اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایپاد تاچ 3 و4 در 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام کسی ایپاد تاچ 3G رو به ios 5.0.1 اپدیت کرده می خوام بدونم ایپادم کند میشه یا نه؟

نظر

سلام دوستان من تو قسمت reboot تا یه جایی میره جلو ولی بد وایمیسته و از برنامه میندازتم بیرون لطفا کمک

نظر

اقا من ایپاد 4 دارم به 5.0.1 آپدیت کردم بعد با آخرین ورژن redsnow جیلبریک کردم اما باز هم هیچ اپلیکیشنی نمیتونم نصب کنم
        کسی میدونه مشکل کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi_kh نمایش پست ها
          دوستان عزیز واسه بار سوم هست داردم سئوال می کنم. کسی برای Erroe 1600 راهی نداره!؟
          با Pwned DFU هم امتحان کردم اما باز نشد.
          لطفا اگه میدونید کمک کنید
          دوست عزیز شما آنتی ویروس و فایروالتون رو خاموش کن ببین ok میشه؟ نشد یا با یه سیستم دیگه امتحان کن یا در آخر ویندوز عوض کن منم به همه این ارورها خوردم همه راه هارو هم امتحان کردم نشد آخر ویندوز عوض کردم ردیف شد !
          نوشته اصلی توسط hossein.moh نمایش پست ها
          سلام کسی ایپاد تاچ 3G رو به ios 5.0.1 اپدیت کرده می خوام بدونم ایپادم کند میشه یا نه؟
          دوست من آپدیت کرده ولی مشکلی نداشته تا الان.
          نوشته اصلی توسط fs_boys نمایش پست ها
          سلام دوستان من تو قسمت reboot تا یه جایی میره جلو ولی بد وایمیسته و از برنامه میندازتم بیرون لطفا کمک
          شما یه بار دیگه برنامه رو دانلود کن ببین بازم میشه . (تیک سیدیا رو هم یادت نره برداری)
          نوشته اصلی توسط bmehrad نمایش پست ها
          اقا من ایپاد 4 دارم به 5.0.1 آپدیت کردم بعد با آخرین ورژن redsnow جیلبریک کردم اما باز هم هیچ اپلیکیشنی نمیتونم نصب کنم
          کسی میدونه مشکل کجاست؟
          شما برنامه appsync 5 رو از سورس mobile4persian.net یا hackulo.us نصب کن ردیف میشه.
          ویرایش توسط fereydoon : https://i-phone.ir/forums/member/21307-fereydoon در ساعت 03-01-2012, 04:25 PM

نظر

با درود به همه دوستان گرامی مشکل من در هنگام ریستور این هست که در قسمت verifying ipod restore with apple گیر می کند و هیچ اتفاقی نمی افتد هم از حالت ریکاوری امتحان کردم و هم DFU دوستان نظری دارند ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
              با درود به همه دوستان گرامی مشکل من در هنگام ریستور این هست که در قسمت verifying ipod restore with apple گیر می کند و هیچ اتفاقی نمی افتد هم از حالت ریکاوری امتحان کردم و هم dfu دوستان نظری دارند ؟
              تا آخرش منتظر بمون ببین چه اروری (با چه شماره ای) دریافت میکنی بعد بگو تا راهنمایی کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط fereydoon نمایش پست ها
                تا آخرش منتظر بمون ببین چه اروری (با چه شماره ای) دریافت میکنی بعد بگو تا راهنمایی کنیم.
                ارور شماره 21

نظر

نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
                  ارور شماره 21
                  ببینید دیوایس رو درست به dfu بردید ؟ http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

دوستان من وقتی میخوام برم 5.0.1 ارور 1602 رو تو حالت dfu میده...تو حالت عادی هم باز ارور میده
                    میشه راهنماییم کنید؟
                    مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                      دوستان من وقتی میخوام برم 5.0.1 ارور 1602 رو تو حالت dfu میده...تو حالت عادی هم باز ارور میده
                      میشه راهنماییم کنید؟
                      مرسی
                      آنتی ویروس و فایروال رو خاموش کن بعد با iReb ببر dfu ..

نظر

نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
                        میشه راهنماییم کنید؟
                        مرسی
                        شما باید iTunes و Apple Mobile Device support را از کامپیوترتون پاک کنین و دوباره آیتونز رو نصب کنین

نظر

ممنون...بالاخره آپیدت و جیلبریک شد ولی بالا نمیاد...یعنی هی آرم اپل میاد و ری استارت میشه دوباره
                          میشه کمکم کنید؟
                          مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط pyan
                            ممنون...بالاخره آپیدت و جیلبریک شد ولی بالا نمیاد...یعنی هی آرم اپل میاد و ری استارت میشه دوباره
                            میشه کمکم کنید؟
                            مرسی
                            يعني بعد از جيلبرك اصلا بالا نيومده؟!
                            چقدر تو اين حالت مونده؟!

نظر

نه اصلا بالا نیومد...رو آرم اپل گیر میکنه و دائم ریست میشه دوباره رو آرم اپل و...
                              با تاینی Fix Recovery هم زدم ولی بازم نشد
                              فکر کنم باید مجدد ریستور کنم،درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط pyan
                                نه اصلا بالا نیومد...رو آرم اپل گیر میکنه و دائم ریست میشه دوباره رو آرم اپل و...
                                با تاینی fix recovery هم زدم ولی بازم نشد
                                فکر کنم باید مجدد ریستور کنم،درسته؟
                                اگر با موفقيت جيلبرك تمام شده و روي اين حالت مونده بايد دوباره ريستور كنيد متاسفانه

نظر

صبر کنید ..
                                X