اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    دوستان این هاست دیونمو کرد همیشه ادم به مشکل میخوره الان من اصلا نمیتونم رستور کنم هاستو ادیت کردم توی preparing میمونه اجازه نمیگیره اخرشم هر دفعه یه ارور میده
    ipod4
    iphone4s
    ipod2g هیچ کدومو نمیتونم رستور کنم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Mehrdad092000 : https://i-phone.ir/forums/member/7547-mehrdad092000 در ساعت 28-05-2012, 04:11 PM

نظر

• مشکل فایل هاست رو با برنامه کوچیک fixit حل کنید که از سایت مایکروسافت میشه گرفت.
      حتی ارور 21 رو هم ممکنه رفع کنه.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

• همون کارارم انجام دادم ولی بازم همون ارورو میده

نظر

• منم ارور 21 رو داشتم.
          غیرفعال کردن فایروال دلیل اوله که افاقه نکرد.
          fixit رو طبق توصیه سایت اپل دانلود و اجرا کردم. اینجا بگیر: How can I reset the Hosts file back to the default?
          البته قبل از ریستارت سیستم، کش dns هم گفته بود پاک کنم که انجام دادم و بعد ریست ارور 21 رفع شد.
          برید به داس ویندوز و تایپ کنید: ipconfig /flushdns
          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط mehranq822 نمایش پست ها

این ارورو میده

this iphone mehran na could not be restored anunknown error occurred (21)
            وقتی گوشی رو درست به dfu نبرید امکان اینکه ارور 21 بده زیاده ..
            مطمئن بشید که گوشی رو صحیح به dfu میبرید

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• بدون هیچ مشکلی انجام شد
              دسته dev team درد نکنه

نظر

• error: could not connect to lockdownd.abroting
                چی شد؟
                الان هم وقتی دوباره میزنم jailbreak رو میگه دستگاه قبلا jailbreek شده
                ویرایش توسط satanic_soulful : https://i-phone.ir/forums/member/3011-satanic_soulful در ساعت 28-05-2012, 06:09 PM

نظر

• باز این ارور هستش
                  توی هسات باید چه سروری باشه تا بشه رستور کرد این سرورها ه دوستان گداشتن برای سور Cydia هستش
                  ادیت
                  ممنون از دوستان که این ficet معرفی کردن
                  ادمین های عزیز این برنامه fixet توی تاپیک جیلبریک بزارید تا دوستان یوخت نتونستن رستور کنن از این کمک بگیرن
                  ویرایش توسط Mehrdad092000 : https://i-phone.ir/forums/member/7547-mehrdad092000 در ساعت 28-05-2012, 06:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                    error: Could not connect to lockdownd.abroting
                    چی شد؟
                    الان هم وقتی دوباره میزنم jailbreak رو میگه دستگاه قبلا jailbreek شده
                    کسی نیست به ما کمک کنه؟

نظر

• من 2.0.2 رو روی مک اجرا میکنم میاد تا میخوام جیلبریک کنم کرش میکنه.

نظر

• مشکل من با آپدیت آیتون و ریستور دوباره حل شد و done jailbreak داد
                        ولی مشکل جدیدم با cydia هست که خیلی طول میکشه سورس رو ادد کنه و آخرش هم چند خطش قرمز میشه و نمیشه ازش چیزی اینستال کرد!

نظر

• سلام دوستان،بعد از جيلبريك شارژ دهي گوشي تغيير ميكنه؟؟يكي از دوستام گفت خيلي بهتر ميشه،درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
                            من 2.0.2 رو روی مک اجرا میکنم میاد تا میخوام جیلبریک کنم کرش میکنه.
                            پيشنهاد من به شما اينه كه يك بار ديگه ريستور كنيد (البته زود تا اپل جلوي ريستور رو نبسته) و بك آپ تون رو بر نگردونيد و همون موقع جيلبريك كنيد احتمالا مشكلتون حل خواهد شد.

نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                            مشکل من با آپدیت آیتون و ریستور دوباره حل شد و done jailbreak داد
                            ولی مشکل جدیدم با cydia هست که خیلی طول میکشه سورس رو ادد کنه و آخرش هم چند خطش قرمز میشه و نمیشه ازش چیزی اینستال کرد!
                            اشكالي نداره. الان سرورها شلوغ هستند. خطوط قرمز هم بي خيال بشيد و دوباره برگرديد به سيديا و يكبار ديگه Reloud كنيد مشكلتون حل ميشه.

نوشته اصلی توسط amin6292 نمایش پست ها
                            سلام دوستان،بعد از جيلبريك شارژ دهي گوشي تغيير ميكنه؟؟يكي از دوستام گفت خيلي بهتر ميشه،درسته؟
                            خير دوست عزيز
                            بهتر نخواهد شد. به نظر من تغييري نمي كنه ولي اكثرا بر اين باورند كه نگهداري شارژ بدتر خواهد شد. ولي به اين حرفا اعتنا نكنيد...
                            موفق باشيد

نظر

• خسته نباشید . گوشی من ورژن 5.1 هست . با این روش جلبریک میشود > فرق 5.1 با 5.1.1 چیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mo-ipad نمایش پست ها
                                خسته نباشید . گوشی من ورژن 5.1 هست . با این روش جلبریک میشود > فرق 5.1 با 5.1.1 چیست؟
                                خیر. حتما باید به ۵.۱.۱ ریستور کنید.
                                فرق آنچنانی ندارند. فقط اینکه این ورژن جیلبریک آنتیترد میشه ولی ۵.۱ تیترد هست...

نظر

صبر کنید ..
                                X