اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایپاد تاچ 3 و4 در 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دقیقا برعکس

اورجینال ها نصب نمیشن
    ویرایش توسط mohsen7337 : https://i-phone.ir/forums/member/51042-mohsen7337 در ساعت 26-02-2012, 12:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen7337 نمایش پست ها
      دقیقا برعکس

اورجینال ها نصب نمیشن
      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

بعد اومدم app های که پاک شده رو از تووی نت پیدا کردم و دانلود کرد , مثلا facebook و حتی ibook رو گذاشتم و apply کردم .ولی با این ارور روبرو شدم
      که برو اینو فعال کن
      authorise this computer
      میشه بپرس برنامه های اورجینال رو از کجای اینترنت دانلود کردین ؟
      احتمالا برنامه هایی رو که دانلود کردین کرکن . appsync رو نصب کردین ؟

نظر

• خوب الان واضح تر میگم

appsync رو نصب کردم و برنامه و بازی های کرک شده رو نصب کرد در حد 100 تا

اما اپلیکیشن های اورجینال که رایگان هم هستن نصب نمیشن , والا سرچ کردم تو نت و پیدا کردم حالا اگه کرک هم بودن قاعدتا باید نصب میشدن چون اونن 100 تا نصب شدن

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen7337 نمایش پست ها
          خوب الان واضح تر میگم

appsync رو نصب کردم و برنامه و بازی های کرک شده رو نصب کرد در حد 100 تا

اما اپلیکیشن های اورجینال که رایگان هم هستن نصب نمیشن , والا سرچ کردم تو نت و پیدا کردم حالا اگه کرک هم بودن قاعدتا باید نصب میشدن چون اونن 100 تا نصب شدن
          ممکنه برنامه هایی رو که دانلود کردین با دیوایس شما همخونی نداشتن و حتی اگه برنامه هایی رو که از نت دانلود کردین اورجینال باشن این ارور طبیعیه .چون باید آیدی اون کسی رو که برنامه ها رو از آیتونز دانلود کرده رو روی کامپیوترتون اوتورایز کنید که همچین چیزی منطقی نیست!. به هر حال بهتره آیدیتون رو روی pc تون اوتورایز کنید و در زمان دیگه ای ایتونز رو چک کنید و از خود آیتونر دانلود و نصب کنید .

نظر

• با سلام
            من یوس ۵ بتا داشتم و الان پریده،فریمواره ا ۵.۰.۱ رو از انجمن دانلود کردم والی الان شیفت + رستوره رو میزنم تو آیتونز،اروره ۳۱۹۴ میده،و من نمیدونم چه کار کنم،کمکم کنید خواهشان.

نظر

• نوشته اصلی توسط cragen96 نمایش پست ها
              با سلام
              من یوس ۵ بتا داشتم و الان پریده،فریمواره ا ۵.۰.۱ رو از انجمن دانلود کردم والی الان شیفت + رستوره رو میزنم تو آیتونز،اروره ۳۱۹۴ میده،و من نمیدونم چه کار کنم،کمکم کنید خواهشان.
              اگه shsh 5.01 رو نداشته باشید نمیتونید بهش رستور کنید .
              شما به طور قانونی فقط مجاز به رستور به آخرین فریمور هستید و الان آخرین فریمور 5.1 هست .

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• میشه یکم در مرده ش ش توضیح بدید؟ من چیزی نمیدونم در این باره؟اگه میشه ۱ هلپه کامل بگید به من که الان چجوری به ۵.۰.۱ رستوره کنم،جایلبراک رو پروساشو بلدم.خیلی ممنون میشم اگه بهم بگید.
                از یک طرف،ای تونز اروره ۳۱۹۴ میده،از انور هم وقتی با redsn0w جیلبرک میکنم،۱ سری نوشته روی ipod ام میاد،مسله command line و باد مینویسه ERROR!خواهشان یکی منو راهنمایی کنه،من نیاز دارم به این فریمور.

نظر

• نوشته اصلی توسط cragen96 نمایش پست ها
                  میشه یکم در مرده ش ش توضیح بدید؟ من چیزی نمیدونم در این باره؟اگه میشه ۱ هلپه کامل بگید به من که الان چجوری به ۵.۰.۱ رستوره کنم،جایلبراک رو پروساشو بلدم.خیلی ممنون میشم اگه بهم بگید.
                  از یک طرف،ای تونز اروره ۳۱۹۴ میده،از انور هم وقتی با redsn0w جیلبرک میکنم،۱ سری نوشته روی ipod ام میاد،مسله command line و باد مینویسه error!خواهشان یکی منو راهنمایی کنه،من نیاز دارم به این فریمور.
                  دوست عزیز بخش آموزش های مرجع رو مطالعه کنید .
                  راه حلی هم برای مشکل شما وجود نداره,فقط می تونید به 5.1 رستور کنید .

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

• ممنون.

نظر

• آقا من یه آیپاد 4 گرفتم روش 4.3.5 جیلبریک نشدس
                      آلان می تونم به iOS 5.0.1 برم؟
                      یا نه باید به 5.1 برم
                      هیچ ش ش ندارم

نظر

• سلام.
                        من os 5.1 رو از همین سایت دانلود کردم.حالا اومدم برای جیلبیریک.
                        ورژن 2 .3 . 4 edsn0w_win_0.9.10b از همین سایت دانلود کردم. موقع جیلبیریک پیغام میده os که دانلود کردید بهش بدید منم برمی گردم بهش می دم ولی پیغام می ده که این os با این ورژن ساپورت نمیشه حتی از یکی از سایتا ورژن 5 هم گرفتم.
                        یکی لطف کنه بگه چیکار کنم؟ فقط نگه که باید os 5.1 رو دوباره دانلود کنم.... این osکه دانلود کردم سالمه چون نصبش کردم

!!!!help me
                        ویرایش توسط madad : https://i-phone.ir/forums/member/88977-madad در ساعت 20-03-2012, 05:21 AM

نظر

• می گم . من چرا نمی تونم برنامه بریزم رو دستگاه مثلا بازی dead space رو وقتی می ریزم آخرش می گه :
                          fail to install

نظر

• نوشته اصلی توسط prrr_22 نمایش پست ها
                            می گم . من چرا نمی تونم برنامه بریزم رو دستگاه مثلا بازی dead space رو وقتی می ریزم آخرش می گه :
                            fail to install
                            گوشی جیلبریکه ؟ برنامه اورجیناله یا کرک ؟ اگه کرکه و گوشی جیلبریکه ، appsync نصبه ؟

نظر

• سلام ، من آیپادمو جیل برک کردم (4.3.3) و با اینکه تازه خریدمش بعد یک هفته استفاده کردن یه کم هنگ میکنه، می خوام دوباره جیل برک کنم اما شک دارم 5.0.1 یا 5.1 ؟ کلا چه پیشنهادی دارین؟
                              در ضمن لینک دانلود فریم ور و رداسنو رو هم در صورت پیشنهاد لطف کنید. ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyad نمایش پست ها
                                سلام ، من آیپادمو جیل برک کردم (4.3.3) و با اینکه تازه خریدمش بعد یک هفته استفاده کردن یه کم هنگ میکنه، می خوام دوباره جیل برک کنم اما شک دارم 5.0.1 یا 5.1 ؟ کلا چه پیشنهادی دارین؟
                                در ضمن لینک دانلود فریم ور و رداسنو رو هم در صورت پیشنهاد لطف کنید. ممنون
                                5.1 تترد هست
                                اگه به 5.0.1 هم بخواهید برید باید shsh داشته باشید

نظر

صبر کنید ..
                                X