اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایپاد تاچ 3 و4 در 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.من ipod 4g دارم حالا ميخوام جيلبريك كنم بعد از اينكه با redsn0w اينكارو ميكنم به مرحله ي reboot ميرسه بعد كه reboot ميشه ديگه redsn0w هيچ كاي نميكنه . لطفا كمكم كنيد

نظر

• من چند بار اررور 21 و 0021 و 3149 و... گرفتم
      بعد چند تا کار کردم که مثل هولو هم رستور کردم هم جیلبریک

1 ایتونزو و سافاری رو به آخرین نسخه آپدیت کردم
      2. شیلتر شکن رو باز کردم (**همون Ult**ra Sur***f ساده رو)
      3 . آنتی ویروس و فایروالمو Disable کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedfish نمایش پست ها
        سلام.من ipod 4g دارم حالا ميخوام جيلبريك كنم بعد از اينكه با redsn0w اينكارو ميكنم به مرحله ي reboot ميرسه بعد كه reboot ميشه ديگه redsn0w هيچ كاي نميكنه . لطفا كمكم كنيد
        رو reboot گیر میکنه
        یا رو wait
        یا رو done?
        اگه رو done هست و دستگات ریبون شده و فایل های جیلبریک نصب شده و دستگاه رو آرم شارژه منتظر finish ya quit نشو کنسل رو بزن و خلاص

نظر

• نوشته اصلی توسط mamad360 نمایش پست ها
          دوستان من جیلبریک کردم ولی برنامه ای کپی رو نمیخونه با itunes که نصب میکنم میزنه filed to instal angery bird همه برنامه های کرکی همینجوریه باید چیکار کنم؟
          دقیقا من هم این مشکل رو دارم

یکم بیشتر توضیح بدید خواهشا

=====================

پ.ن

توی یکی از سورس ها پیداش کردم ولی نصب نمیشه , مشکل از کجاست ؟ اینترنت ؟ وی پ ان بزنم نزنم ؟
          ویرایش توسط mohsen7337 : https://i-phone.ir/forums/member/51042-mohsen7337 در ساعت 24-02-2012, 02:55 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen7337 نمایش پست ها
            دقیقا من هم این مشکل رو دارم

یکم بیشتر توضیح بدید خواهشا

=====================

پ.ن

توی یکی از سورس ها پیداش کردم ولی نصب نمیشه , مشکل از کجاست ؟ اینترنت ؟ وی پ ان بزنم نزنم ؟
            بعد از جیلبریک ؛ appsync رو از سیدیا نصب کردین ؟

نظر

• منم همین مشکل رو دارم ، روی Waiting for reebot میمونه ولی گوشی روشن میشه و هیچ کاری نکرده ، من تا حالا IPhone,Ipad,Ipod 3g رو جیلبریک کرده بودم هیچ مشکلی نداشتم ولی با Ipod 4g این مشکل رو دارم.یعنی چی میتونه باشه؟اینترنت و چیز پی ان هم دارم ولی فایده نداره
              ویرایش توسط meysamtafazzoli : https://i-phone.ir/forums/member/45526-meysamtafazzoli در ساعت 24-02-2012, 03:45 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط amin.kh نمایش پست ها
                دوستان کماکان هنوز وقتی مراحل را طی می کنم در قسمت waitin reebote بدون هیچ تغییری میاد بالا.
                در مک و ویندوز تست شد.نتیجه یکی بود.
                منم دقیقا همین مشکل رو داشتم ، تا حالا ایفون 3g , 4 ، ایپد و حتی ایپاد 3g رو جیل کرده بودم ولی با این ایپاد 4g این مشکل رو داشتم. دقیقا 7 ساعت وقت گذاشتم تا همین الان فهمیدم اشتباهمون کجاست
                دوستان وقتی فرمور رو دستی وارد کردید یه پیغامی میده که الان متنشو دقیقا یادم نیست و من فکر میکردم که ارور هست و فرمور رو قبول نمیکنه .درصورتیکه وقتی ok کردید back کنید و حالا جیلبریک رو بزنید درست میشه اگر هم درست نشد احیانا رو یه سیستم که win xp داره همین کارو انجام بدید مطمئن باشید که مشکل حل خواهد شد
                من تا الان 8 صبح نخوابیدم و با همین کار درست شد .

نظر

• یا مشکل Compatibility برنامه redsn0w ه یا اینکه فریمور رو اشتباه انتخاب میکنین

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                  ویرایش توسط payamf1 : https://i-phone.ir/forums/member/12394-payamf1 در ساعت 24-02-2012, 11:24 AM

نظر

• دوستان مرسی مشکل قبلی من حل شد
                    حالا آیپاد خودم روی 4.3.1 هست و میخوام اونو تغییر بدم و آبدیت کنم

ios 5.0.1 دانلود کردم
                    دکمه شیفت رو میگریم و رستور میکنم , آیتون شروع به اکستر ینگ میکنه ولی بعد از تموم شدن این مرحله این ارور رو به من میده
                    the ipod *HEAVY RAIN* could not be restored .An unknown error occurred (3194

یه سئوال هم که مد نظر من هست اینه که باید اول ریست کنم با همون دکه پاور و هوم یا نیازی نیست ؟

نظر

دوستان مرسی مشکل قبلی من حل شد

ios 5.0.1 دانلود کردم
                      دکمه شیفت رو میگریم و رستور میکنم , آیتون شروع به اکستر ینگ میکنه ولی بعد از تموم شدن این مرحله این ارور رو به من میده
                      the ipod *heavy rain* could not be restored .an unknown error occurred (3194

یه سئوال هم که مد نظر من هست اینه که باید اول ریست کنم با همون دکه پاور و هوم یا نیازی نیست ؟
                      فایل هاست رو یا ویرایش کنید و یا توو یه درایو دیگه کاتش کنید و مجدد ریستور کنید .

