید نمیشه
                    الان می تونید از آیپادتون استفاده کنید فقط برای نصب برنامه برنامه پولی باید صبر کنید تا جیلبرک درست حسابی بیاد
                    یا از همین 0.9.6 استفاده کنید
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• خوب یعنی اگر من مثلا 4.1.ipsw را دانلود کنم و با قثیسدخص جیلبریک کنم نمیشه اصلا برگرده؟
                      یا همین دستورالعمل صفحه اول رو برم که شاید بتونم از برنامه ها استفاده کنم؟

نظر

• یجوری راهمایی کنین که بتونم برنامه نصب کنم و استفاده کنم از برنامه هام چون خیلی لازم دارم

نظر

• شما از آموزش صفحه اول استفاده کنید برای جیلبرک
                          این جیلبرک بشکلی است که پس از هر بار خاموش کردن دستگاه باید اون رو به کامپیوتر وصل کنید
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

• اگر خاموش شد و به کامپیوتر وصل کردم بعدش باید چیکارکنم؟

نظر

• مرحله ۶ به بعد رو انجام بدید
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

• مرسی.انجام میدم انشاالله که درست شه چون کارم گیره!

نظر

صبر کنید ..
                                X