اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 4s در iOS 5.0 - 5.0.1 توسط Absinthe

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_xan نمایش پست ها
    cinject مگه تاپیک جدا نداره برا خودش؟!

این تاپیک مگه ماله absinthe نیست؟!
    من فکر کردم ورژن absinthe برای ویندوز رلیز شد...
    بله حق باشماست ولی خیلی از دوستان مثل من که ویندوز داریم خبر جیلبریک رو از اینجا دنبال می کردیم. البته منتظر بودیم و هستیم نسخه در اسنو ش بیاد .

نظر

• دوستان 2 تا سول با ویندوز میخوام جبرک کنم
      ریسپیرینگ و ریبوت یعنی چی؟؟؟

نظر

• آقا من الان جيل کردم با موفقيت تموم شد...cydia رو هم باز ميکنه....
        حالا برای ريختن برنامه کک شده بايد چی کار کنم چون نتونستم بريزم و fail ميشد؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
          آقا من الان جيل کردم با موفقيت تموم شد...cydia رو هم باز ميکنه....
          شما appsync رو بریز یا از hackulo.us برنامه instalous رو دانلود کن

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
            آقا من الان جيل کردم با موفقيت تموم شد...cydia رو هم باز ميکنه....
            app sync رو نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط bia2error نمایش پست ها
              طبق این دستورات برید جلو
              دیوایس رو به کامپیوتر وصل کنید
              1- cmd رو باز کنید
              2-فایل دانلود شده رو کپی کنید تو درایو c بعد تو cmd تایپ کنید cd c:/cinject_0.4.3 (فاصله رعایت شه)
              3- حالا تایپ کنید cinject.exe
              5-تایپ کنید cinject.exe -i payloads/jailbreak.mobileconfig
              6-حالا رو صفحه ایپد یا ایفون از شما درخواست نصب میکنه . Install رو بزنید حالا password میخاد من 0000 گزاشتم
              5-تایپ کنید cinject.exe -j payloads
              7- تایپ کنید cinject.exe -w
              حالا جیلبریک شروع میشه و بعد اتوماتیک دستگاه ریست میشه و cydia نصب میشه
              آقا برای من بعد سه ساعت هیچ کاری نشد فقط هر کاری تو گوشیم میکردم تو cmd مینوشت
              ویرایش توسط google_110 : https://i-phone.ir/forums/member/52211-google_110 در ساعت 22-01-2012, 01:58 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
                اول فایل cinject_0.4.3.zip از این لینک دریافت کنیدhttps://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

حالا فولدر را از حالت zip در بیارید و در درایوی که ویندوز نصب شده بریزید مثلا درایو c
                حالا برنامه cmd زا از ویندوز اجرا کرده اگر نمیدانید از کجا کافیست در قسمت سرچ start کلمه cmd را تایپ کنید
                در محیط cmd دستورات را به ترتیب اجرا کرده و پس از هر دستور اینتر کنید
                CD C:\cinject_0.4.3
                cinject.exe -i payloads/jailbreak.mobileconfig
                ایفون خود را چک کنید. اینستال را بزنید و پسورد را 0000 وارد کنید. *** با نام jeilbreak برای شمه ساخته شده. کنار ان فقط تیک بزنید و ان را به هیچ وجه اجرا نکنید
                مجدادا به cmd برگشته و دستور زیر را وارد کنید
                cinject.exe -w
                سریعا به ایفونتان برگشته و *** را با نام jeilbreak ساخته شده بود اجرا کنید و منتظر باشید تا دیستگاهتان ریبوت شود
                تبریک شما موفق شدید
                آقا مال من *** روشن میکنم خودش خاموش میشه و جیل بریک هم نمیشه!!!
                کمک کنید لطفا

نظر

• سلام
                  اگه بخوام قبل از انجام این کار از 5.0.1 روی دستگاهم shsh بگیرم از چه نرم افزاری باید استفاده کنم ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Sweeney todd نمایش پست ها
                    سلام
                    اگه بخوام قبل از انجام این کار از 5.0.1 روی دستگاهم shsh بگیرم از چه نرم افزاری باید استفاده کنم ؟؟؟
                    tinyumberlla

نظر

• از برنامه ی tiny umbrella

نظر

• برا ویندوز هم اومد من الان زدم

نظر

• salam be hamegi bebakhshid ke fa neminevisam chon be khoda kiboardesh ro nadaram yani dashtam pak shod.in ham az version windows greenpois0n.
                          http://cache.greenpois0n.com/dl/absinthe-win-0.2.zip
                          fekr konam amozeshesh hamon poste 1.
                          tashakor yadeton nare
                          be omide hagh

نظر

• جیلبریک iOS 5.X.X در iPhone 4s توسط Absinthe در مک و ویندوز

خب سر انجام نسخه ویندوز برنامه Absinthe هم برای جیلبریک انتترد ایفون ۴ اس و ای پد ۲ در ای او اس 5.X.X منتشر شد .

قدم اول : ابتدا Absinthe را دانلود کنید
                            دانلود این ابزار جیلبریک ( نسخه جدید 0.4 )
                            مک :

ویندوز :

لینوکس :

قدم دوم : آیفون 4s و یا آیپد 2 خود را به کامپیوتر وصل کنید

قدم سوم : برنامه را اجرا کنید و بر روی Jailbreak کلیک کنید . ابتدا این مرحله کمی طول خواهد کشید اما بعد از مدتی با پیام “Restoring in Progress” مواجه میشوید که این مرحله نیز ممکن است کمی طول بکشد .

قدم چهارم : بعد از اتمام قدم بعدی بر روی Springboard دستگاهتون میتونید آیکان Absinthe رو ببیینید . آن را اجرا کنید و سپس سایت GreenPois0n لود میشود . سپس دستگاه ریبوت میشود و آیکان Cydia جایگزین Absinthe میشود .

قدم پنجم : تبریک !
                            ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 02-02-2012, 12:16 PM

نظر

• آقا من تمام مراحل میرم هیچ اتفاقی تو برنامه نمیافته بعده نیم ساعت هم اخطار میده از سمته ویندوز که باید بیاد بیرون

نظر

• Itunes ام هم دیگه باز نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                                X