اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایپاد تاچ 3 و4 در 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

از من فیل میشه.چه کار کنم؟

نظر

RedSn0w 0.9.10b3 منتشر شد ( اطلاعات بیشتر )

دانلود برای Win :

دانلود برای Mac :

نظر

آقا من ios5 بودم از اولش بعد up کردم به 5.0.1 آلان نمیخواد دوباره برگردم به 5 بعد جیلبریک کنم؟ یا همینجوری جواب میده؟

نظر

اگه الان روی 5.0.1 هستی با هیمن تاپیک جیلبرک کن دیگه برگشتن لازم نیست

نظر

یه سوال خیلی مبتدیانه! من الان رو 5.0.1 تیترد هستم.اگه انتیتردش کنم همه ی اطلاعات گوشیم میپره و باید بک اپ بریزم یا مشکلی پیش نمیاد؟!

نظر

مشکلی پیش نمیاد!

نظر

دوستانی که با ارور redsnow.exe has stopped working مواجه میشن روی redsnow کلیک راست کنن قسمت properties روی تب compability کلیک کنن و در قسمت compability mode تیک گزینه run this program in compability mode رو بزنند و (windows xp servis pack 3) را انتخاب کنند مشکلشون حل میشه واسه من اینجوری حل شد

نظر

دوستان! من یک مشکلی دارم توی جیل بریک
                  آپدیت کردم به 5.0.1 و RedSn0w 0.9.10b3 هم دانلود کردم

وقتی رداسنو رو باز می کنم و میبرم dfu ، بعد از identify کردن دستگام (ipod 3g )
                  توی قسمت exploit گیر میکنه و بعدش پیغام میده که exploit failed
                  تا حالا چند بار با لپ تاپ و یک بار هم با کامپیوتر خونه تست کردم، ولی بازم توی همون جا fail میشه
                  کسی نظری نداره؟ چکار کنم؟
                  البته بگم وقتی آپدیت کردم، تیک ریستور از بک آپ رو زدم و همچنین وقتی آیپاد اومد بالا، apple ID رو وارد کردم (حالا نمی دونم این ها اصلاً تأثیری داره یا نه)

نظر

اقا من وقتي شروع به جيلبريك ميكنم بعد از dfu mode كردن دستگاه كامپيوتر eror ميده چه كنم؟

نظر

pamira

من برای آیپاد تاچ 3g دوبار فریم ویر رو دانلود کردم اولی یکم که لود میشه موقع ریستور پیغام میده فایل خرابه دومی هم پیغام میده فایل اشتباست در صورتی که هر دوتا فایل عین هم هستن! سایز اسم و...
                      کسی میدونه مشکل از چیه؟!!

نظر

یه سوال دارم
                        میشه توضیح بدین تیک های دیگه ای که زیر install cydia هستن چه کاری انجام میدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط pamira نمایش پست ها
                          من برای آیپاد تاچ 3g دوبار فریم ویر رو دانلود کردم اولی یکم که لود میشه موقع ریستور پیغام میده فایل خرابه دومی هم پیغام میده فایل اشتباست در صورتی که هر دوتا فایل عین هم هستن! سایز اسم و...
                          کسی میدونه مشکل از چیه؟!!
                          سلام منم مشکل شما رو داشتم رو چند تا لپ تاپ و سسیستم متفاوتم ارور های مختلف میداد.شما فریم وییری که تو انجمن هست رو دانلود کن احتمالا مشکلتون حل میشه.سعی کنی با مک ریستور کنی احتمال خطا کمتره ماله من که این شکلی درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط spoker نمایش پست ها
                            اقا من وقتي شروع به جيلبريك ميكنم بعد از dfu mode كردن دستگاه كامپيوتر eror ميده چه كنم؟
                            چه اروری میده دوست عزیز؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط adelmontazeri نمایش پست ها
                              یه سوال دارم
                              میشه توضیح بدین تیک های دیگه ای که زیر install cydia هستن چه کاری انجام میدن؟
                              deactive دستگاه رو غیر فعال میکنه
                              enable mulitaskign gestures همون قابلیت استفاده از دست به عنوان home رو فعال میکنه
                              custom bondle همون به نوعی نصب دستیه سیدیا هست

نظر

نوشته اصلی توسط rave-87 نمایش پست ها
                                دوستان! من یک مشکلی دارم توی جیل بریک
                                آپدیت کردم به 5.0.1 و RedSn0w 0.9.10b3 هم دانلود کردم

وقتی رداسنو رو باز می کنم و میبرم dfu ، بعد از identify کردن دستگام (ipod 3g )
                                توی قسمت exploit گیر میکنه و بعدش پیغام میده که exploit failed
                                تا حالا چند بار با لپ تاپ و یک بار هم با کامپیوتر خونه تست کردم، ولی بازم توی همون جا fail میشه
                                کسی نظری نداره؟ چکار کنم؟
                                البته بگم وقتی آپدیت کردم، تیک ریستور از بک آپ رو زدم و همچنین وقتی آیپاد اومد بالا، apple ID رو وارد کردم (حالا نمی دونم این ها اصلاً تأثیری داره یا نه)
                                خوب...
                                باید در تب extras قسمت select ipsw بزنین و فایل firmware 5.0.1 رو بزنین بعد back کنین و jailbreak رو بزنین و process رو کامل کنین

نظر

صبر کنید ..
                                X