اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وقتی +Appsync for ios 5.0 رو نصب کردم، وسط های نصب توی اون صفحه مشکیه 2 تا نوشته قرمز رنگ نوشته : Size mismatch و 2 تا ضربدر کنارشون... میش راهنمایی کنید ؟؟؟؟!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط مهران عدالت نمایش پست ها
      یعنی نیازی به ریستور نیست ؟
      من فایل ریستور رو دانلود کردم، احتیاج هست ریستور کنم الان ؟
      خیر. وقتی سیدیا نصب شده ریستور برای چی؟
      نوشته اصلی توسط مهران عدالت نمایش پست ها
      وقتی +Appsync for ios 5.0 رو نصب کردم، وسط های نصب توی اون صفحه مشکیه 2 تا نوشته قرمز رنگ نوشته : Size mismatch و 2 تا ضربدر کنارشون... میش راهنمایی کنید ؟؟؟؟!!!!
      سیدیا را یک بار ریفرش کنید ودوباره اقدام به نصب کنید.

نظر

• یه سوال دیگه... installous چی هست ؟
        باید نصب بشه ؟ 2 تا Installous تو Source هست، یکی Installous 5 و Installous Translations...
        کدومشون باید نصب بشه ؟

نظر

یه سوال دیگه... installous چی هست ؟
          باید نصب بشه ؟ 2 تا Installous تو Source هست، یکی Installous 5 و Installous Translations...
          کدومشون باید نصب بشه ؟
          برنامه های کرک شده AppStore را در آن قرار دارد.
          شما installous 5 را از سورس Cydia.hackulo.us نصب کنید و از برنامه های کرک شده استفاده کنید.

نظر

• عذر میخوام اگه یکبار بخوایم کلا گوشیرو پاک سازی کنیم و همه چیزشو کلا پاک کنی مثل یک گوشی نو بیاری بالا، باید چیکار کرد ؟ لطفا کامل توضیح بدید.. ( هر چند وقت یکبار اینکار لازم هست ؟ برای اینکه هم چیزای اضافی کلا حذف بشه هم سرعت گوشی بالا بره هم ...... ) آیا این کار فایده ای داره ؟ ضرری به گوشی نمیرسونه ؟

نظر

عذر میخوام اگه یکبار بخوایم کلا گوشیرو پاک سازی کنیم و همه چیزشو کلا پاک کنی مثل یک گوشی نو بیاری بالا، باید چیکار کرد ؟ لطفا کامل توضیح بدید.. ( هر چند وقت یکبار اینکار لازم هست ؟ برای اینکه هم چیزای اضافی کلا حذف بشه هم سرعت گوشی بالا بره هم ...... ) آیا این کار فایده ای داره ؟ ضرری به گوشی نمیرسونه ؟
              با ریستور به حالت ارجینال در خواهد آمد. اصلاً لازم نیست و اگر مشکلی برای گوشی پیش بیاید آن موقع می تونید ریستور کنید.

نظر

• سلام دوستان

من بعد از اینکه سیدیا رو اجرا کردم همه برنامه ها نا پدید شدن و فقط ۵ برنامه بر روی صفحه موند،حتی ری استور با بک آپ قبلی هم کردم اما درست نشود

absient رو هم میزنم میگه دستگاه جیلبریک شده است

نظر

• میتونین بهتر و بیشتر توضیح بدین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط koochi_dj نمایش پست ها
                    سلام دوستان

من بعد از اینکه سیدیا رو اجرا کردم همه برنامه ها نا پدید شدن و فقط ۵ برنامه بر روی صفحه موند،حتی ری استور با بک آپ قبلی هم کردم اما درست نشود

absient رو هم میزنم میگه دستگاه جیلبریک شده است
                    شما یک بار دیگر ریستور کنید و بک آپ را هم بر نگردونید.

نظر

• دوستان absinth 2.0.4 من رو شیر کوهی باز نمیکنه قبلا رو شیر باز میکرد ورژن های قبلی رو هم امتحان کردم باز نکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
                        دوستان absinth 2.0.4 من رو شیر کوهی باز نمیکنه قبلا رو شیر باز میکرد ورژن های قبلی رو هم امتحان کردم باز نکرد
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread71699.html

نظر

• ببخشید گوشی های لاک رو میشه جیل کرد یا حتما اول باید آنلاک شه تا بشه جیل کرد؟ ترجیحا نمیخوام آنلاک شه، مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط fograd نمایش پست ها
                            ببخشید گوشی های لاک رو میشه جیل کرد یا حتما اول باید آنلاک شه تا بشه جیل کرد؟ ترجیحا نمیخوام آنلاک شه، مرسی
                            بیس باند چند است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fograd نمایش پست ها
                              ببخشید گوشی های لاک رو میشه جیل کرد یا حتما اول باید آنلاک شه تا بشه جیل کرد؟ ترجیحا نمیخوام آنلاک شه، مرسی
                              خیر . واسه 4 اس امکان پذیر نیست.

نظر

• با سلام
                                گوشي وصل ميكنم اين ارور رو ميده

ميخواستم راهي به جز ريستور نداره؟
                                آخه توي گالريش پر عكس و فيلم هستش كه به دليل جلبريك ناموفق حذف شده

نظر

صبر کنید ..
                                X