اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iphone 4s در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط javidj نمایش پست ها
    خب منظورمنم اینه چجوری؟هیچی بلدنیستم. مثلا سایت appcracker.دانلود کنم.بعدچکنم؟
    فایلهای .ipa رو اگه از طریق کامپیوتر دانلود کردید رو میتونید از طریق آیتونز یا Ifunbox یا Itools به دستگاهتون انتقال بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
      روش این تاپیک رو تست کردید؟
      http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post682881
      مشکل با به روز رسانی ندارم ، با نصب برنامه ها دارم

نظر

• من الان آپدیت کردم. جیلبرک کنم. برنامه هام میپره. بعد جیلبرک ریستور فرام بک آپ بزنم جیلبرک ازبین میره؟

نظر

• cheraa ba'd az ink ruye jailberak clik kardaam yekaam k migzare barname baste mishe hich kariam nemikone???? moshkel chiee???

نظر

• من جیلبرک کردم.یه فبل دانلودکردم ریختم توش.بعدبرنامرومیزنم.یه لحظه صفحه مشکی میشه بدانگار برنامه بسته بشه دیگه برمیپرده به صفحه اصلی....چراا؟؟کمک

نظر

من الان آپدیت کردم. جیلبرک کنم. برنامه هام میپره. بعد جیلبرک ریستور فرام بک آپ بزنم جیلبرک ازبین میره؟
              نه دوست عزیز برنامه ها نمیپره ولی برای اطمینان 1 بک آپ بگیرین

نظر

من جیلبرک کردم.یه فبل دانلودکردم ریختم توش.بعدبرنامرومیزنم.یه لحظه صفحه مشکی میشه بدانگار برنامه بسته بشه دیگه برمیپرده به صفحه اصلی....چراا؟؟کمک
                احتمالا جلبریک کامل انجام نشده ، یکبار ریستور کنین ، بعد برنامه absinthe رو تو run as adminiastor اجرا کنین

نظر

• چجوری ریستور کنم؟ absintheرو میزنم. میگه jailbreak already.detect stash

نظر

• برو داخل آیتونز اونجا زده restore

restore کردید از آپدیت جدید absinthe استفاده کنید
                    ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 27-05-2012, 01:27 PM

نظر

من جیلبرک کردم.یه فبل دانلودکردم ریختم توش.بعدبرنامرومیزنم.یه لحظه صفحه مشکی میشه بدانگار برنامه بسته بشه دیگه برمیپرده به صفحه اصلی....چراا؟؟کمک
                      من هم همین مشکل روفقط تو سیدیا و برنامه های دانلود شده از سیدیا دارم یه بارهم ریستور کردم و اینبار به جای ویندوزتوی مک جیلبریک کردم ولی این مشکل بعضا پیش میاد که با ریستارت ایفون ۴ از بین میره.ضمنا با ۲.۰.۱جیلبریک کردم بنظر من باید منتظر ابدیت نرم افزار جیلبریک باشیم

نظر

• اپل هنوز جلوی نبسته؟
                        من الان گوشی رو گذاشتم آپدیت کنه به 5.1.1
                        ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                          اپل هنوز جلوی نبسته؟
                          من الان گوشی رو گذاشتم آپدیت کنه به 5.1.1
                          ؟؟؟
                          خير باخيالت راحت ريستور كنيد

نظر

• سلام من امروز 5.1.1 با جیلبریک ریختم رو گوشیم app sync ios 5 نصب کردم بد خاستم تمام برنامه ها رو نصب کنم فقط نصفشو نصب کرد و بقیه رو نصب نکرد اگه میشه کمک کنید ممنون

نظر

• من جیلبرک کردم 1 دقیقه طول کشید کل مراحلش. وقتی هم تموم شد نرم افزارهامو که قبلا دادم بیرون برام ریختن هنوز دارم. مگه نگفتید اونا پاک میشن؟؟
                              در ضمن ایکون cydia هم پیدا نمیکنم ولی تو قسمت سرچ که میزنم هستش cydia دیگه نمیدونم قبلا هم بوده یا الان اضافه شده

نظر

• نوشته اصلی توسط davodmyar نمایش پست ها
                                من جیلبرک کردم 1 دقیقه طول کشید کل مراحلش. وقتی هم تموم شد نرم افزارهامو که قبلا دادم بیرون برام ریختن هنوز دارم. مگه نگفتید اونا پاک میشن؟؟
                                در ضمن ایکون cydia هم پیدا نمیکنم ولی تو قسمت سرچ که میزنم هستش cydia دیگه نمیدونم قبلا هم بوده یا الان اضافه شده
                                برنامه ها كه پاك نميشه شايد ١١ صفحه ات پره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X