نظر

دوستان مرسی مشکل قبلی من حل شد

ios 5.0.1 دانلود کردم
                        the ipod *HEAVY RAIN* could not be restored .An unknown error occurred (3194

عزیز جان، فایل hosts رو تو کامپیوترت پیدا کن:
                        c:\windows\system32\drivers\etc\hosts
                        فایل رو "کات" کن (نه کپی!) و بذارش روی دسکتاپت. بعد دوباره دستگاهت رو از اول ریستور کن. وقتی همه چی حل شد، اون فایل روی دسکتاپت رو دیلیت کن.

نظر

• آقا یکم بهتر توضیح بده من کمی مشکل دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط wiir69 نمایش پست ها
                            آقا یکم بهتر توضیح بده من کمی مشکل دارم
                            چی رو دوست عزیز ؟
                            اگه منظورتون مشکل با ارور 3194 و فایل هاست هست ، به مسیری که در پست 176 گفته شده برید و روی فایل هاست کلیک راست کنید و بعد از انتخاب گزینه cut اون رو به مکان دیگه ای ( مثل دسکتاپ یا هر مکان دیگه ای) paste کنید و مجدد اقدام به ریستور کنید .

نظر

• دوستان واقعا مرسی بابات راهنمایی های قبلیتون , کارم راه افتاد

======

اما الان با یه مشکل عجیب روبرو شدم , وقتی ipod رو به 5.0.1 آوردم و جیلبریک کردم app های کاربردی و رایگان که خودم قبلا از آیتون گرفته بوودم (مثل facebook yahoo , imdb و . . .) میشه گفت پاک شدن , ولی app هایی که از pc ریخته بودم و بیقیه چیزا موندن

حالا مشکل من اینجاست که آیتونم اصلا با چیز پی ان یا hotspot وصل نمیشه که بتونم دوباره دانلود کنم ,(اگر میدونید چرا بگکید که حداقل این مشکل هم در بیام ) البته قبلا وصل میشد و نمیدونم چرا یهو دیگه وصل نمیشه و تذکر میده که کانکشن خود را چک کنید , بدون اینا هم که نمیشه دانلود کرد و فقط صفحه رو میشه دید

بعد اومدم app های که پاک شده رو از تووی نت پیدا کردم و دانلود کرد , مثلا facebook و حتی ibook رو گذاشتم و apply کردم .ولی با این ارور روبرو شدم
                              که برو اینو فعال کن
                              authorise this computer

با اینکه قبلا فعال کردده بودم , دوباره فعال کردم و حتی ok داد ,, ولی وقتی دوباره apply بازم میگه اینو فعال کنم

authorise this computer

چه کنم ؟؟؟

نظر

دوستان واقعا مرسی بابات راهنمایی های قبلیتون , کارم راه افتاد

======

اما الان با یه مشکل عجیب روبرو شدم , وقتی ipod رو به 5.0.1 آوردم و جیلبریک کردم app های کاربردی و رایگان که خودم قبلا از آیتون گرفته بوودم (مثل facebook yahoo , imdb و . . .) میشه گفت پاک شدن , ولی app هایی که از pc ریخته بودم و بیقیه چیزا موندن

حالا مشکل من اینجاست که آیتونم اصلا با چیز پی ان یا hotspot وصل نمیشه که بتونم دوباره دانلود کنم ,(اگر میدونید چرا بگکید که حداقل این مشکل هم در بیام ) البته قبلا وصل میشد و نمیدونم چرا یهو دیگه وصل نمیشه و تذکر میده که کانکشن خود را چک کنید , بدون اینا هم که نمیشه دانلود کرد و فقط صفحه رو میشه دید

بعد اومدم app های که پاک شده رو از تووی نت پیدا کردم و دانلود کرد , مثلا facebook و حتی ibook رو گذاشتم و apply کردم .ولی با این ارور روبرو شدم
                                که برو اینو فعال کن
                                authorise this computer

با اینکه قبلا فعال کردده بودم , دوباره فعال کردم و حتی ok داد ,, ولی وقتی دوباره apply بازم میگه اینو فعال کنم

authorise this computer

چه کنم ؟؟؟
                                منظورتون رو کامل متوجه نشدم !

اورجینالا نصب شدن و کرکا نصب نشدن ؟ اگه درست متوجه شده ، قبل از نصب برنامه های کرک appsync رو از سیدیا نصب کردین ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X