اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دستگاهی که باهاش جیل رو انجام میدین به اینترنت وصل هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
      من فكر كنم اين مشكل شما به دليل يكي از پكيج هايي هست كه از سيديا نصب كرديد. حالا كدوم رو نمي دونم.
      اگه حال و حوصله داريد كه دوباره پكيج هاتون رو نصب كنيد يكبار از سيديا Mobile Substrate رو پاك كنيد و تست كنيد ببينيد باز هم چنين مكشلي را داريد يا خير...
      نكته: با حذف اين پكيج تقريبا تمامي پكيج هاي داخل سيديا همزمان پاك خواهند شد.
      من 3 تا پکیج بیشتر نصب نکردم iap cracker و installous 5 و appsync

نظر

• سلام دستان و اساتید بعد از جیلبریک 4s آیکون app store و stocks سفید شده و با خاموش روشن کردن دستگاه هم درست نمیشه لطفا بفرمایین علتش چیه و چطور درست میشه؟
        ممنونم

نظر

• iWipe Cache رو از سیدیا نصب کنید.
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
            iwipe cache رو از سیدیا نصب کنید.
            اگه ریستور و دوباره جیلبریک کنم چی؟ این برنامه چی کار میکنه؟

نظر

• همینو نصب کنید مشکل به راحتی حل میشه. چیز مهمی نیست. این برنامه کش گرافیکی رو پاک میکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                همینو نصب کنید مشکل به راحتی حل میشه. چیز مهمی نیست. این برنامه کش گرافیکی رو پاک میکنه.
                یه بار restore from backup کردم از آیتیونز و خاموش روشن کردم درست شد
                ممنون

نظر

• سلام دوستان من گوشی 4s خریدم هر کاری میکنم جلبریک نمیشه چیکار کنم ورژنش 5.1 (9b179) چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط eiman.amini نمایش پست ها
                    سلام دوستان من گوشی 4s خریدم هر کاری میکنم جلبریک نمیشه چیکار کنم ورژنش 5.1 (9b179) چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                    4s فقط در ۵.۱.۱ جیلبریک میشه !

نظر

• نوشته اصلی توسط eiman.amini نمایش پست ها
                      سلام دوستان من گوشی 4s خریدم هر کاری میکنم جلبریک نمیشه چیکار کنم ورژنش 5.1 (9b179) چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      از طریق خود دستگاهتون به 5.1.1 اپدیت کنید و جیلبریک کنید .

نظر

• بعد از جیلبریک سورس های پیش فرض خالی هستند باید چی کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliiPhonesish نمایش پست ها
                          بعد از جیلبریک سورس های پیش فرض خالی هستند باید چی کار کنم؟
                          باید خودتون سورس هایی که لازم دارید رو اد کنید از مسیر زیر :
                          cydia>manage>sources>edit>add

نظر

• دوستان ورژن گوشی من 5.1 می تونم با 5.1.1 جیل برکش کنم

نظر

• به 5.1.1 آپدیت کنید و جیلبریک کنید.

نظر

• سلام دوستان:
                                گوشی من 4اس 5.1(9b179) و modem firmware: 2.0.10 می خواستم بدونم میشه مراحل جیلبرک کردن رو بهم بگین. از کجا آپدیت کنم بهتره( خود گوشی یا آیتیونز) و برای جیلبرک به مشکلی بر نمی خورم با این فریمور؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X