اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 4s در iOS 5.0 - 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahan_james نمایش پست ها
    داداش من جلبریک ios 5.1 نیومده
    خبری ندارید کی ریلز میشه
    سایت هایی زیادی دیدم برای دانلود هم گذاشتند ولی بعد لینک دانلود فیلم تبلیغاتیه

خیلی از اون چند هفته ای قول داده بودند گذشته بالای 4 هفته که میشه 1 ماه هفته دیگه هفته آخر بعد از اون قول اون هاست

هفته ها ....................................... بهتر بود میگفت ماه ها

راه دانگریدش معرفی نکردند

روی همین 5.0.1 من اون اوایل خیلی وقته ها ور خیلی گوشی ها مجبور بودم ریستور کنم چون برنامه کرش میکرد یا کامل نصب نمیشد حالا حتی روی همین 5.0.1 هم جیلبرک ریسک شده

نظر

• ظاهرا این روش کار نمیکنه قبلا جیلبریک کردم
      ولی از دیشب این ارور رو میده شاید سرورشون مشکل پیدا کرده

کسی نظری نداره ؟؟؟

نظر

• لینکهاتون خرابه که

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
          اینم اخرین ورژن خدمت شما

ویندوز

مک

شاد و سربلند باشید
          ازاین لینک استفاده کنید اخرین ورژنه

نظر

• نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
            ظاهرا این روش کار نمیکنه قبلا جیلبریک کردم

کسی نظری نداره ؟؟؟

برای من هم اینطوری میشه قبلا با همین ورژن 0.4 راحت 4-5 تا آیفون جلبرک کرده بودم . کسی راهی بنظرش نمیاد؟ چرا این ارور رو میده چیز پی n رو هم روشن میکنم بازم این ارورو میده.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• راهشو پیدا کردم ، باید یکبار دیگر آیکون absinthe رو پاک کنید وصل کنید به کامپیوتر ، absinthe را بازدوباره باز کنید ریکاوری که کرد، گوشیتون رو باید قطع و وصل کنید کابلشو ، اکنون برنامرو باز کنید روی jailbreak بزنید . اینبار قطعا مشکل حل خواهد شد.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• دوستان عزیز من به تازگی وارد سیستم عامل آیفون و کلا اپل شدم ..

فقط یه سوال داشتم :

میخواستم ببینم برای این ورژن از آیفون 4S جیلیبریک اومده یا خیر؟

ورژن آیفونم : iPhone 4S | 5.1 9B179

اگه اومده، خواهشا لینک بدید ...

چون میخواستم بازی های کرک شده نصب کنم اما اجازه نمیده ..
                ویرایش توسط Hamidpa : https://i-phone.ir/forums/member/91876-hamidpa در ساعت 25-04-2012, 11:13 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                  راهشو پیدا کردم ، باید یکبار دیگر آیکون absinthe رو پاک کنید وصل کنید به کامپیوتر ، absinthe را بازدوباره باز کنید ریکاوری که کرد، گوشیتون رو باید قطع و وصل کنید کابلشو ، اکنون برنامرو باز کنید روی jailbreak بزنید . اینبار قطعا مشکل حل خواهد شد.
                  نشد عزیز باز همون پیغام رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidpa نمایش پست ها
                    دوستان عزیز من به تازگی وارد سیستم عامل آیفون و کلا اپل شدم ..

فقط یه سوال داشتم :

میخواستم ببینم برای این ورژن از آیفون 4s جیلیبریک اومده یا خیر؟

ورژن آیفونم : Iphone 4s | 5.1 9b179

اگه اومده، خواهشا لینک بدید ...

