اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 4s در iOS 5.0 - 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برای جلوگیری از مصرف زیاد باطری در تاپیک های دیگه اشاره شده که با cmd اگه جیل... بشه مصرف باطری کمتر از این حالت که در پست اول این تاپیک توضیح داده شده -ایا فرقی بین این دو نوع جیل... وجود دارد یا نه ؟

نظر

• من گوشی رو ریستور کردم ، حالا آیکون Absinthe رو که باز میکنم سایت GreenPois0n لود میشه ولی هیچ اتفاقی نمی افته ! نزدیک 1 ساعت هم صبر کردم !!

نظر

• نوشته اصلی توسط scorp نمایش پست ها
        من گوشی رو ریستور کردم ، حالا آیکون absinthe رو که باز میکنم سایت greenpois0n لود میشه ولی هیچ اتفاقی نمی افته ! نزدیک 1 ساعت هم صبر کردم !!
        دوست عزیز با کدوم ورژن جیل کردی؟ چون من هم همین مشکل رو داشتم با ورژن 3 حل شد البته بعد از 4-5 دفعه جیل کردن

نظر

• فکر کنم ورژن دوم !

نظر

• شمــــا با Absinthe 0.3 جیل کن ایشالا که نتیجه بگیرین
            فقط یه چیزی یادت نره برو تو پوشه ی absinthe >data>u version>iphone4.1>corona>open zip file حتماً اون فایلم unzip کن ....

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
              شمــــا با absinthe 0.3 جیل کن ایشالا که نتیجه بگیرین
              فقط یه چیزی یادت نره برو تو پوشه ی absinthe >data>u version>iphone4.1>corona>open zip file حتماً اون فایلم unzip کن ....
              من از طریق مک با ورژن 04 جیلبریک کردم و راحت انجام شد مرسی از لطفت

نظر

• من با ورژن 0.3 جیل... کردم اگه با 0.4 جیل... کنم
                1-تاثیری در کارکرد یا سرعت گوشی یا کمتر شدن مصرف باطری داره یا نه ؟
                2-ورژن 0.4 چه تفاوتی با 0.3 داره

نظر

• با سلام من برنامه absinthe دانلود کردم ولی این ارور consistency check failed could not find required files رو داد مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

نظر

• تمام فایل های موجود در zip رو از اون خارج کردید؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread58777.html

نظر

• با سلام و خسته نباشید.من وقتی که میخوام absinthe رو نصب کنم این ارورو میده.در صورت امکان کمکم کنید.مرسی
                      absinthe quite unexpectedly
                      click reopen to open the application again.clicl report to see more detailed information and send a report to apple.
                      لطفا جواااااب بديد بايد چكار كنم ؟؟؟؟؟؟

نظر

• ممکنه به خاطر اختلالات اخیر اینترنت باشه، از قندشکن استفاده کنید شلید حل شد

نظر

• بازم نشد!!!!!!!رو مكم اين مشكلو دارهولي باويندوز مشكلي نداره !!!!!!

نظر

• من برنامه absinthe دانلود کردم چندبارم امتحان کردم ولی گیر میکنه خیلی هم صبر کردم ولی مشکل داره وقتی داره گوشی یو جیل میکنه پیغامی که روی صفحه میاد restor complet هست مشکل از کجاست چیز پی ان هم نمیتونم استفاده کنم باز نمیشه باید چی کار کنم ممنون

نظر

• من انجام دادم حالا گوشیمو خاموش کنم روشن میشه؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط senator_tehran نمایش پست ها
                                با سلام من برنامه absinthe دانلود کردم ولی این ارور consistency check failed could not find required files رو داد مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟
                                دوسته عزیز

این ارور به این خاطر هست که تمام فایلها با هم و در یک فولدر اکسترکت نشدند، یعنی فایله زیپه ابسینته باید همش و در یک فولدر باشند . مثلا شما اگه فایل اصلی رو کات کنید ببرید دسک تاپ بعد بخواید جیلبریک کنید این ارور میاد.

I Set the Fire to the Rain.

نظر

صبر کنید ..
                                X