اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPod 4 - 3 در iOS 5.1.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط italto نمایش پست ها
    ياعلي سلام
    خيلي عجيبه تو ٤.٣.٣ تو قسمت ستينگ نمايش درصد باطري بود اما تو اين ورژن حذف شده اينم از شاهكارهاي اپل بعد از استيو جابز
    با استفاده از برنامه sbsettings میتونید درصد باتری رو بیارید :
    برنامه sbsettings رو نصب کنید از سیدیا در قسمت more و سپس system options گزینه numeric battery رو on کنید .
    ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 02-06-2012, 10:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط a_bostani نمایش پست ها
      سلام من وقتی جیل کردم و وارد cydia شدم cydia شروع کرد به preparinf system files بعد چند تا از برنامه ها مثل safari - music - cydia و .. . . . . . دیگر پاک کرد ؟
      دوست عزیز منم همین مشکل و داشتم، دوباره ریستور و جیل کردم درست شد.

نظر

سلام دوستان...
        بعد از جیلبرک آیپاد بعضی وقتها چند ثانیه گیر میکنه دستگاه .. زیاد اینجوری میشه در صورتی که قبلش اصلا اینجوری نبود...
        چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

نظر

شاید tweak خواصی نصب کردید اینطوری شده یا برنامه زیاد ریختید

نظر

نه من کلا برنامه زیاد پر نمیکنم ، همیشه حداقل 10 گیگ از 32 گیگ خالیه !
            دوباره ریستور کردم فعلا داره خوب کار میکنه ...
            ممنون از کمکتون

نظر

برای جیلبریک آیپاد روی 5.1.1 ، redsnow بهتره یا Absinthe ؟

نظر

نوشته اصلی توسط David_Soheil نمایش پست ها
                برای جیلبریک آیپاد روی 5.1.1 ، redsnow بهتره یا Absinthe ؟
                فرقی خاصی ندارن ولی absinthe راحت تره و فقط با یک کلیک انجام میشه .

نظر

بعد ریستور مجدد باز هم بعضی وقتها چند ثانیه گیر میکنه....
                  همین کار رو رو آیفن کردم خوب داره کار میکنه ولی آیپاد نه !!

نظر

نوشته اصلی توسط jack15381
                    دوستان سلام،من ۱ فایله .deb از طریق ifunbox ریختم،و بعد از اینکه ریبوت کردم،دستگاه میخاد بیاد بالا.هی یکدفه صفحه افد میشه،دوباره این پروسه تکرار میشه،چیکار کنم؟
                    اگه تونستيد مجدد با آيفون باكس برنامه رو پاك كنيد اگه نه كه فكر ميكنم مجبور به ريستور شيد ...

نظر

• ببخشید برنامه appsync رو تو cydia پیدا نمیکنه. چه سورسی رو اد کنم؟ ممنون

راستی من برای ریستور مستقیم آیپاد رو به کامپیوتر زدم و با فایل ریستوری که دانلود کرده بودم ریستور کردم. که ایتونز با سایت apple هم verfy کرد. مشککلی نداره؟ یا باید حتما دکمه هوم و لاک رو با هم میگرفتم و بعد ریستور می کردم( که verify نخواد)؟
                      ویرایش توسط kntu_ed : https://i-phone.ir/forums/member/55482-kntu_ed در ساعت 17-06-2012, 10:40 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kntu_ed نمایش پست ها
                        ببخشید برنامه appsync رو تو cydia پیدا نمیکنه. چه سورسی رو اد کنم؟ ممنون

راستی من برای ریستور مستقیم آیپاد رو به کامپیوتر زدم و با فایل ریستوری که دانلود کرده بودم ریستور کردم. که ایتونز با سایت apple هم verfy کرد. مشککلی نداره؟ یا باید حتما دکمه هوم و لاک رو با هم میگرفتم و بعد ریستور می کردم( که verify نخواد)؟
                        از سورس :
                        cydia.hackulo.us
                        میتونید نصبش کنید .

نظر

• سلام بر اساتید و دوستان من آیپادمو به 5.1.1 جیل کردم سایدیا هم اومد ولی سورسا را باز می کنم چیزی توش نیست و پکیج سورسها هم که وقتی سایدیا رو باز می کنی دانلودنمی کنه و برنامه های کپی هم نصب نمیشه علتش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط babak9 نمایش پست ها
                            سلام بر اساتید و دوستان من آیپادمو به 5.1.1 جیل کردم سایدیا هم اومد ولی سورسا را باز می کنم چیزی توش نیست و پکیج سورسها هم که وقتی سایدیا رو باز می کنی دانلودنمی کنه و برنامه های کپی هم نصب نمیشه علتش چیه ممنون میشم راهنمایی کنید
                            همه ی سورسا توشون خالیه ؟

نظر

• سورس بیگ باس خالی بقیه هم تکمیل نیستن خیلی خیلی کم برنامه کپی هم که نصب نمی شن

نظر

• نوشته اصلی توسط babak9 نمایش پست ها
                                سورس بیگ باس خالی بقیه هم تکمیل نیستن خیلی خیلی کم برنامه کپی هم که نصب نمی شن

از اساتید و دوستان کسی نیست کمک کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X