چون میخواستم بازی های کرک شده نصب کنم اما اجازه نمیده ..
                    همانطور که از نام این تایپییک مشخص است ،خیر.برای 5.1 جیلبریک عرضه نشده است

نظر

• نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
                      ظاهرا این روش کار نمیکنه قبلا جیلبریک کردم

کسی نظری نداره ؟؟؟

شما احتمالا از ورژن absinthe-win-0.5 استفاده میکنید این برنامه تقلبی است و رسما تائید نشده و باید برای جیلبریک از ورژن قبلی یعنی absinthe-win-0.4 استفاده کنی
                      مشکلت حل خواهد شد

نظر

• لینک ویندوز را تصحیح کنید ...

نظر

• آقا من هم همين مشكل را دارم؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان منم مثل خیلی های دیگه تازه واردمو ازهیچی سر در نمیارم!!!
                            همین دیروز یه 4 اس 64 گیگ مشکی پارت نامبر دانمارک گرفتم ورژنش هم 5.0.1 هستش و وقتی که به اینترنت وصل میکنم هی میگه آپدیتم کن به 5.1.1
                            از دوستانم کمک خواستم گفتن اگه آپدیت کنی جیلبریک نمیشه حالا موندم چیکار کنم ؟؟؟
                            حالا آپتیتش کنم یا همین ورژنش رو جیلبریک کنم ؟؟ اصلا واسه جیلبریک کردنش باید چیکار کنم ؟؟؟؟
                            ممنون میشم اگه از مرحله اول قدم به قدم راهنماییم کنید (در نظر بگیرید که فوق فوق تازه وارد هستم)
                            با تشکر
                            ویرایش توسط Serial Killer : https://i-phone.ir/forums/member/90774-serial-killer در ساعت 29-04-2012, 11:47 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط serial killer نمایش پست ها
                              سلام دوستان منم مثل خیلی های دیگه تازه واردمو ازهیچی سر در نمیارم!!!
                              همین دیروز یه 4 اس 64 گیگ مشکی پارت نامبر دانمارک گرفتم ورژنش هم 5.0.1 هستش و وقتی که به اینترنت وصل میکنم هی میگه آپدیتم کن به 5.1.1
                              از دوستانم کمک خواستم گفتن اگه آپدیت کنی جیلبریک نمیشه حالا موندم چیکار کنم ؟؟؟
                              حالا آپتیتش کنم یا همین ورژنش رو جیلبریک کنم ؟؟ اصلا واسه جیلبریک کردنش باید چیکار کنم ؟؟؟؟
                              ممنون میشم اگه از مرحله اول قدم به قدم راهنماییم کنید (در نظر بگیرید که فوق فوق تازه وارد هستم)
                              با تشکر
                              اگه آپدیت کنی به ۵.۱ جیلبریک رو از دست میدی (فعلا برای این ورژن نیومده)
                              اگه جیلبریک رو از دست بدی امکان نصب برنامه ها ی کرک شده و استفاده از سیدیا و امکاناتش رو از دست میدی
                              باید برنامه های اورجینال خرید کنی
                              من نظرم اینه که رو همین ورژن جیلبریک کن و حالشو ببر

نظر

• قابل ذکره که من خودم رو ۵.۱ هستم تنها تغییری که مشاهده کردم دکمه مستقیم دوربین روی لاک اسکرین هست و همچنین مصرف باطری هم خیلی بهتر شده که این یکی رو مطمئن نیستم بخاطر جیلبریک نکردن هست یا تو این ورژن بهینه شده
                                البته ی امکان دیگه هم هست به نام personal hotspot که من تو ورژنهای پایینتر نداشتم (البته مطمئن نیستم) ولی تو ۵.۱ دیدم و اینه که میتونید اینترنت موبایل رو بوسیله بلوتوث یا وایرلس روی دستگاههای دیگه انتقال بدید و استفاده کنید
                                حالا خودتون میتونید ارزیابی کنید که از جیلبریک ومزایاش استفاده کنید و یا این امکان براتون بهتره
                                ویرایش توسط ebiverdi : https://i-phone.ir/forums/member/7715-ebiverdi در ساعت 30-04-2012, 12:48 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X