اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
    سلام دوستان به منه تازه کار میشه کمک کنید
    من آیفون 4 اس ورژن 5.1 هست ؟؟ سوال کردم گفتن باید ورزن 5.1.1 بزنم . ولی خونه اینترنت پر سرعت .لی سر کار اینترنت وای فای هست
    میشه با خود گوشی آپدیت کرد به 5.1.1 ؟؟؟ و این که برای جیلبریک نیاز به اینترنت هست ؟؟ میشه برنامه ها رو دانلود کنم . بیام خونه جیلبریک کنم
    یا باید حتما اینترنت باشه تا بشه جیلبریک کرد ؟؟ اصلا خودم میتونم این کارا رو انجام بدم ؟؟ یا بدم بیرون انجام بدن // قیمت جیلبریک اگه بدم بیرون چقدر میشه
    سرم کلاه نزارن . ممنون ازهمه دوستان
    شما با گوشي اپديت كن وبعدش برا جيلبريك نياز به نت داري
    يك دكمه زدن از پسش بر نميايي كه بخواي ده بيست تومن پول بدي

-------------------------------
    صبرکن سهراب!!!
گفته بودی قایقی خواهم ساخت، دورخواهم شد ازاین خاک غریب...
قایقت جادارد؟؟؟؟؟؟
من هم ازهمهمه اهل زمین دلگیرم...

نظر

تو 10.6.8 هم همون مشکل ویندوز 7 64bit رو دارم

نظر

سلام دوستان برای من تا اخرش میره ولی بعد از جیلبریک cydia نمیاد!!!!؟؟؟؟؟

نظر

لازمه قبلش ریست کنیم گوشیو وی پی ان و اینارو پاک کنیم از روش؟ مثله اون مشکلاتی که باید قبل جیلبرک تو 5.0.1 انجام می دادیم منظورمه

نظر

نوشته اصلی توسط nimaelive نمایش پست ها
            لازمه قبلش ریست کنیم گوشیو وی پی ان و اینارو پاک کنیم از روش؟ مثله اون مشکلاتی که باید قبل جیلبرک تو 5.0.1 انجام می دادیم منظورمه
            ریست هم کردم نشد. میزنه تموم شد ولی cydia نمیاد

نظر

سپاس عزیز

[QUOTE=rapere021;681566]شما با گوشي اپديت كن وبعدش برا جيلبريك نياز به نت داري

منون عزیز جوای دادی / با گوشی چجوری باید آپدیت کنم فقط با وا فای میتونم . اونم سر کار . کجای گوشی برم و بزنم آپدیت شه
              . این که مشکل من اینه که سر کار نمیتونم جیلبریک کنم به علت مسائلی و باید برم خونه . پس باید برای جیلبریک باید به نت وصل باشم ؟؟
              تو آموزش جیلبریک چیزی از اینترنت گفته نشده ؟؟ مر30 ببخشید این همه سوال میکنم

نظر

دوستان جیلبریک موفقیت آمیر بود ....
                ولی دیگه خیلی از موزیک هارو پخش نمی کنه. شما هم چنین مشکلی دارید؟

نظر

هورررااااااا...آیفون4اس 16 گیگ در ویندوز سون 32 بیتی با موفقیت و بدون ارور از 5.0.1 به 5.1.1 آپدیت و بعدش هم جیلبرک کردم . مثل جت داره کار میکنه :دی امیدوارم وضع مصرف باطری بهتر شده باشه . ممنون از همه دوستان

نظر

گوشی حتما باید اکتیو باشه دوستان؟

نظر

این یعنی چی ؟ باید چی کار کرد تا حالا 10 بار اینکارو کردم.
                      Recovery complete, if you want to retry jailbreaking unplug your device and plug it back again

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                        دوستان جیلبریک موفقیت آمیر بود ....
                        ولی دیگه خیلی از موزیک هارو پخش نمی کنه. شما هم چنین مشکلی دارید؟
                        من آيفون ٤ و آيپد٢ رو ٥.١.١ كردم و جيلبريك كردم
                        مشكلى با موزيك ها ندارم
                        ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 25-05-2012, 09:37 PM

نظر

[quote=zadis;681599]
                          نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                          شما با گوشي اپديت كن وبعدش برا جيلبريك نياز به نت داري

منون عزیز جوای دادی / با گوشی چجوری باید آپدیت کنم فقط با وا فای میتونم . اونم سر کار . کجای گوشی برم و بزنم آپدیت شه
                          . این که مشکل من اینه که سر کار نمیتونم جیلبریک کنم به علت مسائلی و باید برم خونه . پس باید برای جیلبریک باید به نت وصل باشم ؟؟
                          تو آموزش جیلبریک چیزی از اینترنت گفته نشده ؟؟ مر30 ببخشید این همه سوال میکنم
                          اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

سلام و خسته نباشی میگم به همه دوستانه گلم

4اس 64 گیگ رو در ویندوز 7 در فیرم ور 5.1.1 با موفقیت طبق اموزش دوستمان جلبریک کردم همه چیز خدا را شکر اوکی هست

ممنون و سپاسگذارم از همه دوستان و سایت بسیار عالی

نظر

سلام...
                              من 4s 16 دارم...
                              جیلبرک کردم...ولی سیدیا نمیاد!!!
                              گوشیم آنلاکه...
                              حتی 1بار قبل از جیلبرک reset setting & content هم کردم...ولی بازم بعد از جیلبرک سیدیا نمیاد!!!

نظر

آپدیت کردم 5.1.1 با موفقیت
                                تنظیمات رو ریست کردم
                                با چیز پی عن
                                بی چیز پی عن
                                فایروال خاموش
                                من هر کاری کردم جیلنشد
                                برنامه اجرا میشه 20-30 درصد میره جلو بد یهو ویندوز ارور میده برنامه بسته میشه
                                بد دوباره کانکت میکنم ریکاوری میکنه این پیام رو میده
                                Recovery complete, if you want to retry jailbreaking unplug your device and plug it back again
                                بد گوشی جدا میکنم میرنم رو 20-30 درصد ارور میده و همین روال

نظر

صبر کنید ..
                                X