اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 4s در iOS 5.0 - 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط errick نمایش پست ها
    دوست من میشه بفرمایید در ۵.۱ چطوری جیل کردید تا بقیه افراد هم استفاده کنند چون من که هر چی گشتم جیلبریکر واسه ۵.۱ روی 4s پیدا نکردم
    فرزاد کی گفته من ۵.۱ رو جیلبریک کردم منظورش ۵.۰.۱ بوده یا ۵

نظر

• والا من که ورژنی ندیدم در ضمن چون بحث روی ۵.۱ بود و همه در این ورژن بحث میکردن گفتم شاید ایشان هم روی ۵.۱ جیل کردن به هر حال اگر منظور ایشان روی ورژنی غیر از ۵.۱ بوده که هیچ چون ورژنهای پایین تر مشکلی ندارن ولی اگر توی این ورژن جیل کردن جای سواله

نظر

• errick جیل 5.1 بیاد کل تاپیک ها منفجر می شه یهو می بینی 10 تا تاپیک فقط واسه 4S باز شد

نظر

• سلام به همه

میخواستم دوستان یه راهنمایی کنند برای کسانی مثل من که 5.1 هستیم برای جیل چکار باید کنیم ؟ باید صبر کنیم یا راه حل دیگه ای هم هستش ؟
          ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Majid5325 نمایش پست ها
            سلام به همه

میخواستم دوستان یه راهنمایی کنند برای کسانی مثل من که 5.1 هستیم برای جیل چکار باید کنیم ؟ باید صبر کنیم یا راه حل دیگه ای هم هستش ؟
            ممنون میشم راهنمایی کنید
            باید صبر کنید
            Rest in peace Steve
            Do What You Love
            Steve Jobs

نظر

• سلام به همگی
              این اولین پست من هست؛ ایفون من فردا میرسه به دستم تا امروز داشتم تمام مباحث مربوط به جیلبریک رو می خوندم تو یه سایت به جیلبریک 5.1 برخوردم. شماهایی که باتجربه ترید این رو چک می کنید ببینید درسته یا یه لینک فیک هستش؟؟؟

مرسی

پios 5.1 Untethered Jailbreak - Everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone!

نظر

• نه این فیکه . فعلا جیلبریک 5.1 فقط به صورت تترد هستش . از این سایتا زیاده ولی همشون الکین

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_kh نمایش پست ها
                  نه این فیکه . فعلا جیلبریک 5.1 فقط به صورت تترد هستش . از این سایتا زیاده ولی همشون الکین
                  علی رضا جان داداش جو درست نکن
                  ۴اس اصلا تتر جیلبریک نشد و فقط در ۵ و ۵.۰.۱ به صورت انتر جیلبریک میشه و از ۵.۱ خبر نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط didi_dido نمایش پست ها
                    سلام به همگی
                    این اولین پست من هست؛ ایفون من فردا میرسه به دستم تا امروز داشتم تمام مباحث مربوط به جیلبریک رو می خوندم تو یه سایت به جیلبریک 5.1 برخوردم. شماهایی که باتجربه ترید این رو چک می کنید ببینید درسته یا یه لینک فیک هستش؟؟؟

مرسی

پios 5.1 untethered jailbreak - everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone!
                    شما نیزصبر بدید گوشیتون بیاد شاید ۵.۱ نباشه

نظر

• نوشته اصلی توسط didi_dido نمایش پست ها
                      سلام به همگی

مرسی

پios 5.1 Untethered Jailbreak - Everything you'll ever need to jailbreak you'r iphone!
                      نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                      شما نیزصبر بدید گوشیتون بیاد شاید ۵.۱ نباشه

خدا کنه

نظر

• مشکل

سلام

من برنامه رو نصب کردم ولی وقتی آیفون رو وصل می کنم ایراد می گیره و دستگاه رو نمی شناسه. مشکل از کجاست؟

Sorry, the attached device is not supported.

نظر

• نوشته اصلی توسط paria.fa نمایش پست ها
                          سلام

من برنامه رو نصب کردم ولی وقتی آیفون رو وصل می کنم ایراد می گیره و دستگاه رو نمی شناسه. مشکل از کجاست؟

sorry, the attached device is not supported.
                          برنامه منظورتون جیلبریکه دیگه

نظر

• سلام
                            با یک کلیک جیلبریک کردم
                            ممنون
                            روش فوق العاده اسونیه

نظر

• دوستان کسی با این مشکل مواجه نشده ؟!
                              بارها از با این برنامه جیلبریک کردم اما الان ظاهرا نمیشه ..

Power of Creation
                              www.i-Phone.ir

نظر

• سلام
                                برای آیپد ۳ با ios5 چی میشه جیل کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X