اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 4s در iOS 5.0 - 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لینکهای پست اول از کار افتاده

نظر

• من از ویندوز 7 ،64 بیتی استفاده میکنم
      متاسفانه در حین اینکه absinthe داره جیل میکنه اروره close program میده و از برنامه خارج میشه!
      خواهشن کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط infinity2008 نمایش پست ها
        لینکهای پست اول از کار افتاده
        اینم اخرین ورژن خدمت شما

ویندوز

مک

شاد و سربلند باشید

نظر

• 5.1 هم جیل می کنه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
            5.1 هم جیل می کنه ؟
            نه دوست عزیز هنوز جیلبرکش نیومده

نظر

• سلام
              تو رو خدا کمک کنید
              جیل کردم و آیکون سیدیا رو هم آوردم و وقتی سیدیا رو کردم لود شد و برگشت رو springboard و موقعی که باز کردم فقط 4 یا 5 تا از آیکون کوشی روی صفحه است چیکار کنم؟
              ورژن 5.0.1 هم هست الان کدوم 5.0.1 رو دانلود کنم؟؟؟
              5.0.1 / 9A405
              5.0.1 / 9A406

لطفا کمک کنید
              نمی دونم چیکار کنم ....

با ریستور درست میشه یعنی؟
              ویرایش توسط jupiter.67 : https://i-phone.ir/forums/member/25258-jupiter-67 در ساعت 20-03-2012, 12:37 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                نه دوست عزیز هنوز جیلبرکش نیومده
                می دونم منم از همین تعجب کردم !
                اسم تایپیکو درست کنین !
                5.x.x !

نظر

• نوشته اصلی توسط jupiter.67 نمایش پست ها
                  سلام
                  تو رو خدا کمک کنید
                  جیل کردم و آیکون سیدیا رو هم آوردم و وقتی سیدیا رو کردم لود شد و برگشت رو springboard و موقعی که باز کردم فقط 4 یا 5 تا از آیکون کوشی روی صفحه است چیکار کنم؟
                  ورژن 5.0.1 هم هست الان کدوم 5.0.1 رو دانلود کنم؟؟؟
                  5.0.1 / 9a405
                  5.0.1 / 9a406

لطفا کمک کنید
                  نمی دونم چیکار کنم ....

با ریستور درست میشه یعنی؟
                  مشکلی نیست گوشی رو خاموش روشن کن و لذت ببر

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                    مشکلی نیست گوشی رو خاموش روشن کن و لذت ببر
                    خاموش روشن کردم درست نشد.
                    الان 5.0.1 گذاشتم دانلود تا ریستورش کنم

امیدوارم درست شه

نظر

• با سلام مجدد
                      لطفا کمک کنید
                      من یه آیفون 4s با 5.0.1 خریدم با absinthe جیل کردم و سیدیا رو هم آوردم وقتی سیدیا رو باز کردم برای چند ثانیه لود شد و برگشت به لاک اسکرین و موقعی که بازش کردم فقط سه چهار تا از app های فابریک گوشی روی صفحه است و بقیه اش نیست ... یعنی phone, message, clock .... همشون غیب شدن .... با خاموش روشن کردن هم درست نشد ...
                      خواستم ریستور کنم که دیدم فقط اجازه ریستور به 5.1 هست و من هم هیج shsh یا (غیره) .... از قبل ندارم. میخوام ببینم الان با این tinyumbrella و اینا میشه ریستورش کنم به 5.0.1 ؟؟؟ !!

لطفا اگه امکانش هست کمک کنید خودم انجام بدم وگرنه ناچارم 50 تومن بدم بیرون برام اجام بدن ... اگه هم نمیشه بگید تا 5.1 آپدیت اش کنم ... چون الان اصلا نمی تونم ازش استفاده کنم

با نشکر مجدد

نظر

• الان که رو 5.0.1 هستی می تونی با tiny از گوشیت shsh برای 5.0.1 بگیری.بعد با redsnow کاستوم بساز.باید بری تو extra بعد shshblobs و بعد stitch و در این مرحله در قسمت ipsw ورژن اصلی 5.0.1 رو میدی و در قسمت blobs فایل shsh که با tiny ساختی.برات کاستوم می سازه و با اون می تونی ریستور کنی.موقع ریستور حتما با کلی ارور مواجه می شی که راه دور زدن همشون هست تو سایت ولی بازم بپرس دوستان راهنمایی می کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط halstonel نمایش پست ها
                          الان که رو 5.0.1 هستی می تونی با tiny از گوشیت shsh برای 5.0.1 بگیری.بعد با redsnow کاستوم بساز.باید بری تو extra بعد shshblobs و بعد stitch و در این مرحله در قسمت ipsw ورژن اصلی 5.0.1 رو میدی و در قسمت blobs فایل shsh که با tiny ساختی.برات کاستوم می سازه و با اون می تونی ریستور کنی.موقع ریستور حتما با کلی ارور مواجه می شی که راه دور زدن همشون هست تو سایت ولی بازم بپرس دوستان راهنمایی می کنن.
                          خیلی ممنون
                          اگه لینک آموزش بدین خیلی متشکر میشم ... چون خیلی وقته تو سایت نیومدم و از ورژن ها و جیلبریک ها .... خبری ندارم.

نظر

• این آموزش گرفتن shsh با tiny هست و ساخت کاستوم با redsnow هم که تو پست قبل گفتم
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread58996.html
                            و نکته ی آخر اینکه محل ذخیره شده فایل های shsh در آدرس زیر هست...
                            start---your pc name----.shsh
                            حتما با redsnow کاستوم بساز.
                            ویرایش توسط Halstonel : https://i-phone.ir/forums/member/62682-halstonel در ساعت 21-03-2012, 09:24 PM

نظر

• نه متاسفانه .... مثل اینکه با tiny نمیشه shsh گرفت چون من cydia رو روی گوشیم الان ندارم ..

توی tiny هم میزنه TSS's server is not connecting
                              ویرایش توسط jupiter.67 : https://i-phone.ir/forums/member/25258-jupiter-67 در ساعت 21-03-2012, 09:59 PM

نظر

• شما بايد save shsh رو بزنيد نه start tss server

نظر

صبر کنید ..
                                X